Simdi diyelimki belediye baskanisiniz yasadiginiz yere bir proje yapacaksiniz bu ne olurdu?

Yasadiginiz sehirde ne degistirirsiniz ya da ne yaparsiniz
lutfen yaratici fikirler verin benim icin onemli yardima ihtiyacim var bu konuda :D
mesela cocuk parki ya da engellilerle alakali yardimci olcak seyler veya hayvanlar cevre falan

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• 1. parasız şekilde insanların vakit geçirip dinlenebileceği büyük parklar
    2. içinde piknik, hayvanat bahçesi, küçük havuzlar olan yeşillik mesire alanları
    3. spor alanları, yüzme, tenis, basket, futbol alanları
    4. şehir düzenlemeleri güzelleştirme, sorunları giderme
    5. temiz bir şehir için bol bol temizlik çalışması
    6. hayvan, çocuk ve engelli parkları
    7. kongre, fuar, iş merkezleri
    8. kentsel dönüşüm faaliyetleri
    9. ulaşım, altyapı çalışmaları
    10. bu maddede halkın isteklerine bakarız :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sivas için dusunecek olursakk vok şey yapilabilir ben once sivasin su hattini degistirirdim.. Sonra ciddi bir sekilde avm yapmak şart... kultur merkezi denilen alani degistirip çocuklar icin oyun alani cocuk giysileri cocuk saglik merkezi aile planlama merkezi yapardim ayni zamanda cocuk gelisim uzmanlariyla desteklenmesi gerekir (cunku bu dedigim yer faliyet gostermiyor) surekli kaza olan yerleri tespit edip çözüm olacak sekilde degistirirdim. Kale denilen yapiyi bastan sona kadar çitlerle devam ettirip turistik bir mekan haline getirirdim. Ve aslinda cok yakin ama yol geçmediği icin uzaklasan semtler icin kazi calismalariyla yol yapmakta iyi bir fikir.. Sanayi denilen ama sinek avlayan kimsenin olmadığı bolgeyide degerlendirme calismalari baslatip kimseyiagdur etmeden orayi işlek bir alan haline getirir yakinlarina toki projeleri sunarak merkezlestirme cabalarinda bulunurdum ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ANKARADA oldukça park var aslında bozuk yollara yeniden asfalt ve alt yapı sorununu çözerdim yağmur yağdığında esnaf kan ağlıyor

0|0
    0|0
  • Geniş bir alana engelliler için parklar yürüme yerleri Çay bahçesi , Boğaz minyatürü Atatürk müslü , sokak hayvanları için su yemek barınak. Küçük minyatür opera vb şeyler

0|0
    0|0
  • Her gelen bokla (altyapı) ile uğraştığı için alt yapınım boku çık. ıştır deyip alt yapıyşa uğraşırdık muhakkak ama kesin çözerdim.. Büsssbüyük bir spor kompleksi..

0|0
    0|0
  • Imarı guzellestiririm. Berbat buralar. Imarı halledince Çakma center park yapardım. bahsettigim sehir İzmir

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Engelli vatandaşlar için , Sosyal hayata kazandırma etkinlikleri, Engellilere özel minibüsler , Meslek edindirme kursları gibi şeyler olabilir.

0|0
    0|0
  • Her yere fiber internet yapardim. butun yollari duzeltirdim. her sokak lambasini mavi let yapardim. elektrik kablolarini yeraltina indirirdim

0|0
    0|0
  • her abazaya bir karı derdim seçimlerde tüm oyları kapatırdım

0|0
    0|0
  • Okul kütüphane falan olurdu bir hapishane azaltirdik

0|0
    0|0
  • Belediye başkanı olsam her 100-200 adıma çevre dostu çöp konteynerler'dan koyardım.

0|0
    0|0
  • Yurt yaptırırdım öğrencilere

0|0
    0|0
  • Mesela ben çiğlideki metroyu yerin altına alırdım

0|0
    0|0
  • Ilk olarak erkek belediye çalışanlarini mektebe götürürüm :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• her sokağa köpük makinesi ama çikolatalı köpük

0|0
    0|0
  • yaşam alanı yapardım

0|0
    0|0
  • Kartal'da ki parkları kaldırırdım aileler çocuklar oturamıyo zaten apaçiler yüzünden

0|0
    0|0
Yükleniyor...