Sizi hangi kitap etkiledi ?

size göre en iyi kitap hhangisi en çok etkilendiğiniz ?

konusunu yazarsanız mutlu olurum.

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

• Stephen King "Çağrı" Güzel bir kitap.

"John Smith geçirdiği ağır kazadan lanetli bir güçle uyanır.Geleceği görme yeteneğine sahip olmuştur.Ve insanlığı bekleyen korkunç kaderi görür...Korku ve gerilim yaratmakta bir fenomen olan Stephen King'le hiç kimse rekabet edemez."

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Kitap değilde bu hikayeden çok etkilenmiştim

BABAMI SEVİYORUM!

6 yaşındaki çocuk bir gün babasına sorar;

Çocuk; Baba 18 yaşıma girdiğimde bana ne hediye alacaksın?

Baba; Daha çok var evladım, der

(çocuk 17 yaşındadır) ve hastaneye kaldırılır.

Doktor çocuğun kalbinde sorun olduğunu söyler. Çocuk babasına sorar.

+ Baba ben ölecek miyim ?

Adam ağlamaya başlar cevap veremez .

Çocuk iyileşip evine döndüğünde artık 18 yaşında gelmiştir. Eve geldiğinde yatağının üzerinde bir kağıt görür ve alıp okumaya başlar.

Kağıtta şunlar yazılıdır...

"Sevgili oğlum hatırlıyor musun, "Baba 18 yaşıma girdiğimde bana ne alacaksın." diye sormuştun. İşte hediyem bu sana, Artık Kalbim kalbinde atıyor. Sana Kalbimi verdim oğlum, iyi ki doğdun ..."

1|0
    0|0
  • kinyas ve kayra iyidir

şibumi de iyidir

1|0
    0|0
  • sarı zeybek

Mustafa Kemal Atatürk u anlatan kitap bilirsin sanırsam çok kitap okumam hatta hiç ama onu merakla sonuna kadar okumuştum.

1|0
    0|0
  • ferrarisini satan bilge

1|0
    0|0
  • J. Welch - Winning

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Paulo Coelho - Simyacı

İspanya’dan kalkıp Mısır Piramitlerinin eteklerinin hazinesini aramaya gelen Endülüslü çoban Santiago’nun masalsı yaşamının felsefi öyküsü.

Ben de özet geçeyim; evrenin bir ruhu olduğunu anlatıyor. Kısacası her gelişen olayda bir hayır vardır :) bunu anlatıyor kitap hatta kendinle özdeşleştirirsen daha da olumlu bakmanı sağlıyor hayata tavsiye ederim. Felsefi öykü biraz korkutucu bir tabir ama hiç öyle değil, oldukça sürükleyici

1|0
    0|0
  • Benim en çok etkilendigim kitap Elif Şafak "Aşk" romanıydı çok güzeldi Mevlanayı anlatıyodu ve aşkı süper bişeydi bir hafta etkini atamadım birde yine Elif şafak "Baba ve Piç" oda çok güzel

1|0
    0|0
  • jean christphie garange - siyah kan

stephen king- sadist

hakan günday-az

1|0
    0|0
  • Gazap Üzümleri.

1|0
    0|0
  • Olasılıksız-Adam Fawer

0|0