Tiyatro mu sinema mi?

Sizce sinemami tiyatro mu daha guzel hangisi daha zevkli?

0|0
2846

En İyi Erkek Görüşü

• ikisinin de yeri ayrı, eli yüzü düzgün bir şeyler giyip güzel bir tiyatro oyununa gitmek de çok hoş, pijamaya yakınsayan eşofmanlarla sinemaya gidip koca bir paket mısır bitirmek de çok zevkli.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tiyatro bence. canlı canlı en güzel. sinemayı sevmem gitmem. laptoptan izlemek daha iyi geliyor bana :D ama tiyatroları severim :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 45

• tiyatro daha canlı daha samimi sinema donuk bir emek var tiyatroda hatta bir keresinde interaktif bir oyunu izlemeye gittim. hayran kaldım.

0|0
    0|0
  • Elbetteko tiyatro daha güzel ama sinemayla kiyaslanmamali ikisinin verdiği duygu başka sonucta tiyatro belli sinirlar icinde kalmak zorunda mesela tiyatroya gidip Terminator ya da benzeri filmlerdeki etkiyi alamazsiniz milon dolarlik filmer efektlerle bir olamaz ama sinemada da toyatroda yasadiklarinizi asla yasayamazsiniz onca imkana maddi kaynaklara bilgisayar efektlerine rağmen

0|0
    0|0
  • Tiyatroyu daha çok severim. Canlı performans ve de sanatçının oyunun senaryosundan etkilenerek seyirciye o an durumu hissettirmesi daha akılda kalıyor. Vermek istediği mesajı daha iyi algılıyorsunuz. Tiyatro zevk veriyor.

0|0
    0|0
  • Sİnema tabi. Tiyatrodan hiç zevk alamıyorum.

0|0
    0|0
  • BENCE tiyatro mimikleri canlı görmek gibisi yoktur.

0|0
    0|0
  • tiyatro deyim

0|0
    0|0
  • İkisinide severim

0|0
    0|0
  • Tiyatro tabiki

0|0
    0|0
  • Ben hep tiyatroları sevmisimdir. Universitenin tiyatrosunda oynarken kendimden uzaklastirip baska karakter olabilme sansi verebildigi icin minnet duymusumdur

0|0
    0|0
  • Her ikiside çok güzel

0|0
    0|0
  • sinemaaaa

0|0
    0|0
  • sinema favorim...

0|0
    0|0
  • Tiyatro

0|0
    0|0
  • Sinema.

0|0
    0|0
  • Tabikide sinema daha zevkli.. Ama ben evimde sevdiğim insnalarla mısır ve çayla film izlemeyı cok severım sınemaya pek gıtmedım

0|0
    0|0
  • ikiside farklı ve güzel.

0|0
    0|0
  • Sinema

0|0
    0|0
  • Sinema

0|0
    0|0
  • sinema

0|0
    0|0
  • İkisininde yeri birbiriyle kıyaslanamaz görsellik istiyorsan hiçbir zaman bir tiyatro sinemada ki keyfi veremez eğer sanat istiyorsan da hiçbir sinema filmi tiyatronun yerini tutamaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 27

• sinema ya gidenlere şaşıyorum eskidenmiş sinema işleri şimdi tv internet telefon her yerde her türlü geçimiş filim var o kocaman koltukları pis ve karanlık odada sırf özenti olsun diye adettendir deyip patlamış mısır yeyip kola içip yüksek efektlerle karşı cinsle ele ele film seyretmek zorundamıyım ben arkadaş tiyatro adam gibi yapılırsa bin kat daha iyidir sinemadan

0|0
    0|0
  • tiyatro

0|0
    0|0
  • Sinema

0|0
    0|0
  • tiyatro sahnede zevkli, yıllarca yaptım bayılırm ama izlemek dersen sinema daha zevkli

0|0
    0|0
  • Sinema

0|0
    0|0
  • sinema

0|0
    0|0
  • Yüzlerindeki ifadeyi sesini her adımında yerin sarsıntısını canlı canlı görmek duymak yaşamak varken az bir oyunculuk bolca efektten oluşan filmlerle sinema tiyatronun yerini tutabilir mi?

0|0
    0|0
  • Sinema seviyorum

0|0
    0|0
  • İkisinide severim fakat sinema ilk tercihim

0|0
    0|0
  • Sinema

0|0
    0|0
  • Sinema

0|0
    0|0
  • Tartışmasız tiyatro benim için.

0|0
    0|0
  • sinema daha guzel

0|0
    0|0
  • Kıyaslama yapılamaz bence. Her ikisi de ayrı bir heyecan.

0|0
    0|0
  • sinema

0|0
    0|0
  • Tiyatro.

0|0
    0|0
  • İkiside:)

0|0
    0|0
  • tiyatroo yaşarsın hissedersinn ama sinama sadece mal gibi izlersinn