Hadi herkes izlediği ve bitirdiği dizileri yazsın?

Merhaba arkadaşlar herkes bir birine izlediği bitirdiği dizileri yazsın hatta önersin merak ediyoruz.Öncelikle ben başlayayım :D

İzlediğim ve bitirdiğim diziler ;

Black Sails, Constantine, Da Vinci’s Demons, Doctor Who, Dominion, Forever, Game of Thrones, Grimm, iZombie, Penny Dreadful, Sherlock, Spartacus: Blood and Sand, Spartacus: Gods of the Arena, Spartacus: War of the, Spartacus Vengeance, Smallville, Teen Wolf, The Flash, The Following, The Legend of Korra, The Originals, The Strain, True Blood, Agents of S. H. I. E. L. D., Avatar: The Last Airbender, Daredevil, Family Guy, Hannibal, Hemlock Grove, Lucifer, Mr. Robot, Sense8, Star Wars Rebels, Star Wars The Clone Wars, Supergirl, The Flash, The Messengers, The Strain, Supernatural

0|0
17|5

En İyi Kız Görüşü

• maşallah utanırım yorum yazmaya buraya :D

himym bitti tekrar tekrar izliyorum
    şu an devam eden fringe var.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• HAYAT dizisini izliyorum bir kıyamet kopmadıki bitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• doctor who, scrubs, house md, supernatural, pretty little liars, game of thrones, vampire diaries, teen wolf, friends, himym, big bang theory, 2 broke girls, american horror story, atlantis, being human, true blood, izombie, grimm, sherlock, buffy, merlin, chuck, dexter, community, da vincis demons, fringe, dead like me, good witch, gossip girl, haven, heroes, lie to me, monk, lost, lost girl, misfits, once upon a time, once upon a time in wonderland, orange is the new black, prison break, revenge, salem, suburgatory, mentalist, two and a half men, vikings, witches of east end üşenmedim yazdım ya :/ kore dizileri, animeleri ve çizgi filmleri hariç tuttum :/

0|1
    0|0
  • Izlediğim diziler

1) Aşk-ı Memnu
    2) Fatmagül'ün Suçu Ne
    3) İntikam
    4) Adını Feriha Koydum
    5) A. Ş. K.
    6) Doktorlar
    7) Hayat Yolunda
    8) Aşk ve Ceza
    9) Kayıp
    10 ) Kaybolan Yıllar
    11) Kızım Nerede
    12) Huzur Sokağı
    13) İffet
    14) Yaprak Dökümü
    15) Küçük Sırlar
    16) Küçük Kadınlar
    17) Fatih Harbiye
    18) Çalıkuşu
    19) Kuzey Güney
    20) Kurt Seyit ve Şura
    21) Menekşe ile Halil
    22) Gönülçelen
    23) Kara Para Aşk
    24) Şeref Meselesi
    25) Eve Düşen Yıldırım
    26) Güneşi Beklerken
    27) Sana Bir Sır Vereceğim
    28) Pis Yedili
    29) Bana Artık Hicran De
    30) Cinayet
    31) Ömre Bedel
    32) Uçurum
    33) Alev Alev
    34) Hepimiz Birimiz İçin
    35) Genco
    36) Merhaba Hayat

1|0
    0|0
  • bitirdiklerim
    Fringe
    the x files
    sons of anarchy
    the sopranos
    prison break
    lost
    friends
    house
    true blood
    breaking bad
    dexter

devam ettiklerim ise

american horror story
    game of thrones
    hell on wheels
    supernatural
    under the dome
    gotham

0|0
    0|0
  • Game of thrones, The walking dead, supernatural, The vampire diaries, The originals, Arrow, The flash, Smallville, Prison break, Merlin, Spartacus, Dexter, Teen wolf, . the L word, Shamless, Beauty and the beast, Pretty little liars, Californication, Chuck, Dracula, Revolution, Terra nova,

0|0
    0|0
  • 1 litre of tears Jp drama , lovely complex, gokusen tum bolumleri , nobuta wo produce, lütfen attention, ve s bu aralar yogun oldugumdan yeni dramalari izliyemiyorum simdilik aklimda kalanlar bunlar anca jpn dramalarini izliyorum😂

0|0
    0|0
    • İlkini izlemiştim dram. çok ağlamıştım ya.
      Diğerleri de drama izlerim.
      Hemen izle diyebileceğin hangisi?

• Hanazakari no kimi tachi e , hano yori dango, lovely complex comedy drama , senin yasindayken ilk dramamam lovely complex -i izlemistim bence bunu izle cok komik

• Tamam teşekkürler

• The Walking Dead, The vampire diaries, Supernatural, american horror story, game of Thrones, fringe, The originals, lost, grimm, teen Wolf, True Blood

0|0
    0|0
  • Constantine, Dominion, Blood and Sand, Game of Thrones , The Originals, Teen Wolf, True Blood , Heroes , The Vampire Diaries, Dexter

0|0
    0|0
  • hiç yabancı dizi bitirmedim ya:D :D :D

0|0
    0|0
    • Yabancı dizi diye belirtmemiş yazalım Aşk-ı Memnu'yu olsun bitsin. :D

• Tarihteki butun dizi film ne varsa yutmuşsun zaten. Hic dizi izleyemiyorum ben. Supernatural'a baslamistim, biraktim. Sonraki bolumu merak etme gibi bir seyim yok. :/

0|0
    0|0
  • Supernatural
    Hannibal
    The orginals

0|0
    0|0
  • Aşk-ı Memnu'yu bitirdim işte. Başka da dizi izlemem.
    Türkçe dizi bile bitiremem ben değil ingilizcesi...

0|0
    0|0
  • Aşk-ı memnu 😕

0|0
    0|0
  • sadece GOSSİP GİRL

0|0
    0|0
  • Supernatural :*
    The Walking Dead :*
    Girls :*
    Family Guy

0|0
    0|0
  • Öncelikle maşallah *_* breaking bad ve lie to me yi bitirdim anca...

0|0
    0|0
  • shameless , american horror story, supernaturel bunları izledim bitirdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir şey soracağım. En son kaç yıl önce dışarıya çıktın? Yani bu kadar dizi.. gerçekten tebrik ederim.

0|0
    0|1
    • Dizi izlemek evde kapanık asosyeller gibi takılmak değildir sadece izliyorum hoşuma gidiyor aşağılamaya çalışma

• Sadece Behzat Ç

0|0
    0|1
  • yeniyim daha teen wolfu bitirdim bir arrow 1. sezondayım :D tvde e2de cnbc e de hepsini yarım yamalak izledim ama sadec bunlar :D bide cennet mahallesi D:S:DS:ASD:Ds

0|0
    0|0
  • Prison Break dünyadaki en iyisi bence..

Dexter, Arrow, Breaking Bad'i de tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...