2012 en güzel şarkı yarışması hakkında..

Merhabaaa,

şimdi hepiniz görmüşsünüzdür bu yarışmayı, link

Bende gördüm okudum beğendim sonra katılayım dedim. dedim ama dedikten sonra şu ifadeyi farkettim:

''2012 En Güzel Şarkılar yarışmasının birincisini belirlerken videonun yanında yer alan Facebook paylaşım sayılarını dikkate alacağız.''

Birinciyi, ikinciyi , üçüncüyü seçerken gerçekten kriter bu mu olmalı, bende merak ettim? sizlere sorayım dedim.

Nitekim dikkat ettim, bir çok kişi facede çok paylaşılmıştır diye,

call me maybe, gangnam style tarzı şarkılarılarla yarışmaya katılmış.

ama yarışma konusunun en tepesinde de diyor ki,

'' Bir şarkı ile 2012 hakkındaki düşüncelerinizi özetlemek ister misiniz? ''

Şimdi soruyorum size, gangnam style bir insanın tüm senesini nasıl özetler, özetleyebilir? ha bide benim paylaştığım şarkının sözlerine bakalım;

'' bu sene iyi geçmedi söylemem lazım, kader beni seçmedi ama görmemem lazım.. '' falan filan.

ha ben demiyorum ki, illa en birinci ben olayım diye :D:P

ama şaka bi yana,

allasen en azından ilk üçü belirken facede paylaşılma oranındansa şarkının verdiği duyguya, hisse, anlama bakın ks yönetimi. rica ediyorum.

sizlerinde görüşlerini merak ediyorum.. umarım yanlış algılanmaz yazdıklarım, adaletli yapılsın sadece bence herşey:)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• aynen bence seçilme şeklini görünce üzüldüm.. o zaman en çok tıklanan şarkıları seçer koyardık bence adil bi oylama olmuyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kahvesini tek dikişte soğumasa bile içen bir adam gece çöktüğünde kalbi patlayan bir erkek

böylesine bir erkek oppag gangnam style :)) tam beni anlatmış o yuzden oppag gangnam style diyorum :)) ve paylaştım da üstelik 2012nin en güzel ve en cok dinlenen şarkısı :D

0|0
    1|0
  • Eyvah be juri blue ):))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...