Filozofumuz hasretle beklediğimiz kitabını çıkarmış?

Hemen gidip alalım da beyin hücrelerimiz ölsün.. şimdi bu kitap da yok satar. Eline her klavye, telefon alan kendini nimetten sanıyor. Uzun süredir bunu bekliyordunuz öyle değil mi? Mutlu olabilirsiniz.. Yarın dev sıralar oluşturmayın kitabı almak için, bir tane alıp ks ce okuyalım. İsraftır.
Filozofumuz hasretle beklediğimiz kitabını çıkarmış?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Biri orak getirsin şu herifi biçeyim.. Sonra ölürem kızlar naz eyleme hissiyatında yatayım içerde.. Bardağı son taşıran damla buydu.. Ben dağa çıkıyorum davaro misali..

2|1
    0|0
    • Bu bir dramdır.. Bu bir şok etkisidir.. Görenler ne tepki vereceğini bilemeyip eline mendili alıp ölürem kızlar naz eyleme diye oynaya güle, ağlaya kahrola mapusane köşelerine düşer. Sonra Nihat beyciğimiz bizler için ziyaretcilerimizin getirdiği beyaz atletle donu da drama çevirip, benim memleketimin mapusane donlari diye şöhret basamaklarında zirve yapar.

• Insanin hatrina neler düşünüyorsun böyle.. Olunacaksa da bir Azem olunur, yakişacaksa da en çok yakışanı.

• Benim hatrımın kahramanları bunlar..

En İyi Kız Görüşü

• okuma yazmayi söken kitap yaziyor mk.

0|2
    0|0
    • Boynumuz devrilesice bunca yıldır okuma yazma biliyoz, bir kere de çıkıp kitap yazmadik. Hep baskalarinin yazdıklarından otlandik. Ayıp etmişiz.

• cevre kirliligi yapmayalim durup dururken, okuyup dinlenelim, okuyanlarin beyinlerini zikertmeyelim diye yazmiyoruz sanirim.

• Buyuk ihtimal.. Önce biz aydinlanalim da bir diye diye yıllarca okuyoz öyle işte.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bedava verseler okumam :)

0|0
    0|0
  • Ben üzüldüm. Hem kitap yazmasına hem de bunu eleştirmiş olmanıza.

0|0
    0|0
    • Eleştirmiş olmamız neden üzdü? Yapmiyalim mı, ayiplarini da mı konuşmayalım

• Helalll

0|0
    0|0
  • Türkiyeyi aydınlatacak adam :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Asdff :D Ya Nihat Doğan mı bizi trolledi, kitap can buldu da o mu Nihat Doğan'ı trollüyor, kafamda deli sorular.

Ehem okumadan etmeden böyle önyargılar hoş değil ama... yani... insan dayanamıyor :D

Kime koyun demiş acep.

0|0
    0|0
  • Salak saçma aşk hikayeleri, bu herifin kitapları, bişey biliyormuş gibi davranan insanlar, kitap okumayıp magazin dergilerini havada kapan ergenler... Sonra ülke neden gelişmiyor.

0|0
    0|0
  • sen yazmasaydin haberimiz bile olmazdı beleş pr yapma bari,)

0|0
    0|0
  • Kendisi tayyibin koyunu birde millete koyun demiş beyin yoksunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...