Metal Cover Vol 3. Yorumlarınızı bekliyorum. Nasılız?

Metal Cover Vol 3. Yorumlarınızı bekliyorum. Nasılız?

Diğer videolar

0|0
17|22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 21

• Ulan Music-Man gitarın var, insan bir de düzgün kayıt yapmaya çalışır, şunu bir öğrenemedi bizim millet. Net duyamadığım müziği istersen Malmsteen çal, beğenmem ben.

0|0
    0|0
  • @XnickbulamadımkiiiX @KARNIVOR Valla iyisiniz beyler tebrik ettim. Progressive rock-metal-jazz manyağı bir kardeşinizim bense. Güzel geldi. Çalışmalarınızın devamını dilerim.

0|1
    0|0
  • İlk parçayı çalışını beğendim lakin LOG olmamış benim grubumun gitaristleri daha iyi çaldılar biz Omertayı çalmıştık resmen şarkıdaki aynı seste burada sanki daha farklı bir ses var gitara henüz başlamadım onun için bir bilgim yok ritim gitara başlıyacağım

0|0
    0|0
    • Daha iyilerse saygı duyarım. Ama eleştirmek için bilmek lazım. Omerta zor bir parca degil.

• Hacı adam çok bağırıyo bea. Çaldığını adam gibi duyamadım bence buna bir el at. bide master of Puppets gibi bildiğin rifleri soloları güzel zorlayıcı bir şarkı var mı? Ama böyle deli gibi bağırmalı olmasın :D

0|0
    0|0
  • Threat signal i iyi yapmışsın eline sağlık. LoG tam anlayamadım ona bir şey diyemeyeceğim kusura bakma.

0|0
    0|0
  • Eğer sesi direk dijital ortama aktarırsanız daha iyi bir performans alırsınız böyle gitarlar birbirini yutmuş , sesler karışıyor onun dışında güzel tebrikler

0|0
    0|0
  • 1. hosuma gitmedi diğerleri güzel eline sağlık solist lazım ya da death metal mı oluyordu o sesin yapıldıgı onu yapıyorsunz heralde :)

0|0
    0|0
  • aga bu nasıl kayıt Allasen

0|0
    0|0
  • buda benden gelsin
    www.youtube.com/watch

0|0
    0|0
  • Kardeşim burdakilerin %95 i metali ve coverı bilmez onları boşver. On numara olmuş ama tek sorun kamerayı gitardan biraz uzak tut ki tellerin sesi gelmesin

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • Önereceğin bir metod kitabı var mı?

0|0
    0|0
  • Bu tür şarkılar çok ağır geliyor bana. Dinlediğim müzik türü biraz karışık. Metale yakın ama yinede. Başarılısın gayet. :)

0|0
    0|0
  • işe yarayan sorular azda olsa geliyor. güzel olmuş

0|0
    0|0
  • çok iyi kendinizmi bestelediniz

0|0
    0|0
  • Ne kalitesiz çekim l*n .

0|0
    0|0
  • ellerine sağlık usta