Siz hiç martıya simit attınız mı :) ?

@Eznora ile pazar günü adalara gittik. Martıya simit atarken simit havada süzüldü sonra tekrar geminin içine düştü.

Bundan sonra martılara simit atmıyorum, onlar gelip elimden alıyor. :)
Siz hiç martıya simit attınız mı :) ?
Fotoğraf bana ait. Benim taktiği uygulayan biri, eliyle martı beslerken :)

Martı heryerde yok, hangi hayvanı beslersiniz?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• kadıköy sahilin de hemen hemen çokça sık yağtığım ama insanın üzerine hücum ediyorlar :) hani bunlar etçildi tek simit yiyen martılar bizim İstanbulun martıları :)

0|1
    0|0
    • Vapurda rüzgara karşı olduğundan hücum edemiyor gerçi. Misafir umduğunu degil bulduğunu yer :)

• bence de :) vapurda bir şey yok da sahilde saldırıya geçiyorlar :)

• teşekkür ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Hahahaha :D Reis sen öyle bir attın ki gemiye geri döndü simit. Kadına al l*n az da sen ye gibi :D

0|1
    1|0
    • Orada ayıp oldu da çaktırmadım, onlarda bence anlamadı benim attığımı. :D
      Bundan sonra dikkatli olmak lazım. :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben atmam. Şahsen bana kötü bir davranışmış gibi geliyor. Denizi kirlettiğimi düşünürm ki yakalayamazsa suyun içine gider sonuçta o zaman da hiçbir işe yaramaz.

Ben kediye süt vermeyi severim. Çok sevimliler

3|2
    0|0
  • Hiç atmadım ben.

0|1
    0|0
  • her vapura bindiğimizde atıyoruz çok keyifli.

0|1
    0|0
  • KemalSönmez, güzel bir kare..

Soruya cevap ; hayır, atmadım..

0|1
    0|0
    • Teşekkürler

• Rica, gerci sizin gibiler birak mutlu olmayi,. yasamayi bile haketmiyor ama neyse

• Üzerine vazife olmayan şeylere burnunu sokma, bu tip şeyleri hiç sevmem.
      Efendi gibi cevaplayaksan sorum burada, cevapla git. Yaşama hakkım olup olmadığını senden öğrenecek değilim, kizdirma beni.
      Hadi şimdi güle güle..

• atmıştım evet çok zevkli keyifli

0|1
    0|0
  • Hiç atmadım ya :D

0|1
    0|0
  • Eskiden vapura bindiğimizde beslediğim olmuştur.. Çok güzel bir duygu..(:

0|1
    0|0
  • Hayır, atmadım :'(

0|1
    0|0
  • martı etçil değil mi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Haha, abim bir an martıya el hareketi çekmişsin sandım ya :D simitmiş o halbu ki soru başlığınıda okumuştum.

Bu arada yok abi simit attım ama elimde hiç yedirmedim :)

0|1
    0|0
    • Elinden de yedir bir dahakine. :)

• "... Keşke yaşarken tanışmış olsaydık. Yazık. Çok yazık. Gerçekten bana hitap eden bir martıydı. O martıyla arkadaş olmak isterdim. O martıyla uçmak isterdim. O martıyla vapurların peşine takılıp dans eder gibi sağa sola süzülmek isterdim. O martıyla sırf insanlar mutlu olsun diye, karnımız tok olduğu halde atılan simit parçalarını yemek isterdim. O martıyla çatılara tüneyip gün ağarırken ortalığı velveleye vermek isterdim. O martıyla gökyüzünün sessiz maviliğinde bir metronom çubuğu gibi alçalıp yükselmek isterdim. O martıyla deniz fenerlerinin üstünde döne döne uçmak isterdim. O martıyla köpüren dalgaların arasında evimizdeymiş gibi rahat ve telaşsız gezinmek isterdim. O martıyla akşamüstleri dalgakıranlara konmak ve geçip giden günleri düşünmek isterdim. O martıyla yağmura bakmak ve hayatımızdan sessiz sedasız çıkıp giden insanları özlemek isterdim. O martıyı öpmek isterdim, O martıyı öpmek isterdim dostum."

Deliduman

0|1
    0|0
  • Acemi martı sizinki ustalar elindeki simidi çalabiliyorlar

0|1
    0|0
  • Etçil bir kuşu simitçil yapan tek milletiz. :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...