90'lı yıllardan hatırladığınız, hafızanızda yer etmiş neler var?

90'li yillardan hatirladiginiz, hafizanizda yer etmis neler var? Sarki olur, film olur..

0|0
12|32

En İyi Erkek Görüşü

• Mahallenin tamamını tanımak ve herkese abi abla amca teyze diyecek kadar samimi olmak. Genelde mahallede Alinin oğlu Ayşenin kızı tipinde betimlenmek. Sıcacık ilişkilerin olduğu 90ların kötü olaylarının bile bunu arka planda bırakamadığı yıllar bütünüdür hafızamda yer edinenler.

1|2
    0|0
    • Of evet ya gecen cocukluk arkımla mahallede oturduk bunu konuştuk. Bn dogduğum semtte evdeym hala kimse kalmadı :s

• abi en acısı da o değil mi? sokak aynı, evler aynı, sokakta yürürken anılarının yanından geçiyorsun da bir tane o anılarda olan adamın yanından geçemiyorsun.

En İyi Kız Görüşü

• Aklıma pokemon geliyor, tasolar geliyor. Aslan kral geliyor, kaç kere izledim inan sayısını unuttum.

Ondan sonra süper baba'nın melodisi var. Kasetler vardı, tetris vardı.

Ne çok şey vardı, eskiler bir başka. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

Kızlar Ne Diyor 11

• Star tv de 90 lı yıllarda Parliament Sinema Kulübü olurdu her hafta pazar gününü sabırsızlık la beklerdik ailecek ve onun unutlmaz başlama sahnesi hayatımın en güzel yıllarıydı

https://www.youtube.com/watch?v=m42kGE_8IOY

0|0
    0|0
  • Cedric <3

1|0
    0|0
    • Cedric& Chen aşktır canım. hiç büyümedi halen daha büyümüyor :)

• Edi ve büdü :D

0|0
    0|0
  • Power rangers ve Ay savascisiiiiiii en sevdigim cizgi filmdi.. İmm baris manconun programi.. İmm.. Karabiberim sarkisini cok severdm. 🙈

0|1
    0|0
  • barış manço

0|1
    0|0
  • şinanayda yavrum şinaşinanay ksdnskmos

0|1
    0|0
  • altı yaşındaydım o yaşlara inmeye çalışıyorum pek hatırlayamadım :D

0|0
    0|0
  • ahlaklı öğrenciler