Metal müzik dinleyen bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

Mesela 7/24 olmasa da genelde dinlediğim müzikler metal tarzında oluyor (metalcore da dinlerim), sizin böyle bir insana yaklaşımınız ne olur? Ya da metal müziği canilik olarak mı algılıyorsunuz?

0|0
10|49

En İyi Erkek Görüşü

• iliklerine kadar itici bi kız böğğğğğğğğğğğğğğğ camış gibi bağrıyolar :)

3|2
    2|4

Erkekler Ne Diyor 48

• Hayatım bu tür kızların arasında geçti. Genelde pasaklı oluyorlar. Boş vermişlik, umursamazlık.. Ben de dinliyorum fakat yaşım ilerledi diye midir nedir hiç artık müzik zevkimiz aynı olsun sevdiğim insanla demiyorum. Yaş ilerledikçe insanların beğenisi değişebiliyor.

1|2
    0|0
  • rammstein dınledıgımde bu muzıkten ne anlıyorsun dıye soran bır kıza tercıh ederım ama cok abartılı bır sevgısı olmasın tabıkı metal muzık sevenlerın bır tarzı vardır bunu bır yasam bıcımı hayat gorusu olarak kabul edenler bıle var her goruse saygı duyarım ama fanatızm sacma gelıyor su anda bana gore butun yasamımı sekıllendırecek %100 hatasız ve mantıklı bır felsefe ve akım yok

1|1
    0|0
  • Dinlenebilir sıkıntı yok bu konuda ama Metal dinleyip metalci olmaya başladıgı zaman sıkıntı vardır :=)

2|0
    0|0
    • Neden sıkıntı var işte onu soruyorum? :D

• Anladım teşekkürler :D

• birde metalci olmak diye birşey çıkardı bizim gerizekalı insanlarımız. metalci diye birşey yok hiçbir anlam ifade etmez. pispis kokmak :D ulan böyle o ortamın içine girmeden gerizekalıca laflar ediyorsunuz ya. harbi gülüyoruz halinize

• yerine göre değişir... yakından tanımadan bişey diyemem, ben de metalciyimdir hatta extreme metal dinlerim ama kültürünü benimsemem sadece gücü, direnişi v.s. temsil ettiğinden hoşuma gider...

2|0
    0|0
  • dinlerdım cokk ta begenırdım ama yaslandım kafm almıo. alsa gene dınlerım . metal muzık ayrıcalıktır be

1|0
    0|0
  • Bende metal dinlediğim için yaklaşımım güzel olurdu :)

1|0
    0|0
  • death metal-heavy metal tiryakiliğiyse itici zevksiz boş izlenimi alternatif metallerse olumsuz bi izlenim yok

0|0
    0|0
  • takılsın kafasına göre bana ne :/

1|0
    1|1
  • Ben dershanedeki kızlara zorla dinletmeye çalışıyorum da dinlemiyolar..

1|1
    0|0
  • Rock ve metal müzik türevleri dinleyen kız candır. Ruhu birdir. Zekidir.

1|0
    0|0
  • Dinlemesi sorun değil ama kendinden metal müzik dinleyen kız olarak bahsetmesi itici.
    Marjinal olucam derken olduğu kadarını da riske atmak

0|0
    0|0
  • cool olduğunu düşünürüm. zeki olduğunu da düşünürüm. diyceksin ki müzik seçimiyle zeka ne alaka. var işte bi alaka :)

1|0
    0|1
  • link bunu dınlememısındır derım

1|0
    0|0
  • Çok hoşuma gider şahsen:D

1|0
    0|1
  • özenti olduğunu düşünürüm

0|4
    2|1
    • Neden? Kime özeniyor?

• çünkü etrafıma baktığımda metal müzik dinleyen insanların çoğunun özenti olduğunu görüyorum. bu da tüme varım yapmama sebep oluyo galiba ama elbette gerçekten hoşuna gittiği için dinleyenlere lafım yok. zaten sonradan anlaşılır neyin ne olduğu ama ilk izlenimim odur

• yok yaklaşımım değişmez ama metal müziği bu aralar pek kafam götürmüyor

1|0
    0|0
  • En sevdigim muzik turu

1|0
    0|0
  • Çok severim ^^

Melodic Death, Black, Doom, Gothic, senfonik ve Power dinlerim.

Ama özellikle melodic death.

Metal dinlemeyi satanistlik olarak algılayanlar cahildir bence.

1|0
    0|0
  • 1|1
    1|2
  • metal müzik dinlemekle caniliğin ne alakası var derim. benim de zamanında dinlediğim gruplar var takılırız işte. arabesk ve türevleri hariç herhangi birşey dinleyebilir. bir tek onlara uyuzum var

1|0
    0|0
  • canilik değil de ben bütün enstürümanları net olarak hissedebileceğim daha dingin müzik türlerini seviyorum öyle bas'ın drumun elektronun öne çıktığı gürültücü türleri dinlemem dinleyenin de kulaklarına acırım

1|0
    0|0
  • zevkler ve renkler tartışılmaz ki panpa.kimsenin ne dediği ne düşündüğü önemli dğeil bu konuda.senin zevkin buysa budur.ben şahsen zevkine saygı duyar ve seninle birlikte metal/korkunç rock müzikleri dinlerdim..

1|0
    0|0
  • Metal müzik dinliyen hatuna ölünür.

1|2
    0|2
  • aferim kerataya.. \m/

2|1
    0|2
  • sakarya'daki ya da tunalı'daki mekanlara gidiyor bir de pantera da dinliyorsa benim için sorun yok, hatta iyi derim

1|0
    0|1
  • Şarkının aşağı yukarı tamamı küfürle ve saçmasapan gürültüyle geçiyor.Tam bir vakit kaybı.İğrenç iğrenç kendini çirkinleştiren insanlar var.Bağıra çağıra söylüyor.Tuhaf pirsing,dövme yaptırıyorlar.

0|2
    2|4
  • Kulağa hoşgelen her tür müziği dinlerim...Dinlemesini de saygıyla karşılarım.Zevk meselesi :)

1|0
    0|0
  • turn the page adlı parçayı dinliyorsa problem olmaz ama heavymetal dinlemek aptallık, bence

1|1
    0|1
  • oda bir zevk meselesi yeri gelir arabesk yeri gelir elvis idinliyorum,

1|0
    0|0
  • bir kaç kız arkadaşım ağır metalciydi ve çok iyi sevişiyorlar metal müzik eşliğinde.. yani çok sexy buluyorum metalci kızları :)

0|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 10

• Rammstein seviyorsa arkadaş olabiliriz.

1|2
    0|1
  • metalciyim ezelden,pantolonum dieselden :D

metalci kızlar özgür ve asi olur hep siyah giyinirler ama koyu metalciler için söylüyorum o yüzden erkeklerinde asi ve özgür olması gerek , ve metal müzik canilik falan da değil

1|2
    0|1
  • Kanka olalım mı? derim.

1|3
    0|1
  • Zevk meselesidir.Müzik zevkine göre karakter analizi yapılmaz.

1|2
    1|2
    • Bu konuda yanıldığını düşünüyorum.

• ben dinlerim ankara havası hakaret var şahsıma burda :D:D

• sen istisnasın:))

• Hepsi kedi yiyor bunlarin :(

0|2
    1|0
  • mwtal müzik dinlediğini düşünürüm

1|0
    0|3
  • canilik olarak algılamam.

0|0
    0|1
  • Şunun gibi bi metale hayr demem hiç link

0|2
    0|1
  • metal dinliyomuş diye düşünürüm. canilikle ne alakası var panpa asdhjnıkasndka

0|0
    0|1
  • müzik nasıl canilik olabilir?

0|0
    0|0
Yükleniyor...