Kitap bağışı yapmak istiyorum?

70 tane kitap var elimde içinde dünya klasikleride var romanlar falan ama bir türlü bağışlayacak yer bulamıyorum. Yardım ediin

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• çok kitap okurum alıcı karşılamak üzere gönderirsen sevinirim :) bol bolda dua ederim bak buda kıyağım olsun :D

0|0
    1|0
    • bana mesaj atın bir ayarlayalım

• Facebook adresim Belkıs Ardıç. arkadaşlığa kapalıdır ama mesaj atarsınız görürüm şimdi ordan ayarlayalım

• mesaj attımda geldimi bilmiyorum faceden tayphoon_ceza@hotmail. com yazarsanız çıkar ismimde tayfun teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Bana gondermek ister misin peki?
    Alıcı ödemeli kargo ile.
    Yazabilir misin?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• benim bir arkadaşım var kız o senden bir kaç tane isteyebilir çok sever kitap okumasını manyak :D

0|0
    0|0
  • kardeşiniseç. com diye bir site vardı şu an ne durumda bilmiyorum orda ihtiyacı olan okullar ve kütüphaneler var eğer hala aktifse oraya bakabilirsin

0|0
    0|0
  • Sen bana gönder ben bağışlarım :)

0|0
    0|0
  • Bana da yolluyabilirsiniz, yollamak isterseniz Özelden mesaj atabilirsiniz :)

0|0
    0|0
  • İlçe kütüphanesi, en yakındaki lise kütüphanesi.

0|0
    0|0
  • Darüşşafaka yi ara sor alıyorlar mi olmadi herhangi bir yetimhaneye verebilirsin

0|0
    0|0
  • bana bağışlasana ^^

0|0
    0|0
  • Bana gönder bir yetimi sevindirelim benim de arada okumadıklarım olabilir. Yetimhanede çalışıyor abim çok swvineceklerdir. ALLAH rızası için bana yolla :)

0|0
    0|0
  • istanbuldaysan yardımcı olurum. özelden yazar mısın

0|0
    0|0
    • Malesef Ankaraydım

• kargo yaparsan sana pahalıya gelir. ordan birilerini bulman daha uygun olur.

• Ptt kargoya vericem alıcı karşılayacak o yüzden sorun olucağını sanmıyorum

• bana ver nolurr kış için sobaya atarım

0|0
    0|0
  • Kütüphanelere ver. Seve seve alırlar

0|0
    0|0
  • Bana bağışla , okuyunca bende başkasına gönderirim söz.

0|0
    0|0
  • Kpss var mı yda oss kitabi talibim😊

0|0
    0|0
  • Okul kütüphanesi için alabilirim :) başka bir yere soz vermediysen :)

0|0
    0|0
  • Bnde isterm verirsen eger allah razi olsun

0|0
    0|0
  • götür herhangi bir okula ver nesi zor bunun arkadaşım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yakinlarda varos bir devlet okulu falan varsa oraya goturebilirsin ama en guzeli yakinlardaki cocuklara hediye etmek olur hem kitap sevgisi asilamis olursun onlara ^^

0|0
    0|0
  • Bende istesem? :)

0|0
    0|0
  • Kaçırdım mi ben şimdi ya :(

0|0
    0|0
  • Bana gönderebilirsin kank:D

0|0
    0|0
  • kütüp haneler almaz bendede 20 tane var ama bende bulamadım bişiy nerde oturuyorsun kitap fuarları oluyor olduğunda oraya bağış yapabilirsin kitap kutuları oluyor oralarda :D bizzat ben onu bekliyorum :)

0|0
    0|0
  • Köy okullarına bağışlamayı deneyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Okullara bağışlayabilirsin. Herhangi bir tanesiyle iletişime geçmen yeterli.

0|0
    0|0
  • bana bağışla

0|0
    0|0
  • Kitap mı! Ver bana, bağışla eheöh.

0|0
    0|1
  • kütüphaneye götür

0|0
    0|0
  • Bir köy okuluna bağışlayabilirsin