Tatliş üyeler bakarmısınızz?

bir arkadaşıma doğum günü süprizi yapmak istiyorum. 3000 liram var. ocak 20si doğum günü biliyorum çok erken ama. onu günübirlik istanbula götürmek istiyorum. hangi yakaya gitmeliyiz? nerelere gitmeliyiz benimde ilk olacak. şimdiden herşeyi hazırlamak istiyorum ki kusursuz olsun. arkadaşım erkek bu arada..

Güncellemeler:
Ne kadar ön yargılısınız ya arkadaş dediğimiz sevgili anlamında falan değil. 18 yıllık süt kardeşim benim

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• her iyi yakanında ayrı ayrı güzellikleri var ama gidip tek gezemesiniz yeni gitiğinizden üsküdar sahil iyi fikir ama orda yemek yeme hem pahalı hemde çok geç gelior florya sahil on numara mekan galata köprüsü kulesi gezilecek yerler tophane ya da beyazıtda bir nargile iyi olur gerçi geçenlerde tophaneye gitik pek iyi değildi beyazıtda mekanlar var eski tarihi oralara git bir tanede yerime közde pişirlmiş türk kahvesi iç başkada aklıma gelmiyor ama neresine giderseniz gidin ilaki samimiyseniz eğlenirsiniz yhaw :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence sen o çocukdan hoşlanıyorsun ya da dedikleri gibi sevgilin o senin ama bence para harcayıpda çok şık yerlere ya da şehir dışına vs yerlere götürmek yerine daha sakin yerler araştırıp orda çok hoşuna gidecek bir hediye verebilirsin birde pasta kesin yeterli. Hem kışın ortasında buz gibi havada ne sahili sahil kenarında lokantası falan bence gerek yok. Çok değişik bir şey istiyorsan dediğim gibi sakin değişik ilginç bir mekan bakar orada küçük pasta kesersiniz yemekde yersiniz hediyenide verirsin, şık bir gümül kol saati alırsın yok kol saati istemiyorum dersen çok güzel kokan pahalı parfümler var alırsın verirsin böylesi hem faha olgunca hem hava şartlarına uygun hem daha samimice bence hoşunada gider bu emin ol :) ne gerek var kenarında 3000 liran var diye hepsini doğum gününe adamaya başka şeyler olur o zaman yine ihtiyaç duyarsın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sevgiliye bak be

0|0
    0|0
  • 3000 tl harcanacak biri arkadaşın değil sevgilindir heralde bence İstanbul yerine maşukiye ye gidin hem daha ekonomik hemde herkesten uzakta olursunuz

0|0
    0|0
  • daha çok erken kim öyle kim kala... zaman gelsin bidaha sor... doğmamış çocuga don biçmeyelim.. bende öneri çok (:

0|0
    0|0
  • ya sen istanbulu bilmiyorsan boşver gitme hiç gezemezsin ona buna sorayım şu nerde bu nerde derken akşam olur.. tanıdık biri sizi gezdirsin

0|0
    0|0
  • ne arkadaşlar var be. helal olsun.

0|0
    0|0
  • avrupa en güzeli

0|0
    0|0
  • 3000 lirayı ileride eğitimin için falan kullanabilirsin, daha ucuz bir hediye alsanda yeterli diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bence bir otel ayarla 1 hafta hiç çıkmayın en güzeli o :D

1|0
    0|0
  • 3 bin liran varsa doğan görünümlü şahin al bide çelik jant yapıştır ver bacım

0|0
    0|0
  • babanın haberi var mı? bu arada ölü yatırım söyleyim sana :)

0|0
    0|0
  • 3 bin d. günü için hmm :D bana anam babam yapmadı be eee !

0|0
    0|0
  • Ona ver pavyona gitsin

0|0
    0|0
  • Daha yaş 18 3.000 TL'den bahsediyor. Kızım ne iş yapıyorsunuz siz?

0|0
    0|0
    • liseyi bitirdim staj gördüğüm belediyede çalışıyorum.

• Staj belediye'de 3.000 TL mi veriyorlar :) ya da kaç para veriyorlar :D Bizim zamanımızda stajerlere 280 mi ne veriyorlardı :)

• yok stajımı tamamladım personel olarak çalışıyorum.

• Benimde 8 ocak çok yakın bana da birşeyler düşünsene :) :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tatlı olduğum için geldim
    ve o kadar parayı bir erkeğe yedirecek kadar salak olmamanı öneririm..
    gider senin paranla tuttuğu otelde bir güzel seni miker o zaman görürsün..

0|0
    0|0
  • 3bin ne be abartma

0|0
    0|0
  • Iyi yerlerse gezersen İstanbul'da o para yetmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...