İşten gelince, aklıma bu şiiri sizle paylaşmak istedim... Siz de puan verir misiniz?

Aşk kaçmaktan çok kovalamayı sever,

Görmekten çok özlemeyi,

Dokunmaktan çok düşlemeyi,

Ve aşk öyle haindir ki,

Nerde imkansız varsa onu sever...

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• ne kadar qüzelse teninin kokusu

o kadar kötüdür sensizlik korkusu

ne kadar mümkünse hayaline sarılmak

öyle imkansızdır sensiz yaşamak

...

not: kopyala yapıştır değildir şimdi yazdım

5 yıldız verdim iyi akşamlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dokunmaktan çok düşlemeyi...

bu satırı resmen doğru. imzamı atarım altına :))

0|0
    0|0
  • Özdemir Asaf'ın güzel bir şiiri :D

0|0
    0|0
  • Verdim puanı.

0|0
    0|0
  • aynen öyldir işte ama bir benzerlik seziyorum:))

0|0
    0|0
    • Manitadan bugün ayrıldım bu sabah iş yerinde de sıkıcı bi gün geçti aklıma böyle şiir geldi çalışırken ve benimde hoşuma gitti nerden bile bilirim ki gerçekten alıntı değil ya..

• Ozdemir Asaf klasik dizeleri, fena degil.

0|0
    0|0
  • super dıcektım hakkaten ozdemır asafınmıs:D

0|0
    0|0
    • bende inanamadım bu kadar mı kelimeler uyar..

• bazen oluyor banada bılıomsn kasten yapmadıgını anladım yanı uyablır banada oluor kulak dolgunlugundanda olablır farkında degılsındır

• Beni anlatığına, sevindim..

Erkekler Ne Diyor 4

• Nerde imkansız var ben ordayım kardeş. şöyle Soralım Bu Soruyu.. neden insan hep zoru sever imkansızı ister? yada neden ben hep böyle durumla karşı karşıya geliyorum.. Bu sadece bana has birşeymi başkalarıda böyle oluyormu ?

0|0
    0|0
    • İnsan, zoru sevmez kimse kendine o zulüm yapmaz... sadece ve sadece yanlış anlaşılmadan korkar, bu durumda da zorun arkasında giden insan doğru kişiyi buldum diye heveslenir..ve ilgilenir.

• Çok meraklı birisin bu yüzden kendini çok üze bilirsin diye söyledim, binevi doğru değil bu söylediğin..

• Meraktan değil be kardeşim.. BU sevgi dediğin çok basit bir kelime değil. bunu sadece senin için dmedim sakın yanlış anlama.. genelleme yaptım.. Çünkü herkez '' seni seviyorum '' kelımelerını cok basıtlastırmıs.. Ben bu kızı sevınce anladım Bu kelımelerın anlamını. Sevgıı cok yuce bırsey. Ve sevgı ınsana yazdırır gercekten.. ona veremeyecek bıle olsan bıseyler yazarsın.. ama gercekten sevmek cok farklı..

• katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Bir yerden tanıdık geldi. Tamamen sana mı ait ?

0|0
    0|0
  • güzel şiir, verdik puan

0|0
    0|0
Yükleniyor...