Bu gecemi SİCCÎN e ayırdım kimler izledi yorumlarınız neler?

Bu gecemi SİCCÎN e ayırdım kimler izledi yorumlarınız neler?

0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ben izledim cinlerin gücü 1 se u fılmlerde 5 gösterılıyor o değil cinler gaza gelip bir havalara giricekler d

0|0
    0|0
    • Bak bunu iyi dedin... yanudi olsaydım töbe haşaa.. korkmazdım büyük ihtimalle... ama ayetler olayları ciddileştiriyo mu ne :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Ona hem para verenin hemde izleyenin aklini zikeyim. Yillardir turk korku filmi adi altinda cin edebiyati yaparak ittiriyorlar size. İlla korku seviyorim diyorsan japon ve uzak dogu korku filmlerini oneririm. Hic olmazsa korku filmi esigin yukselir.

0|1
    0|0
    • @_Robin Abi öyle diyorsunda o dediklerinde genelikle kötü ruhlar önceden ölmüş insanlar zombiler hayaletler dinazorlar dünya dışı canavarları kullanıyor biz yine bu kültürden güzel filmler çıkartan bir ülkeyiz yani:)

• Muhakkak bakacağım :)

• @_Robin Usta iyi hoşta aşalarmışcasına niye yorum atıyorsunki bende kendi fikrimi söyledim ayrıca
      Korku kapanı gibi filmleride korku diye kakıyorlar fredinin kabusunuda 2. side gerilim filmi ama bak mesela hasan karacadağ magi diye bir film yaptı ve izlendi çokta iyiydi ne yani japonların garez filminden çokmu korktuk abi:) Zombi ne gibi bir ürün veriyor?:D kendi filmlerimize sahip çıkmalıyız dabbe 3 korkuttu mesela ama dabbe 4e güldüm açıkcası 5 te geliyor bakalım ne görücez:)

• Hala izlemeye gtüm yemedi açıkçası :/

0|0
    0|0
  • Birazdan evdeki sandıktan bebek çıkçak dikkat et söylemedi deme :)

0|0
    1|0
    • Bebeği bilmemde yatalak kadın kalktı kaynarsuyu tepesinden aşağı dökerek öldü ya laa :D nazı olduysa o.

• şimdiden zemini hazırlamayabaşladın arkadaş sende :). peki ya gerçekliğini nereden biliyorsin sen.

• Google'a ıssızcuma mezarlığı yaz çıkıyor film başlarken gerçek hikaye olduğunu anlatıyor haberlerde bile çıkmış :)

• yav o filmde korkacak ne var (gece yatamadı)

1|0
    0|0
  • İzledim korku düzeyi normaldi daha çok tiksinç sahneler var. Abimin yanında zıpladığımı bilirim 2-3 sahnede :p

0|0
    0|0
  • Yarın bende ona bakacaktım dabbe 4 ü izle oda baya güzel :D

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • İzle imana gel.

0|0
    0|0
  • manyak mı ne

0|0
    0|0
  • ooo çok iyidir o film izle bakalım ne anlayacaksın

0|0
    0|0
  • İzlemedim izlemekte istemiyorum ya :D

0|0
    0|0
  • Saçma be bana göre

0|0
    0|0
  • fazla korkunç değil

0|0
    0|0
  • Fragmanını bile izleyemedim ben o filmin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Pek güzel değildi ama bebek üzerine dolap düşmesi üzdü beni.

0|0
    0|0
    • Korku seansı, gerçekten esinlenmiş diyorlar.
      13 hayalet , izleyebileceğin en güzel hayaletli film olabilir. inanılmaz eski olsa da yok böyle bir film pişman olamazsın ilk bunu izle yorumunu yap.
      Testere serisi, biliyorsundur bunu zaten.
      İnsidious, Astral seyahat konusu 1 den başla öyle ilerle serisine.
      Korku kapanı , tam aklımda değil sahnesi ama güzeldi.
      Cevapsız arama ya da cevapsız çağrı gibi bir adı vardı adını unuttum.
      Aklıma pek gelmiyor ama izle korku filmi hastasıyım bende.

• Benim dediğim siccin 2 de geçiyordu sorry.

• sı*tım l*n . Korkudan öte iğrenç ya. İzlenmeye değer mi değmez mi tartışılır. Zaten klasik cin filmi işte.

0|0
    0|0
  • siccin2 yi izledim. korkudan ağladım.

0|0
    0|0
  • Zaman kaybı, korkunç değildi.

0|0
    0|0
  • Sinemada izlemeye kalktım korkudan altıma sı*tım arkadaşıma uyup girdim zaten bir daha sözüne inanıp korku filmine girersem ibneyim. 2. yarıda çıktık hemen.

0|0
    0|0
  • Vampirle, zombiyle insanları korkutamıyorlar, din üzerinden film yapıyorlar, insanların inançlarıyla oynuyorlar. Yapacaksanız hayalet temalı filan yapın yani işin içine neden dini ögeleri katıp insanları korkutuyorsunuz anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • İzledim tırt komedi kategorisinde olmalı

0|0
    0|0
  • ben izledim 2 gün etkisinde kaldım

0|0
    0|0
  • Dabbe Bir cin vakası nı izleyin siccin dabbe yanında komedi kalır.

0|0
    0|0
  • İzledim ama hatırlamıyorum. şu kör kız olan fim mi

0|0
    0|0
  • İğrenç bk gibi film

0|0
    0|0
  • ay töbe izleyemem ben onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...