Wattpad hikaye okurları var mı aramızda, kimler okuyor?

Wattpad hikaye okurları var mı aramızda kimler okuyor?

Duygu öğretmen adlı hikayeme bir göz atarmısınız görüşleriniz neler?

Güncellemeler:
@fileliçorap gel hele gel

@meraklıkız7 ın hikayesi

http://w.tt/1Nx0bNG

0|0
88|24

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 87

• okur mu? yazarım ben direk. :D https://www.wattpad.com/164986091 al bak yeni bölümü yayınladım :D

0|1
    0|0
  • wattpad bir zaman sonra ergen işi geliyor, senaryo hep aynı kötü çocuk iyi ve masum kız, işte çocuk başta kıza öküz gibi davranır sonra kızı korur, kıskanır falan filan, gerçek kitapları okumanızı tavsiye ederim, inanın bana ordaki hayatlar yalan.

3|2
    0|0
  • Okuyorum fakat çok nadirdir güzel hikayeler, konular falan. Arayıp bulmak lazım. 12 yaşından tut 30 yaşındaki olan bile aynı konuyu işliyor. Zengin, asi, umursamaz erkek; fakir kimsesiz saf olan kız arasındaki aşk dolu anları. Artık sıkmaya başladı açıkçası orası. O da yetmiyor gibi eskiden birinin kitap çıkarması zorken şimdi 15 yaşındaki kız orası sayesinde kitap çıkarabiliyor konusu ise yine bahsettiğim konu. Yine de bakarım hikayene umarım klişeleşmiş konulardan değildir. Öyle değilse hiç bırakmadan devam etmeni isterim.

3|1
    0|0
    • Onerebilecegin kitap var mı? Bende okuyorum ama cidden konular artık klişe

• şu an Luine adında bir hikayeyi okuyorum gayet akıcı fakat sona doğru biraz değişiyor gibi sen bak bir yinede.

• +1 kesinlikle. Düşüncelerimi ifade etmişsin.

• okumuyorum saçma geliyo

1|2
    0|0
  • Okuyorum

0|1
    0|0
  • Hayır hiç okumadım. . bakicam:))

0|1
    0|0
  • Okuyorum

0|1
    0|0
  • Ben çok sık kullanırdım ancak kaliteli olanların değil de cinselliği ön planda olanların tutulması sinirimi bozmuştu hikayemi paylaşmaktan vazgeçmiştim. Ve bir yazar böyle öldürülür :(

1|1
    0|0
    • Kesinlikle haklısın

• Bn basliycaktim sitenin ana amaci cok hosuma gitmisti sistemide ayni sekilde sonra etrafa sordum ergen dolu orasi dediler biraz baktim zaten on yargim vardi evet bura ergen dolu deyip ciktim :)

• Çoook teşekkür ederim ;) bu arada hikâyesi okudum gerçekten çok hoş

0|1
    0|0
  • Okuyorum ama 12-13 yaşındaki kardeşlerimizin yazdığı mafya hikayelerini ya da kaslı sahiplenen sert çocukları konu alan hikayeleri değil. Yanlış anlama yazmalarına karşı değilim, şu an bir çok mafya kitabı ciltlenip satışa çıkacak. Emek verip güzel kurgulanan hikaylerdense öylesi saçma kitapların ciltleniyor olması bana göre haksızlık

0|0
    0|0
  • Nedir bu wattpad

0|0
    0|0
  • Bazen bir iki kere baktım.

0|0
    0|0
  • Kimseyi okumam

0|0
    0|0
  • Okumuyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır yabancı okumuyorum, kitap kokusu koklamam lazım sanaldan okuyup, yazmayı sevmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Hımm okurum. Bende sıkıldım girmiyorum bayadır ya hep ergen kızlar yazıyor falan.

0|0
    0|0
  • Hahah tabii ki nehir erdem hikayalero 😄😄

0|0
    0|0
  • Ben okuyorum arada bir ara incelerim 😊

0|0
    0|0
  • Bu kadar mı basitleştik yoksa. Edebi bir değeri bile yok. Önüne gelen yazıyor..

3|1
    0|0
  • Güzel bir site ve orda tutulan kitaplar yayın evleriyle anlaşıp hikayelerini kitaba dönüştürüyorlar. Ama sitenin nerdeyse %90'ı 11-17 yaş arası. Çoğu kişi hikaye yazacağım diye saçmalıyor resmen.

0|0
    0|0
  • Ben mesela

0|0
    0|0
  • Her hikayede cinselligin on planda oldugu +18 uyarisi yapilan bolumleri yazanin 14 okuyanin 12-13 yaslarinda oldugu, uzun sure takilan kizlarin kasli , sahiplenen, bad boy tipi aradigi, Ediz ve Mericten baska bir sey bilmedikleri eskiden guzel olan ama artik ergenlerin bulusma noktasi hline gelmis bir sitedir

0|0
    0|0
  • Okuyorum ama guzel hikayeler cok az var

0|0
    0|0
  • Bir ara okuyordum sonra noldu bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Gerçek kitap varken wattpadden okumam saçma olur 😄

0|0
    0|0
  • 2-3 tane baktığım var

0|0
    0|0
  • Okuyorum

0|0
    0|0
  • okuyorum

0|1
    0|0
  • Solucan okuyordum

0|0
    0|0
  • Okucam✊🙋

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    57

Erkekler Ne Diyor 23

• Ben varım.

0|1
    0|0
  • Okuyorum

0|0
    0|0
  • Yazıyordum. Yazmayı da bıraktım. Hiç okumadım.

0|0
    0|0
  • ben okuyorum bazen.

0|0
    0|0
  • Bire ara bulaştım da vakit olmayınca bıraktım :D

0|0
    0|0
  • wattpaddeki çoğu kaliteli beğenilen kitaplar anlaşma yapılarak basıma sunuluyor bu yüzden hepsi wattpadden kaldırılıyor ama önerebilceğim sanırım Yabancı, Portakal Çiçeği, Yalnız Değilsin var

0|0
    0|0
  • Ben eskiden kullanır ve yazardım ama artık sıkıldım.

0|0
    0|0
  • Hiç okumadım

0|0
    0|0
  • Hazır konu açılmışken hemen reklam yapayım :D
    www.wattpad.com/.../47943959-kaos-tap%C4%B1na%C4%9F%C4%B1

0|0
    0|0
  • Geçen yıl okumuştum bir iki tane

0|0
    0|0