Ünlü düşünür Hakkı Bulut aşkını anlatmış, peki şu sözleriyle sevgisinin derecesini anlayabilir miyiz?

Henüz 3 yaşında bir kardeşim var seni ondan bile kıskanıyorum.

Ruh hastası olabilir mi bu adam, yada kıskançlığın dozunu haddiyle aşanlardan.

Belkide çok seviyor diyebiliriz;

Dimi ?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• bu hakkı abinin tamamen içinden gelen kelimeler.900 e yakın beste yapıp vatanımıza bir çok star kazandıran hakkı abimiz burada kimsenin aklına gelmeyecek şekilde sevgisini belli etmiştir.Nitekim şarkıda görüldüğü üzere henüz 3 yaşında birkardeşim var seni ondan bile kıskanıyorum diyerek muhteşem bir şarkının altına imzasını atmıştır.bu şarkı patladığı dönem de kitleleri peşinden sürüklemiş ve bu albüm 1 milyon satmıştır.fakat son zamanlar da görüldüğü üzere yüce rabbim hakkı bulut abimizi feci şekilde cezalandırmış yolundan saptırmıştır.gecen gece izlediğim televizyon proğramında hakkı abinin merdiven uzerinde oturusu,dj edasıyla o iğrenç sarkısını çalışı baba hakkı imajını zedelemiş godoş hakkı olma yolunda ilerlediğini gostermiştir.hakkı abimizin bir kere daha allah cezasını versin diyerek burada tamamlıyorum esen kalınız

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ohoo oda bişeymi neler gördüm ben çevremde annesinden kıskananlar,öğretmenlerinden kıskananlar,şu içtiği şu bidonundan kıskananlar onlar hangi kafayı yaşıyorlar anlamış değilim

0|1
    0|0
  • 1.eskiden adam ölünce karisini onun kardesine veriyorlamis.

kardes cok kücük bile olsa (türkan sorayin öyle bir filmi vardi)

onu düsünerek yazmistir.

2. sevgilisi onlara geldiginde 3 yasindaki kardesi cok fazla seviyordur, adam sevgilisinin kardese gösterdigi sevgiyi kiskaniyordur (bencil)

3. psikopattir

0|1
    0|0
    • Mantıklı yaklaşımlarını seviyorum. Teşşekkürler eğitimsiz, bende burcumm a acılan baslık gıbı sana acıcam. İyiki varsın.

• yapma böyle baslık açma sakın lutfen

• Yok sonra siliyor sevgili yöneticilerimiz. Açmayacağımı anlamış olman lazımdı kinaye yapıyordum.

• ruh hastası..

açıklama yapayım: sen değil o...

0|1
    0|0
  • buna çok farklı örnekler verebiliriz...

0|0
    0|0
  • Turkan soray'in sultan gelin diye bir filmi vardi.

Onun konusunu dusunursek adam ruh hastasi degil..

Bence tabi

0|1
    0|0
  • Çook seviyo olabilir ama hasta ruhlu bi adam oldugu kesin. Şnsan sevgilisini 3yasındaki kardeşinden kıskanır :D yuh ya :D

0|0
    0|0
  • Fazla kıskanç. Çekilmez. Giydiğin elbiseyi bile tenine değiyor diye kıskanabilir bu tipler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Beğenirsin beğenmezsin...ona saygı duyarım..yalnız bahsettiğin adam geniş hayran kitlesine sahip sanatçı...ruh hastası gibi tanımlamaları sana yakıştıramadım..

ayrıca çok da efsane bir eserdir...

0|1
    0|0
  • sorduğun tek soru bu mu la senin?:DD

0|0
    0|0
  • Bıyıklarından bile kıskandığını duydum

0|1
    0|0
  • Bu ünlü düşünür galiba çok fazla düşünmüş. :D

0|0
    0|0
  • öyle sevgi mi olur... psikopatlık...

0|0
    0|0
    • Hakkı abimize bende yakıştıramadım, sapıtmış.

• o bi şiir var bi şairin ondan esinlenmiştir... şimdi hatırladım... ama eminim hakkı bulut gibi okumamıştır o şiiri...

Yükleniyor...