Siz Kitap Okurken Not tutuyor musunuz gerekli mi?

Aranızda kitap okuken not tutmak gerekiyor mu?
Kitap okurken yanınıza birde defter kalem taşıyor musunuz? Bence o kitaptan çıkardıklarımızı öğrendiklerimizi yazmıyorsak o kitabın bir faydası olmaz siz ne düşünüyorsunuz? Ya da not tutanlar nasıl not tutuyorsunuz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kitabımın arasında kağıt olur hep kalemde elimde oluyo zaten gerekeni yazarım bazen gerek olmadan aklımda kalıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tutuyom

0|0
    0|0
    • nasıl tutuyorsun özel defterin mi var oaraya mı yazıyosun?

• 14-15 yaşımdan beri roman okumam okuduğum kitaplarda not alınması gereken noktalar var not tutmuyorum hemen fotoğrafını çekiyorum. sonra fotoğraftan bakıp onun hakkında bir şeyler yazabilirim

0|0
    0|0
  • Kitaplar her zaman yararlıdır. Konusu ne olursa olsun. Ama not tutma gereksinimi duymuyorum. Zaten yeterince önemli sözler olaylar akılda kalıyo. Kalmıyosa demekki yeterince önemli değilmiş gibi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • sayfanın boş kısımlarına önemli bulduğum kısımları özetin özeti şeklinde yazıyorum. bu başka zaman aradığım aynı konuyu hatırlamada baya kolaylık sağlıyor.

0|0
    0|0
  • Değil not tutmak ben kitabın özetini cikariyordum ve hersey aklimda kalıyordu. En azindan okudum kitaplar dini içerikti

0|0
    0|0
  • Tutmam altini cizerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...