Bu dünyada aşktan başka birşey yok mu?

burada dizilerde filmlerde aşk öpüşmek sevişmek başka konu yok mu lay lay lomu boşversek biraz olmaz mı farklı konular paylaşsak

Mesela en sevdiğiniz Ressam kim?
Benim Salvador Dali en bilindik eserlerinden birini paylaşayım eminim görmüşsünüzdür zaten

Bu dünyada aşktan başka birşey yok mu?
Sıcak ağustos güneşi altında erimekte olan peynirden ilham aldığını yazmış

Katı ve değişmez zaman kavramına karşı protesto olarak yorumlanır

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• İşte bu yüzden Türk dizilerinden sıkıldım, tiksindim ve bunaldım. Bayat hikayelerin ısıtılıp önüme sürülmesinden dolayı yabancı dizilere sardım. Bambaşka konulara sahip, yeri geldiğinde akıcı yeri geldiğinde ise gerilim dozu yüksek dizilerim var benim...
    Sevdiğim ressama gelirsek, eski kulağı kesiklerden ziyadesiyle hoş bir adamı seviyorum. Bu da daha önce görmediyseniz hediyem olsun...
    https://www.youtube.com/watch?v=MPQSN3fNLF4

0|0
    0|0
  • Filmin verdigi zevki tablo vermiyor. Zaten milyarlarca guzel manzara fotografina ulasabilecekken, kim bir tane resme bakip dakikalarca yorum yapma geregi duyar ki

0|0
    0|0
  • Resimle pek aram yok ama edebiyattan anlarim... insan herseyde donanimli olamiyor yahu :D

0|0
    0|0
  • Ask yalaan

0|0
    0|0
  • Mesela kaybettigimiz ruhumuz

0|0
    0|0
  • En sevdiğim ressam bir ara trt de vardı bob ross

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben Gogh'cuyum. Sariyi kullanisi ve o kisilik sorunlari beni kendisine bağlıyor.
    Vefatindan sonra eserlerinin basarisi ve meblalarini yasarken gorebilseydi.
    Ve kulagini falan kesmemistir, safsatadir bu bilgide.

Ancak son zamanlarda eskilerden cok yeni akim tablolar, 3 boyutlu metal cikintililar ilgimi cekiyor.
    Modern sanatlar muzesinde gormeniz mumkun benzer eserleri.

0|0
    0|0
  • Öf evet ben de sıkıldım.

0|0
    0|0
  • aşk yokki

0|0
    0|0
Yükleniyor...