Trance ve House müzik dinliyor musunuz ve bu müzik Türkiye'de sizce seviliyor mu?

Dineleyenler varsa Türk ve Yabancı Dj'lerden kimi beğeniyorsunuz?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunların ne olduğunu öğrendikten sonra, sana dönücem canım :)) Ben hepsine kısaca" clup müzik" diyorum. Sen rahat, ben rahat :DD

0|0
    0|0
    • aslında tam manasıyla öyle değiller ancak Türkiye'de evet haklısın :)

• "Trance" müzik dinliyorum, transa geçiyorum :DD "Hause" müziği de sadece evde dinlerim, kuralların dışına asla çıkmam :DDDD muhahaha..

• hahahah :)

Tabii herkes'in bir popisi var :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben çok seviyorum

0|0
    0|0
    • mesela kimleri seviyorsun ?

• Zedd - Spectrum şiddetle tavsiye ederim çok ünlü bir dj olacak 1-2 yıla bak gör

• Daniel Sanchez - Matt Goldman Bunlar yeni yeni gelişiyorlar. Deniel Sanchez Sensation Türkiye'de çalmıştı. Partinin ortamı rezaletti ama müzikler süperdi.

Eskilerde kalsa da şu isimleri asla unutmamakta gerekir. : Markus Schulz - Degweed - Paul Oakenfold - Ferry Corsten - Paul van Dyk :))

Erkekler Ne Diyor 3

• Dinlerim. Tiesto en sevdiğim :) Ama Türkiye'de çok sevildiğini sanmıyorum cevremde dinleyen yok pek

0|0
    0|0
    • Aslında seviliyor ancak partililere bakarsan sadece erkek olması ilgiyi azaltıyor ne yazık ki. 60 Lirayı cebe koyan partilerde oluyor genelde :)

• Evet haklısın aslında hep erkek :)

• metal müzük harici trance dinliyorum :D Türkiye'den dj gürdağ'ı tek geçerim dj tarkan falan var öğğ :(

1|0
    0|0
    • Birol Giray'i dinledin mi hiç ? Onu tavsiye ederim.

• W&W var mesela onuda biliyormusun bilmiyorum ama onlarda başarılı harbiden

• yok bilmiyodum öğrenmiş oldum eyw. :)

• Hastasıyız dedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

0|0
    0|0
Yükleniyor...