Resim Çizmeye Nerden Başlarsınız?

Resimi çizmeye nerden başlarsınız gözlerden mi yoksa etrafını çehresini çizip en son mu yüzü çizersiniz ve sizce hangisi daha kolay

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• portrede iyi değilim ama önce surat çizmek daha mantıklı sanki

0|0
    0|0
    • bence de yoksa yüz hatları esit olmuyor ve bence iyi çiziyorsundur çünkü önce surat çiziyorsan elbette iyi çiziyorsundur :)

Erkekler Ne Diyor 10

• çene

0|0
    0|0
  • çizeceğim şeye bağlı yani , yüz hatta önemliyse yüzden , vücut hattı önemliyse vücuttan başlarım ama hayvanlarda ön bacaktan başlarım

0|0
    0|0
  • Gözlerden başlardım, eğer resim çizseydim. :D

0|0
    0|0
  • portre çizemiyorum zaten ama hiç bir zaman gözlerden başlamam. gözlerden başladığım zaman suratın büyüklüğünü ayarlayamıyorum. o yüzden ilk suratı çiziyorum onun büyüklüğüne göre gözleri ayarlıyorum

0|0
    0|0
    • aynı benn :)) bir göz büyük biri küçük oluyor bazı yüz hatları kayık oluyor :D

• dışardan içe doğru

0|0
    0|0
  • Kendim çiziyorum gozlerden başlarım. Tüm vücut ise kaba bır sulyetle genel sınır lari belirtirim detaya gözden başlarım

0|0
    0|0
  • İstediğim yerden genelde

0|0
    0|0
  • Kaşlardan

0|0
    0|0
  • Filmlerde hep gözlerden başlıyorlar amma ben kalemi kağıdı alır direk olaya girerim heralde :)

0|0
    0|0
  • giguskerden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gözlerden, arkadaşım ise kaşlardan. Sana nasıl daha rahat geliyorsa. Sorman mantıksız geldi.

0|0
    0|0
    • ben kararsız kaldım ya bazen gözlerden başlasam güzel oluyor bazen kaşlardan bazen de en son suratı çizince güzel oluyor. sence hangisi

• kafadan

0|0
    0|0
  • Kaşları ve gözleri oranlamakla başlarım, kaşı düzgün cizdikten sonrasi bana kolay geliyor.

0|0
    0|0
    • denemek istiyorum :)))) benm genelde oransız oluyor sonra direk çöpe

• Ilk taslak halinde yüzü oranlarsan çizim güzel olur. Çöpe atılacak bir şey olmaz:) sil yap tekrar tekrar denersen olur.

Yükleniyor...