Mutsuzum .. yanlızım.. cözüm önerisi olan var mı?

arkadaslar ben kendimi cok yanlız ve şanssız hissediyorum ya.

2012 de 3 yıllık ilişkim bitti ve 2012 de dostum dedgm insanlardan kazık yedim .. berbat bi yıl oldu .. 6 aydır yanlızım kendimi sevmiyorum eskisi gibi begenmiyorum.Hani insanın yasama sevinci olur ya bende o kalmadı ya hep darbe hep kazık cevremde herkez iki yüzlü ..

Kendime gereken degeri vermiyorum , eski neşem yk :(

ne yapcam bilmiyorum arkadaslr .

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bunlar yalnız senin başına gelmedi ki kendini bırakmak niye? dün akşam bu saatlere kadar benim için de bazı şeyler kötüydü ama şu anda çok daha iyi. yani, karamsarlığı bırakmalısın...

1|0
    0|0
    • yapamıyorum 6 ay gecti hala sacmalıyorm :s

Erkekler Ne Diyor 7

• offf 6 ay mı çok olmuş, inanamıyorum

1|0
    1|0
  • yaşın genç, daha niceleri kapını çalar.sen kendine meşguliyet bul.sosyal aktivite olabilir. yaşadıklarından da ders çıkarmalısın.

1|0
    0|0
  • Yeni bir sayfa açmayı dene. Eskiyi hatırlatcak herşeyi yok et

0|0
    0|0
    • defter aynı defter olduğu sürece yeni bi sayfa açması boşuna.

• Belki başka bişeyler yazar bu sefer :D a4 kareli olsun bu arada

• Yenı bır sayfa ac 1 hafta kendını eve kapat kılometreyı sıfırla ayrıca su hortumlu dunyada fıl yalnız bır hayvandır kıtabını oku ınan hayatında cok sey degısecektır

0|0
    0|0
  • bende çok yanlızım, bomboş geliyor dünya

0|0
    0|0
  • vur kadehi ustam bu gecede sarhoşuz .. aman be kuzu takma neler cıkar daha :)

0|0
    0|0
  • Bir konuşabilirmiyiz eklermisin lütfen? Seninle yaşamın ne kadar değerli olduğu konusunda biraz konuşmak isterim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Birini kaybettikten sonra olağan bir durum kendini beğenmemen :) Ama gerçekçi düşünmüyorsun zamanla değişir düşüncelerin eski haline dönersin :)

0|0
    0|0
  • biraz daha yaknız kalmayı denesen ?

0|0
    0|0
    • denemeye gerk yk :) hep yanlzm bu gidsle bn ...

• her bitis yeni bir baslangictir.

Yeniden baslamayi dene, hayatina yeni insanlari al, yeni insanlara sans ver. Darbe de olsa kazik ta olsa denemek lazim. Bazen dogru insanlara ulasabilmek icin yanlis insanlarada güvenmek, yanlis insanlarlada muhatap olmak gerekiyor ne yazikki.

Hayat yasamaya deger bunu unutma.

1|0
    0|0
Yükleniyor...