Başından itibaren okuyucuyu saran, tahminlerinizin tutmadığı 'oha yok artık'lı kitaplar?

en son kitabımı da (amatörler-marcus sakey) an itibariyle bitirmiş bulunmaktayım. alışverişe çıkmadan tavsiyelerinizi alayım dedim ama bakın alırım kitabı okurum iğrenç sıkıcı bişey çıkar vallahi düşerim peşinize -.-! (umarım soruyu şikayet etme kısmında 'tehdit içeriyor'lu falan bir bahane yoktur o zaman mahvoldum işte) herneyse şimdiden teşekkür ettim beyler bayanlar.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Paul Cleave- Mezarcı
    P. J. Parrish- Ölüm Şarkısı
    Agatha Christie- On Küçük Zenci (favorim)

1|0
    0|0
    • agatha christienin en güzel kitabı oydu zaten tartışmasız:) ölüm şarkısını okumadım alacağım mutlaka :)

• rica ederim sipirgirl :)

• Kitap elindeyse ödünç verir misin? Okumak isterim. Şu anda kitap arayışındayım

Erkekler Ne Diyor 5

• sherlock holmes serisi
    eroin
    otostopcunun galaksi rehberi
    suikastcinin inancı ( sadece 2. kitap)
    araba sevdası (kahpe bihruz)
    zübük ( adnan menderes, tayyip erdoğan)

1|0
    0|0
    • sherlock okudum siyaset pek sarmıyor ama eroinle otostopcunun galaksi rehberini merak ettim baya, alacağım ikisini de :)

• zübük siyasi sayılmaz çok aziz nesinin kitabı yine de sen bilirsin

• ilk diğer ikisini okuyayım da diğer yorumlardan da beğendiklerim var servet dökücem hepsini almaya kalkarsam :D

• o senin dediğin romanlarda olur.

1|0
    0|0
  • İstanbul Hatırası

1|0
    0|0
  • Bana İkimizi Anlat
    Ahmet Batman

1|0
    0|0
  • Cahillikler kitabı :))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zülfü Livaneli - Kardeşimin Hikayesi, bitince etkisinden çıkamadım

1|0
    0|0
  • Ahmet Ümit-Sis ve Gece
    Ve Aklından Bir Sayı Tut Serisi

1|0
    0|0
  • Ölüm yeri.

1|0
    0|0
    • bu adında ölüm olan her kitaba ilgi duyuyorum ya. alıcam bunu da alıcam :D

• Önemli değil. Birde Ölümle randevu var. Mario mazzantinin hemen hemen her kitabını okudum sanırım. Mükemmeldir

• Islenen bir cinayetin 500 yıl önce olan bir olayla ne ilgisi olabilir? Ölümle randevu işte isminden de belli oluyor.

Yükleniyor...