Hristiyanlar ve Ateistler neden bu kadar bilgili?

Dünyada bir şey icact edilse bulunsa vs her neyse bir dalda dereceler olsa hep nedense ateistler ve hristiyanlar ilk sırayı alıyorlar

http://kilisebilgi.tr.gg/Din-ve-Bilim.htm

Güncellemeler:

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü sen neden ateistsin soruldugunda mal gibi kalmamak için

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yeni fikirlere açık olmakla ilgilidir, lakin bunun inançla bir konuda ilgisi yok kişisel bir durum çünkü, oldukça kültürlü ve müslüman arkadaşlarım var.
    hristiyanları bilmem de batı ülkeleri bilime önem veriyor, senin ülken diyanete yatırım yapıp her nesilden milyonlarca hacı adayı yetiştirmeye çalışırken adamlar bilim insanı yetiştirip diğer gezegenleri turluyor.
    insanlar böyledir ama kimisinde keşfetme merakı vardır kimisi de putlara domalır.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Eger bir kisi Allahi inkar ediyorsa benim gozumde hala cahildir bu kadar net. Hic bunun savunmasi yok. Her bilimin koku de muslumanlarin kitabi Kurani Kerimde bulunmaktadir ! Sadece tenbel millet olarak bilime biraz soguk yanasiyoruz o kadar. Yoksa kiyaslanacak bir durum degil

0|0
    0|0
    • iyiyce uçtunuz saçmaladınız harbiden şu an herşeyin kökü kuranda olsa siz icat edin buyrun efendim sizi tutan mı var kuranda yazıoyr madem

• Ugrasamam ya ben usengecim ☺️ Ne guzel siz bulun biz kullaniriz sonucta sizin icin onemli olan bir mezhep yok insanoglu var iyilik yapmis olursunuz

• Saygili konusmayi ogren once ! Senin buldugun bir sey yok. Allah izin vermeseydi hic kimse hic bir seyi bulamazdi. Neden bulunan her sey tabiatla kiyaslaniyor? Neden hep ornek olunacak bir sey zaten yaratilmis? Sadece onun benzeri ondan esinlenen bir sey var. bunun dinle alakasi yok. Okumakla arastirmakla bilmekle alakasi var. hristiyansin diye sana ozel beyin koymadilar ileride sunu yapasin !

• İmkanlar da rol oynuyor

0|0
    0|0
  • Bilgisiz diyecektin sanirim.

1|0
    0|0
    • Hristiyanlar ve Ateistler mi bilgisiz?
      madem siz bilgisisiniz siz neden yapmadınız müslümanlar olarak

• Her konuda bilgin var. Eminimm baş çavuşun beygirinide bilirsin.

• Sen önce gizliden cik sonra attip tut tm ablam.

• muslumanlar gayrimuslimlerin kendilerine verdikleri zararlari nasil en aza indirgeriz, nasil korunuruz onun derdinde ornek tc hicbi gelisim olmaz olamazzz once kendi guvenligini saglayacak sonra

0|0
    0|0
  • Müslüman olan ülkelere baktın mı genel olaral sefalet icinde bizde dahil sayilabiliriz buna. Biraz ulkeyi kalkindirabilirsek inan Müslümanlardan da mucitler bolca çıkacak. Çünkü şu an icat yapma değil yapılanlara yetişmeye calışıyoruz.

0|0
    0|0
  • Doğru...
    Neye inanıp inanmadığını biliyor ateistler.

0|0
    0|0
    • birde musevileri eklemeyi unutmuşum hakkını yememek lazım bakıyorum adımız yok nedense bir haltta ama adamlar birbirleri ile yarışıyor özellikle ateistler ve hristiyanlar bilim dallarında

• Okumak...
      Salakça şeylerle uğraşmamak..

• dünyanın en büyük insan genom preojesi başkanı bir hristiyan gavuru
      dünyanın en büyük biyologu ateist.
      en büyük edebiyatçıları nobel ödüllü adamları hristiyanlar

• Genelleme yaptın

0|0
    0|0
  • Ee kolay mı saçmalamak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çünkü biz her '' müslümanım '' diyeni '' müslüman '' zannediyoruz fakat bu insanlar '' müslüman '' kelimesi ne demek onu bile bilmiyor?

2|1
    0|0
    • ateistler ile hristiyanalr bilimsel çalışmalarda birbirlrei ile adeta yarışıyor bunu demek istedim

• Canım kardeşim ben insanları ateist , hristiyan , yahudi diye ayırmıyorum Tebrik ediyorum Mesela Dünyayı parasal sistem ile yöneten yahudileri kutluyorum. Biz bu kadar salak olmasaydık bu sistemi yapamazlardı :) Bunun sebebini bilmiyorum ama helal olsun çalışan , üreten herkesi seviyorum.

• fazlayız insanlara. deist bir bireyim. incili araştırdım ama kuranı okudum hem türkçe hem arapça. islam mı bilimmi deseler. gözümü kırpmadan bilim derim. bilim realisttir kurtarır bir insanı. ama islam dua ettirir başka birşeye yaramaz. zafer hiçbir dinin sadece bilimin olacak

0|0
    0|0
  • hristiyanlar değil de ateistler icat ediyor
    çünkü tanrıya inanıp her boku tanrıdan bilmek yerine araştırıyorlar geliştiriyorlar bir çok dahi kendini tanrı olarak görüyor

1|0
    0|0
    • yanlışın var ateistler ile hristiyanlar adeta yarışıyor bilimsel gelişmelerde başarı için birbirleri ile dünyann en nüyük insan genom şifrsini çözen adam amerikalı bir evangelist baksana müslümanlarda ne var ancak ayak işleri.

• en.wikipedia.org/.../List_of_Roman_Catholic_cleric-scientists

ya da bunlar ne alaka 1 yüzyıldan günümüze rahip olan bilim adamları listesi haçlıların sadece. hristiyanların tamamı evrime inanıyor ki beni alakadar eden durum değil evrim üzerine araştırmalar yapan adamlar

• şimdi bana diyeceksin ki amacın ne
      ben 6 aydır hirsityan v e islam ögretilerini araştımaktyım ingilizcem ana dil gibi var sıkıntı yok
      herneyse bazı şeyler zoruma gidiyor hep ortaçag karanlık çag diye ögrendik ama hristiyanların karanlık çagları bile islamın aydınlık çagndan dünyaya damga vurdugumuz cagdan daha gelişmiş yetiştirdikleri sanatkarlar bilim adamları filozoflar kaşifler say say bitmiyor

• Çalışan, okuyan, araştıran her şeyi yapabilir. Din farketmez.

2|0
    0|0
  • bu bir algidir. eski muslumanlarin yaptigi calismalari calip kendileri yapmis gibi gosterdiler. tarihin en iyi doktorlari mimarlari muslumanlardir. mimar sinandan iyi bir mimar haladir dunyaya gelmemistir.

0|0
    0|0
  • Okuyorlarda ondan.

0|0
    0|0
  • Allah ilmi çalışana veriyor sadece inanıp çalışmadan olmuyor

0|0
    0|0
  • Nerde Müslüman orda cehalet genelde

0|0
    0|0
  • Altta kalmama duygusu bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • Verdiğin linke bak çay demle. Misyoner sitesi.

0|0
    0|0
    • en.wikipedia.org/.../List_of_Christian_Nobel_laureates
      ya buna ne diyeceksin? adamlar nobel ödüllerinde birinci sıradalar

• çin ve hindistan yakın zamandır bilimde ilerleme sağlamaya başladı hatta budist uzak dogu ülkeleri diyebiliriz.

• evet ama taklit ederek, ona bakarsan İran'da da gelişmeler var ama hepsi taklit

• eşşek gibi kitap okuyoz da ondan. sizin o müslüman olarak okumadığınız kuranı 2 kere okudum. amerika'da bilim adamlarının %98'i ateist ve amerika teknolojide dünya devi.
    müslüman adam sorgulamaz inanır da ondan!

hristiyanlarında yıllardır yerleşmiş seküler sistemden dolayı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...