Babam iyimidir ya?

Babam 48 yaşında ve bugünlerde bazı şeyleri unutuyor ben normalde hergün yatak açarım ama annem köye gitti kardeşimle beraber banada kardeşimin yatağına yat dedi tm dedim yatarken yanağını aç dedi bana ilinde bozuntuya vermedim ancak sonra gene dedi ara ara unutuo böyle Alzheimer falan değildir dimi ya korkuyorum şu an o yüzden

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Benim dedemde öyle başladı. Maalesef tedavisi yok ancak bulmaca filan çözerek yavaşlatılabiliyor.

0|0
    0|0
    • D edenin kaç yaşında başladı

• 65 filan. Belki baban bu aralar dalgındır. Kesin bir şey yok ortada. Kendini üzme

Kızlar Ne Diyor 3

• Babana bazı şeyleri unuttuğunu güzel bir dille söyle. Doktora gidin. Her ihtimale karşı bir gözüksün derim.

0|0
    0|0
  • Merhabalar, her insanın herhangi bir kötü durumda önce Allah (C. C)'a sığınması sonra doktora gitmesi gerekir.''Şu kadar süre geçsin ilerlemezse gideriz ederiz''gibisinden düşünüyorsanız önemseyeceğiniz bir şey yok...

0|0
    0|0
  • Başlangıcında olabilir, doktor şart.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence ınşallah degıldır ama yınede bır doktora gorunun ıstersenız ayrıca munkun oldugunca cevız yemesını soyleyın cevızın untkanlıga ıyı geldıgı kesınlıkle kanıtlanmıştır ınternettende bakabılırsınız yararlarına

0|0
    0|0
  • Allah korusun da babalar bazı şeyleri tekrarlar sık sık.

0|0
    0|0
  • Doktora direk

0|0
    0|0
  • doktora gidin daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Kafasinda baska seyler vardir dalgindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...