Rock müzik sizce de bitti mi?

80'li ve 90'lı yıllarda ve öncelerşnde fırtına gibi esen Rock müziğin ben artık günümüzde bittiğini düşünüyorum bir Rock dinleyicisi olarak. Sizde böyle mi düşünüyorsunuz?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• bende eski tür dinleyen biri olarak eskilerin tadını alamıyorum ne yazıkkı özellikle heavy ve blues

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sanki bitti gibi. Çok üzülüyorum.

0|1
    0|0
  • Devir indie rock devri.
    Ve gayet sevindirici bir durum bence :>>

0|0
    0|0
  • günümüzde pop rock albümleri milyonlarca satıyor

saf hard rock albümleri kuzey avrupa'da liste başlarına çıkabiliyor.

biten şey rock değil. biten şey senin üzerinde ki guns n' roses grubu artık bir şey üretemeyen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O yıllarda en iyi rock müzik yapılıyordu hala o yılların gruplarını severek dinlerim. Rock müzik Türkiye için cem karaca barış manço gibi üstadlardan sonra çok ta gelişmemiştir. Bir metal müzik sever olarak ülkeyi terkediyorum olum kimse mi dinlemez m k. Bildikleri tek şey atiyenin poposu.

0|1
    0|0
  • Rock ve metal müzik bitmedi. Hiç bir zaman da bitemez. Çünkü Rock ve Metal biterse günümüzün ses vızırtıları (Pop ve elektronik) te biter. Çünkü bir çok sanatçı diye geçinen tip ses vızırtılarının her zaman Rock ve Metal müziğe bağlı olduğunu biliyor. Evet günümüzde artık Metallica gibi Megadeth gibi sağlam gruplar çıkmıyor gençler arasından bunun en büyük nedeni de ses vızırtıları. Rock ve Metal müzik bitmiyor, sadece evrim geçiriyor. Thrash Metal bitiyor, Heavy Metal başlıyor. Hard Rock bitiyor, Alternative Rock başlıyor. Özetle Rock ve Metal asla bitemez. Biterse insanlar Jazz, Blues, Classic v. b baba müzikler dinlerler.

0|0
    0|0
  • Bitti dursana 83 yapımı bir şarkı göndereyim
    http://youtu.be/qvYQ1TNbf2g

0|1
    0|0
  • Hala yasatanlar var.

0|0
    0|0
  • linkin park derim sen anla.

0|0
    0|0