Kitap önerisi olan var mı?

Kitap önerir misiniz? Aşk ve sıkıcı olmasın lütfen eğlenceli akıcı olsun teşekkürler

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Örneğin; baktın manavlık seni kepaze ediyor, çünkü domates tartarken araya iki tane çürük domates sokuşturmadan edemiyorsun, o zaman neden böyle bir şey yapıyorum diye sormalısın kendine. Derin bir nefes alıp o iki tane kodumun çürük domatesini araya sokuşturamadan niçin duramadığını düşünmelisin. O iki tane çürük domatesi araya sokuşturamayınca kendini çok mu çaresiz hissediyorsun? Uykuların mı kaçıyor, boğulacak gibi mi oluyorsun, tükenmişlik sendromuna mı giriyorsun o iki tane çürük domates araya sokuşmayınca? Bütün dünyayı önüne de serseler o iki tane çürük domatesi araya sokuşturamadıktan sonra bir anlamı yok mu? ‘Yeter artık bu dünyanın kahrını cefasını çektiğin, al sana gidiş-dönüş uçak bileti, 6500 dolar da nakit, Singapur’daki bütün kerhaneleri gez gel,’ deseler, yine de o iki tane çürük domatesi araya sokuşturmanın verdiği zevki hiçbir şeye değişmez misin? Dünya yerinden oynasa, taş üstünde taş kalmasa, kıyamet kopsa, uzaylılar gelse bütün sülalene tecavüz etse, yok arkadaş, ben o iki tane çürük domatesi ilk fırsatta araya sokuşturmaya yine de devam ederim mi diyorsun? Herkesin bu hayatta iyi kötü bir pusulası vardır, hedefi vardır, hedefi olmasa bile bir tarzı, duruşu, şekli şemali vardır, senin de bu hayattaki pusulan, hedefin, tarzın, duruşun, şeklin şemalin o iki tane çürük domatesi araya sokuşturmak mı? Yarın öbür gün torun torba sahibi olup bir köşeye çekilip emekliliğin keyfini sürmeye başladığında, geçmişi özlemle yâd ettiğin anlarda, aklına gelecek ilk şey o araya sokuşturuverdiğin iki tane kodumun çürük domates mi olacak OÇ! Merhametsiz şerefsiz! Al o zaman bu yazıyı manav dükkânının girişine as, sonra da dükkânı başkasına devredip * ol git! Başka bir iş bul kendine.

41.media.tumblr.com/.../...ocXQaD1r15lhjo1_540.jpg

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• www.kizlarsoruyor.com/.../a11767-gerilim-heyecan-korku-macera-sevdigim-kitaplar

Buyrun yazmıştım. Direk son önerdiğim kitaba da bakabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • şu an psiko analist kitabını okuyorum :D

• Hımm... O zaman onun bir üstünde Şizofreni önermiş olmam lazım. Ona bir bakın isterseniz :)

• teşekkürler:d

• vampir kitapları oku o zaman

0|0
    0|0
  • ŞÜPHE
    eroinle dans
    çiçek kızlar

0|0
    0|0
  • game of thrones.

0|0
    0|0
  • son 18 saniye diye bir kitap var hayatımda aldığım tek kitap tavsiye ederim. Uçurtma avcısıda güzel

0|0
    0|0
    • uçurtma avcısını okumuştum süper

• Onuda okudum :D

• Canan Tan dan Piraye kitabını okumalısın ozaman

• Peyami Safa yalnızız ı önerebilirim :)

0|0
    0|0
  • Tarih seversen Adolf Hitler- Mein Kampf (Kavgam) kitabını öneririm. Ben hiç sıkılmadan okudum. Gayet akıcı ve sürükleyici. Türkiyede biraz zor bulursun ama özelden yazarsan site verebilirim. Satın alabilirsin...

0|0
    0|0
  • Dedektif kurukafa

0|0
    0|0
  • Daire 16

0|0
    0|0
  • Sabah Uykum
    Birşey Solicem ama gülmek yok

0|0
    0|0
  • aşk her kitapta var sanırsam assasing creed yoldaşlık oku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aklından bir sayı tut serisi

0|0
    0|0
  • senden önce ben tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Şimdi sen gidiyorsun ya cehennemin dibine git. Erdal demirkıran oku güzel kitap

0|0
    0|0
Yükleniyor...