Ghajini unutulmaz sahne izlemeyen kaldı mı?

Ghajini unutulmaz sahne izlemeyen kaldı mı?
Bu sahneyi izleyip duygulanmayan cok az insan olur herhalde filmi de komple izleyebilirsiniz gercekten izledigim en guzel filmler arasinda.

Güncellemeler:
Keşke böyle filmdeki gibi duygular yaşasaydım:\
Ozelden salakca mesaj atmayın sadece film bu:\

1|0
114|66

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ağladım l*n bu sahnede :/

1|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 113

• 40 küsür hint filmi izledim.
    Hiçbiri bir digerinin yerini tutmuyor.
    Ve bu sahneyi ne zaman izlesem , ilk defa izlemiş gibi acı ve duygu hissime kapılırım.

0|1
    0|0
  • ben bile duygulanmıştım :)

0|1
    0|0
  • Izlemem mi bu sahne beni öldürmüştu aglarken beynim burnumdan cikacakti :(

0|2
    1|0
  • Ben izlemedim.

0|1
    0|0
  • Çok fenaydi 😣

0|2
    1|0
  • Tam 5 kez izlemiş olduğum bir film herkesle oturup izliyodum arkadaş kardeş vs. bu sahnede filme girip yardım etmek geldi içimden :(

0|2
    0|0
  • İzlemiştim bu filmi, hatta geçenlerde aklıma geldi bir kez daha izledim, süper film

1|3
    1|0
  • ghajini memento nun çakması gibi geliyor bana. bana geliyor değil direk öyle zaten

0|1
    2|0
  • Agladigim tek film

0|1
    0|0
  • aamir khanın mükemmel filmi. gözlerim dolduğunu inkar edemem bu sahnede. bay mükemmelliyetçi aamir khan :)

0|2
    0|0
  • izledim çok üzüldüm ama ağlamadım nedense :/

0|2
    0|0
  • Her cocuk ozeldir filminde daha cok aglamistim ama bu sahne de cok etkileyiciydi.

0|2
    1|0
  • Sınıfça izleyip sınıfça ağlamıştık bu sahnede.

0|1
    1|0
  • Aynen Aamir Khan'ın tüm filmleri izlemeye değer zaten :)

0|1
    0|0
  • Ben pek begenmedim. Zaten hint filmlerini sevmem

1|2
    1|0
  • Agadigim ilk filmdi beni aglat ilk sahneydi hala aklimdan cikmiyor daha sonra bollywooda sardim zaten her gun bir film izleyip aglarim :D

1|1
    0|0
  • muhteşem cok güzel bir film

0|1
    0|0
  • bu sahne ve filmin sonunda bankta oturdukları sahneyi her izlediğimde ağlarım

0|1
    0|0
  • müthiş bir film yaa abim önermişti bana da filmin son 12 dakikasını izlemek için 2 gün beklemiştim korktum biraz ya sonu kötü biterse ya filmin sonunda yaşanmış hikayeden alıntıdır gibi bir yazı geçerse falan diye

0|1
    0|0
  • ben çok duydum ama izlemedim daha bir filmin çakmasıymış heralde, izlicem ama aklımda.

0|1
    0|0
  • Her filmde oldigu gibi bu filmde de agladim.

0|1
    0|0
  • memento çakması olmasaydı eminim daha cok sevecektim
    ama genede mementodan cok severim.
    aamir khan ve o kıza borclular birde kız gözleriyle oynuyor mavi yeşil göz halt emtiş bu kızın gözleri yanında
    aamir khana zaten laf yok kısacası şarkı oyuncu üst seviye ediyor muhteşemdiler
    şu yeni oyunculardan bin kat iyiler yeni bollywood kızları ve erkekleri gerçekten foss 1990lılar ve altı yani

1|1
    0|0
  • Ayyy o yere vurup ağladığı sahne beni benden almıştı. Aamir Khan muhteşem filmleri olan bir oyuncu. Ghajini Mementodan esinlenerek yapılmıştır kendi de bunu inkar etmiyo zaten Memento daha zeki kurgulu ters köşe yapan bir filmdir. Ama Ghajininin konusu aşktır genel olarak. Muhteşem sahneleri vardır ve çok duygusaldır ben kendi adıma Ghajiniyi Mementodan daha çok severim.

0|0
    0|0
  • Çok acı. Hissetmek lazım :(

0|1
    0|0
  • Çok kötü 😞😞

0|1
    0|0
  • Aamir khanin en güzel filmlerinden birisi

0|1
    0|0
  • Bayılıyorum bu adama :3 Bütün filmlerini neredeyse izledim

0|1
    0|0
  • Ben duygulanmadım 😂

0|1
    0|0
  • Ne agladim ben bu filmde be😢😢

0|1
    0|0
  • Azıcık duygulandım

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    83

Erkekler Ne Diyor 65

• dövüş filmi denince bruce lee'den iyisini tanımam bu filmdeki sahnneler çok abartılmış o yüzden beğenmedim ben filmi

0|1
    0|0
  • 2 kere izledim o filmi

0|1
    0|0
  • izlememitim bakayım

0|1
    0|0
  • Çok uğraştım ama hayır duygulanamadım

0|1
    0|0
  • Bu sahneyi izleyip duygulanmayan cok az insan

0|1
    0|0
  • O sahne unutulur mu ya :/

0|1
    0|0
  • sonra nası intikamını aldı ama :D

0|1
    0|0
  • izledimmm

0|1
    0|0
  • ah kalpana ah

0|1
    0|0
  • ben izlemedim.

0|0
    0|0
  • "Ghajini", duygu sömürüsünün bokunu çıkaran, çalıntı bir hint filmi. İlla izlenecekse "Memento" izlenmeli.

1|0
    3|0
  • memento filminin çakmasıdır. bilmem biliyor musunuz. ama duygusal yönü çok daha ağar olmuş bende sevmiştim.

0|0
    0|0
  • Ben çok beğenmiştim filmi.

0|0
    0|0
  • Ghajıni güzel filmdi ya :)

0|0
    0|0
  • Ben bile hoslanmistm😂

0|0
    0|0
  • daha şu filmi izleyemedim neden türkçe dublajı olamdığıiçin izleyemedim

0|0
    0|0
  • Eskidi artık dostum...

0|0
    0|0
  • İzlediğim en iyi hint filmi. Ayda bir bazı sahnelerine bakarım bu filmin ve hayatımda tesadüf sonucu böyle hoş duygu yüklü bir kız ile sevgili olmak isterim.1 yıl geçti hâlâ yok :)

0|0
    0|0
  • amirin bir tane güzel olmayan filmi yok. filmlerini izlemek sabır gerektiriyor ama çok iyi filmler yapıyor.

0|0
    0|0
  • çok güzel bir filmdi Aamir Khan hayranı olarak izleyen birisiyim ve çok beğenmiştim.

0|0
    0|0
  • Filmlerdeki duygusal sahneleri saçma ve yapmacık bulurum

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum amir khan filmlerini şimdi nasıl sevmessin falan diyebilirsiniz ama bana göre ne kadar anlatmak istediği şeyler güzel olsada çok basit kurguluyor filmleri beğenmiyo

0|0
    0|0
  • gözlerim dolmuştu. benim bile yani

0|0
    0|0
  • aamir khan ın kötü filmi mi var :)

0|0
    0|0
  • Bu filmi indirdim ama daha izlemedim çok iyi mi diyorsun?

0|0
    0|0
  • bikaç kez izledim

0|0
    0|0
  • Çakma filmi bu kadar övmenizi cahilliğinize bağlıyorum. Memento bin kat daha iyi. Çakma film üstadı Özcan Deniz denen andavalın neden bu kadar tutulduğunu anlamış olduk.

0|0
    2|0
    • Sen kim oluyosun herkesin zevki farklıdır senin beğenmediğin filmi başkası beğendi diye cahil demen senin ne olduğunu gösteriyor.
      Ayrıca andaval dediğin adamın tutulması belliki zoruna gitmiş acaba adamın yanından bile geçebilir misin bunlar hep kıskançlıktan işte :D

• @Nehir61__ çakma filmi öven kişiye ne denir? Cahilsiniz bari susun.

• yalan l*n bu süleyman çakır ölüm sahnesini çalmışlar resmen mk

0|0
    0|0
  • Duygulanmadım

0|0
    0|0
  • tüylerim diken diken oldu yine offf

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35
Yükleniyor...