Bankada sıra beklemek doğru mu?

Para çekme,kredi alma,vs.için beklemek mantıklı geliyor.Ama elektrik,su,tlf vs.fatura ödemesi için beklemek insanın çok zoruna gidiyor.Tamam otomatik ödeme veya bankamatikten ben işimi yapıyorum.Ama bunu yapamayan on binlerce insana üzülüyorum.Sizce bu konuda ne yapılabilir?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu bekleme olayi saadece türkiyede :)

avusturyada yasiyorum bankada ne sira var ne birsey var birde büyük banka bazen önümde 2 kisi oluyor sonra baska bi calisan cagiriyor beni, ben size yardimci ola bilirmiyim diye

0|0
    0|0
    • Darısı bizim ülkenin bankalarına...

• Bizim orda bir tane bankaya işim düştü de bir sıradan diğer sıraya atladı atladı durdu görüntüde 2 kişi vardı sırada ama en az yarım saat bekledim :(

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu bizde ritüel artıkk :)) ekmek alırsın sıra , sınava girersin sıraa, heryerde sıraaaaaaaaaaaaaaa...

Sen özellikle yaşlı insanları kast ediyosun yanlış anlamadıysaam, bende onları sırada görünce üzülüyorumm , maaşlarını bi geçede artıran bürokrasii buna burda bi çözüm yolu bulsaktaa , uygulamaya gecirmez

Aneksenamun'un dediği gibi posthaneleri kullanabilirler , her semmtte bi tane varr vee daha az sıra oluyorr

Bankalarada ilk ödeme tarihinnin başladığı gün giderlerse ve saat 3-4 arası daha az sıra oluyorr...

0|0
    1|0
  • Postaneden yatır daha az sıra oluyor ...

0|0
    1|0
  • Banka kartıyla sıra aldığımda ilk 2dk da sıra geliyor. Sorun olmuyor öyle, yap yani.

0|0
    0|0
  • herkes bi yerlerden maaş alıyor otomatik ödeme vermek zor değil ki . neyine üzülüyorsun .hiç bir faturayı elden yatırmam ben onun son günlerini takip etmekle uğraşacağıma gidip bankaya talimat vermekle uğraşırım .

0|0
    1|0
  • sıra beklenir abi beklemezsen abes olur

0|0
    1|0
  • sırada beklemenin doğrusu yanlışı varmış, eyv

1|0
    1|0
    • dimi ay çok güldüm +1

• Sorumla bazılarını güldürdüğüme sevindim.Ben özellikle bankada ki sıra bekleme olayınızı sorgulamanızı bekledim.Hayatta ki diğer sıralar zaten devam ediyor.Para çekmek için değil yatırmak için bekletilmek ne derece doğru...

Erkekler Ne Diyor 3

• Otomatik odemeyi herkes yapabilir bence. Son odeme gunu odeniyor. Bilmeyenlere anlatmak gerek.

0|0
    0|0
  • Eskisi gibi imkanlar kısıtlı değil bankalar alıyo otomatik ödeme çıkartılıyo ptt alıyo fatura ödeme merkezleri alıyo vs vs.

0|0
    0|0
  • evlerde tahsilat yapsınlar kapıda okumaya geliyorlar zaten bir önceki faturayı da isteyenden tahsil ediversinler. bunun yaşlısı var hastası var iyi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...