90'lı yıllardan hatırladığınız, hafızanızda yer etmiş neler var?

90'li yillardan hatirladiginiz, hafizanizda yer etmis neler var? Sarki olur, film olur..

0|0
1232

En İyi Erkek Görüşü

• Mahallenin tamamını tanımak ve herkese abi abla amca teyze diyecek kadar samimi olmak. Genelde mahallede Alinin oğlu Ayşenin kızı tipinde betimlenmek. Sıcacık ilişkilerin olduğu 90ların kötü olaylarının bile bunu arka planda bırakamadığı yıllar bütünüdür hafızamda yer edinenler.

1|2
    0|0
    • Of evet ya gecen cocukluk arkımla mahallede oturduk bunu konuştuk. Bn dogduğum semtte evdeym hala kimse kalmadı :s

• abi en acısı da o değil mi? sokak aynı, evler aynı, sokakta yürürken anılarının yanından geçiyorsun da bir tane o anılarda olan adamın yanından geçemiyorsun.

En İyi Kız Görüşü

• Aklıma pokemon geliyor, tasolar geliyor. Aslan kral geliyor, kaç kere izledim inan sayısını unuttum.

Ondan sonra süper baba'nın melodisi var. Kasetler vardı, tetris vardı.

Ne çok şey vardı, eskiler bir başka. :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Şarkı film bilmem de :)
    3310da kendi yaptığım melodiyi unutamam :)

0|0
    0|0
  • Patlayan topu yırtıp şapka gibi kafasına geçiren çocuklar vardı..

www.kedilist.com/wp-content/uploads/2014/11/12.jpg

0|0
    0|0
  • 90 ların alayını... teyim. Dünyanın.. ına o yıllar koydu zati. Ahh ahhh 80 ler herşeyciklerin tadı vardı.

0|0
    0|1
  • Pazar günü banyosu, Bizimkiler, Mahalledeki hakem olan bakkal amca.

1|0
    0|0
  • ülkedekı namuslu ınsanlarım suıkasta ugraması var malesf

0|1
    0|0
  • Aynalı Tahir efsane

0|0
    0|1
  • İnternette chat odaları.

0|0
    0|0
  • 90 larla ilgili cok sey hatirliyorum . Fakat en önemlisi de son cocuklar onlardi. bizdik ! 2000 ve sonrasi bizim yasadiklarimizi yari yariya yasayamamistir

0|0
    0|0
  • 90 lı yıllarda okuldayken çantama simit koyardım kokardı yatarken koklayıp öyle yatardım :) Diğer gün yine alır aynı yapardım :) simit ve gazoz

1|0
    0|0
  • Cem Karaca - Raptiye rap rap.

1|0
    0|0
  • sivri sinek ilaçlamacılar akşamlar gezerdi mahalleyi ve ortalık bembeyaz olurdu sonra cipslerden tasolar çıkardı sonra ne biliyim maxlardan bedava çıkardı hep çikolatalıdan alırdık bedava çıksın diye ve bir çok şey yazsam sabahı bulur

0|0
    0|0
  • Tekrar ve tekrar idolüm olan insanın ölüşünü kaç kez izledim.

https://www.youtube.com/watch?v=F2Nh8irpaFQ

0|0
    0|0
  • walkman eski paralar. chpnin iktidarı. türk filmleri. eski antenli televizyonlar. yeni cıkmaya baslayan bilgisayarlar?

0|0
    0|0
  • heyecanlı bekleyiş parliament sinema kulübü :)

0|0
    0|0
  • Bu geldi aklıma ilk olarak

Çelik - Hercai

0|0
    0|0
  • Memoli vardı hep onu örnek almışımdır çizgi filmleri saymama gerek bile yok tasolar mahalle maçları saklambaclar futbolcu kartları atari fasulye ve çubuk ve daha bir çok şey

0|0
    0|0
  • Ya hatırlayınca bir güldüm ama Grup Vitamin - İsmail vardı :D Şarkı olarak başka Tarkan - Kıl oldum ve film olarak da Ağır Roman. Velevki Ağır Roman Türk sinemasında doruktur bence..

0|0
    0|0
  • fight club
    matrix

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 11

• Star tv de 90 lı yıllarda Parliament Sinema Kulübü olurdu her hafta pazar gününü sabırsızlık la beklerdik ailecek ve onun unutlmaz başlama sahnesi hayatımın en güzel yıllarıydı

https://www.youtube.com/watch?v=m42kGE_8IOY

0|0
    0|0
  • Cedric <3

1|0
    0|0
    • Cedric& Chen aşktır canım. hiç büyümedi halen daha büyümüyor :)

• Edi ve büdü :D

0|0
    0|0
  • Power rangers ve Ay savascisiiiiiii en sevdigim cizgi filmdi.. İmm baris manconun programi.. İmm.. Karabiberim sarkisini cok severdm. 🙈

0|1
    0|0
  • şinanayda yavrum şinaşinanay ksdnskmos

0|1
    0|0
  • barış manço

0|1
    0|0
  • altı yaşındaydım o yaşlara inmeye çalışıyorum pek hatırlayamadım :D

0|0
    0|0
  • ahlaklı öğrenciler