Klasik müzik ve piyano seven var mı?

Klasik müzik ve piyano seven var mı?

link

klasik müziğin zekayı geliştirdiği söylenir.

siz de dinler misiniz?

Güncellemeler:
link

işte beni bitiren piano
akşam oldu biraz duygusal takılmak lazım

link
kendi ezgilerimizi unutmayalım link

0|0
14|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ve Ek Olarak;

Piyano zekayı geliştirir ve bunun sebepleri açıkca bellidir. Parmakların birbirinden bağımsız olarak çalışmasını sağlar. Her parmak aynı anda farklı tonları ayırt etmek için beyine bir sinir sinyali göndermektedir. Piyano kurslarının ilk kurlarında her iki elden de birer parmak kullandırılır bu rakam 2 ayda bir artar ve kurs başlamından 10 ay sonra insanlar tüm parmaklarını kullanarak piyanı çalmaya başlarlar. Bu insanın 10 ay içerisindeki süre zarfı içerisinde beynine daha fazla hükmettiğini göstermektedir. :)

1|0
    0|0
    • Aynı zamanda keman içinde geçerlidir bu beynini 4 e bölebilmeni sağlar takım sporları içinde aynısı düşünülebilir :)

• Takım sporları daha farklıdır, Fakat bir topluluğun iletişim gücünü arttırmayı hedefliyor ve bunu müzik çalgıları ile gerçekleştirmek istiyorsanız, en mantıklısı vurmalı çalıgılar olacaktır.

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 10

• Akşam işten dönerken arabada 9. senfoni dinledim. Yağmur vs çok rahatlatıcı oluyor.

Diğer favorim Chopin'dir.

0|1
    0|0
  • Tabikide dinlenmelidir doye düşünüyorum ve severek dinliyorum. Huzuru bulduğum noktalar aslında ve yıllardan beri severek piyanomu çalmaya devam ediyorum :)

0|1
    0|0
  • Tabii ki.. Fazla aşırı olmamak kaydı ile dinlerim..

link

0|1
    0|0
  • ben bayılıyorum ya...iyi geliyr sakinleşiyorum,dinlendiriyor...piyano bambaşka...

0|1
    0|0
  • Yalnızken dinlerim genelde yada yalnız içerken loş ışıkta.

0|1
    0|0
    • yalnızken iyi gidiyo zaten :)

• Loş ışık havası ver odana,Düzgün bir şarap al, yanına da sevdiğin mezelerden al , müziği de açarsan daha iyi olur tavsiye ederim.

• fazıl say'ı sabaha kadar dinleyebilirim

0|0
    0|0
  • Fazlaca.

0|0
    0|0
  • hiç dinlemem sevmiyorumda bana çok fransız ... ben ney dinlemeyi daha çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Böle konusanların yanında kendimi cahil hissediyorum :D

0|0
    0|0
  • Zekayı geliştirmez. Vivaldi iyidir.

0|0
    0|0
    • zekayı geliştirmez. bunun üzerinde bilimsel bir araştıma mı yaptın :)

bilim adamları bilmiyor ,sen biliyorsun öyle mi

Yükleniyor...