Şirin payzın ve Diyarbakırlı abimizin başörtü tartışması kim haklı sizce?

Şirin payzın ve Diyarbakırlı abimizin başörtü tartışması kim haklı sizce? Şirin payzın ve Diyarbakırlı abimizin başörtü tartışması kim haklı sizce?

• Diyarbakırlı abiye hak veriyorum
    100% (4)69% (11)75% (15)Oy Ver
  • Şirin payzına hak veriyorum
    0% (0)31% (5)25% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncelle
Güncellen

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Adam hakli

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sitenin Diyanet kurulu başkanı da geldi.

Yahu okadar şu ateistle müslüman arasında çelişen videolar atıyorsun birinde dahi haklı bir müslümani, ateistin ağzının payını veren bir müslümana şahid olamıyorum. Etkileyici mi gerçekten bunlar? Bunu atarsam üç beş kişi imana gelir diye falan mı düşünüyorsun?

0|0
    0|2
  • Haklı.

0|1
    0|0
  • Diyarbakırlı abimiz sonuna kadar haklı

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Diyar abiye hak vrdm

0|2
    0|0
  • şirin payzın sonuna kadar haklı video da agzının payını veriyor yerine agzının payını alıyor abiniz bu gibi insanlar bence dindar degil yobazdır benim gözümde bakmayın dinci ayagına yattıgına onlar degil mi saç telinden tahrik olan neymiş efendim ufak kız cocgunu 6 yaşına kadar kara peçeyle bagla sonrada sen cennetliksin ulan cocuk cocuk bence ne pislik cıkıyorsa işte böyle insanlardan ckıyor

0|1
    1|2
    • Sana mı kalmış adamın inancını tartışmak hem sana kim diyor cennetliksin bunun kararını Allah verir kardeşim

• Allah'ın sözünü eleştirmek sana düşmedı bız bu dünyaya oyun oynamak ıcın gönderilmedik.

• işte senin tartışmanda bu kadar olur sen bunları boşver hiç bir zaman düşünme o beynini yorma güzel kardeşim her seçimdede akp e oyunu ver yat

• İKiside saçma konuşuyor. Arkadaşım birey kendi kararını vermedikçe hiçbir anlamı yok açılmasınında kapanmasınında 13 yaşındaki çocukta kendi iradesi ile kapanmaz. Adam kavramları karıştırıyor Payzında yanlış yerden giriyor...

https://www.youtube.com/watch?v=XR4DWbF3FFo

0|0
    0|2
  • Diyarbakırlı haklı.

0|1
    0|0
  • Bu basortusu tartismasii cok uzucu bir olay heleki turkiye icin musluman bir ulke icin cok uzucu

0|0
    0|0
  • Diyarbakırlı abi haklı. :)

0|1
    0|0
  • Şirin payzın :) Yeni pkk lı. Dinlemeye değmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...