Bayanlar mı Beyler mi daha zeki?

Yine bir anketle daha sizinleyim :)
Sorum , Erkeklerin daha çok kitap okumasından kaynaklı çıktı hani bundan dolayı merak sardı :)

Sorum şu ;
Sizde bayanlar mi daha zeki ( eğitim kültür sanat ve bilgelik açısından ) Yoksa erkekler mi?

Adice cevap vermenizi umuyorum nede olsa oy kullanan insanın adı gözükmüyor buyuzden kendinizi gereksiz yere oveceklere aciyorum...

• Bence Bayanlar daha zeki , bilgili !
    73% (19)33% (8)54% (27)Oy Ver
  • Bence Erkekler daha zeki , bilgili !
    27% (7)67% (16)46% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler daha zeki bayanlar daha bilgili [ istisnalar olabilir ] ama genelde erkekler tembeldir kafaları boş işlere çalışır başları sıkışmadıkça kullanmazlar kafayı kullandıkları zamanda kızlardan daha iyi kullanırlar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dünyanın en zeki insanlı listesinin çoğunlukla erkeklerden oluştuğunu baz alırsak erkekler demek daha uygun

0|0
    0|0
  • Hepimiz aptalız

0|0
    0|0
  • Kadınlar daha zeki bilgili diyen erkeklere bayıldım

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Kendilerini kadınlık silahını kullanmakla avutan aslında bize çalıştıklarını anlamıyorlar. Her neyse siz kadınlık silahı adı altındaki savaşınıza devam edin bizim işimize geliyor yaptıklarınız. :D

0|1
    0|0
    • Yinede başarılılar mutlu olucaz sevincez mutlu bir ilişki olcak inancıyla bizde teslim olarak hata ediyoruz :)

• Mutlu olacaz sevincez mutlu bir ilişki umudu verip terkeden kadın zeki değil şerefsizdir.

• biz daha zekiyiz ama :)
    zekayı kullanmayı onlar daha iyi biliyor :)

0|0
    0|0
  • kadınlar daha zeki

0|0
    0|0
  • Erkekler daha zeki , bilgili !

0|0
    0|0
  • Erkekler daha zekidir fakat zekasını başka yere kullanan çok olunca aptal konumuna geçiyorlar. Kadınlar ise erkeklere göre daha kültürlüdür belki cinsiyeti gereği böyledir bilemem genelleme de yapmak istemiyorum ama benim analizim bu şekilde.

0|0
    0|0
  • dünyayı yönetenlere bak hepsı erkek

0|0
    0|0
  • Bayanlar kurnaz.

0|0
    0|0
  • kadın zeki erkek bilgili

0|0
    0|0
Yükleniyor...