Şarkı dinlerken size de bu his geliyor mu?

Sanki şarkıyı birkaç yıl önce dinlediniz.Çok tanıdık geliyor ama şarkı yeni bestelenmiş. Yani daha önce duymadığınız kesin.

Neden olur bu, orijinal yorumu olan var mı?

0|0
17|6

En İyi Kız Görüşü

• Paralel evrende o şarkıyı dinlerken sevdiğin kadını belinden tutup dizlerine yatırdın, kendine doğru çekerken saçları bir an dalgalandı ve kokusu burnuna geldi.
    Şarkının her notasını kulaklarında tonladın.

Yaşanılmışlıkların geçmişi diyelim buna,
    ve bir daha yaşanamayacakların.

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şarkı dinlerken kendimi kaybediyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Meodilerin tekrara dusmesinden.. Belko birgun. bir radyoda bir kerelil de olsa bir melodi duymussun sen farkinda olmasan da bilincalton herseyi kaydediyor... Simdi ona benzeyen bir melodi duyunca taniyormussin hissine kapiliyorsun.. Bende bazen yasiyorum ve boyle tanimliyorum bu olayi 😊

0|0
    0|0
  • evetbna da oluyor o his.

0|0
    0|0
  • Evet bazen oluyor

0|0
    0|0
  • Benzer bir şarkı dinlemişizdir daha önce.

0|0
    0|0
  • benim ki orgınal degıl ama daha çok ben bır şarkı dınlerken bulundugum anı bır ke daha yaşamış gbı oluyorum bence bu sevdıgımız tek tıp duzeyde şarkılar var sureklı o tarz şarkılar arayşında olup kendımızı dınlemeye bıraktıgımz için sankı yakınen hep aynı mzugı dnlıor gbı gelıoruz halbukı bana göre aynı tıp muzıkler dınledıgımız için seçici dvrandıgımız için mzuık dnlerken kendımıze su soruyu soruyoruz ya benbunu bır kez daha dınlemiştim ama nerde ya da bazen gerçekten bır yerde dınlemiş oluyoruz ama mesgulken ya da farklı bır konumdayken kulagımıza ılşıor daha sonra bır yerde goruntulu şekılde gordugumzde yaa nerde duymştum dıe yıne bır iklemde kalmıyor degılız

0|0
    0|0
  • bence başka dilde dinlemişsin sonra başka dilde yorumlanmış o şarkılar:D

0|0
    0|0
  • Neredeyse şarkıların yarısı birbirine çok benzer bundan dolayı olabilir mi

0|0
    1|0
  • Müzik kulağıyla ilgili bence aynısı banada oluyor

0|0
    0|0
  • Şarkı ruhuna dokunmuştur, o sebepten..

0|0
    0|0
  • Gelmiyor :))

Çok orijinal bir yorum yaptım yine =))

0|0
    0|0
  • Aynı şarkı coverlanmis ya da farklı şekilde yorumlanmış olabilir.

0|0
    0|0
  • seninki dejavu gibi bir şey

0|0
    0|0
  • önceden dınledıgın sarkının muzugıne benziyordur muzigı sozlerı sarkılar genelde benziyor bırbrıne

0|0
    0|0
  • Bana da oluyo :)

0|0
    0|0
  • hiç olmadı

0|0
    0|0
  • hiç gelmedi o his

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ritim benzerliği olabilir veya aynı duyguları hissettiğin başka bir şarkı anımsatmış olabilir.
    Sonuçta bir çok şarkı aynı duyguları beslemene sebep olabilir.

0|0
    0|0
  • müzik dehası serdar ortaç bu durumu "topu topu 7 nota var kaç ayrı beste yapılabilir ki " şeklinde özetlemiştir ve konu kapanmıştır.

1|0
    0|0
  • Geliyor bana

0|0
    0|0
  • Yaratıcılık yok ki artık tüm şarkılar aynı.

0|0
    0|0
  • Aynen oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...