Öğretmenler zamanı gelecek sohbet edip güleceğiz ama şimdi dersimize dönelerim derdi hatırlayanlra sesleniyorum

hani öğretmenler her zaman derdi ya zamanı geldiğinde sohbet edicez konusucaz gülücez diye peki ya soruyorum şimdi o zaman hiç geldi mi ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü konular hiç bitmiyordu o zaman. Öğretmenler derslerini işleme peşindeydi ki ne kadar verimli ne kadar verimsiz orası tartısılır. Bende öğrencilerimle 40 dk lık dersin 5-10 dk sı boyunca sohbet halindeyim. Başka türlü derse dikkat sağlanamıyor. Odaklanmaları lazım ki anlayabilsinler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sözünde duran hatta hiç ders yapmadan gırgır şamata dersleri geçen hocalarım vardı. 4 5 yıl öncesine dönmek vardı lise yılları güzeldi :S

0|0
    0|0
  • bütün öğretmenlerimi gülümseyerek hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • ''Arkadaşlar komik bir şey varsa anlatın biz de gülelim.''

0|0
    0|0
    • İbne matematik hocaları söylerdi bunu!

• Aaa bizi dinliyormuş.

• Terbiyesiz bizi dinliyormuş!

Bilahere hatırlatırım artık. Bakalım...

• evet boş bıraktığında bunu kastediyormuş meeğer.

0|0
    0|0
  • bende öğretmenim ve Bizim hocalarımız maleseff müfredatı yetiştirme telaşında oldukları için hiçbir zaman bu zaman dilimini ayırmadılarr ama ben öğrencilerime yapıyorumm dersin son 5 dakikası günlük muhabbetimizi yapıyoruzz :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir de şu tipler vardı..Ders sırasında konuşkan bir öğrenci bir soru sorar, sonra öğrenci zekasıyla hemen dalgaya vurur işi, konuyu farklı yönlere çeker ve diğer öğrencilerin de katılımıyla, konudan birkaç dakikalığına uzakşaşılır, bir de bakmışsın zil çalmış..

Sonra hocanın yüzünde gülümseme ve şu ifadeler:Konu olarak ilerde olduğunuz için dersin kaynamasına izin verdim, haftaya devam ederiz..

0|0
    0|0
  • Üni'de o hocayla seviştik işte biz.

Yani tamam aynı hoca değil ama... Konsept olarak aynı.

İç ses : Allah'tan gizli butonu açık ha.

0|0
    0|1
    • Allah' tan gizli butonu açik olsa da bazilarini yaziş tarzindan tahmin edebiliyoruz :)

• Sana cevap vermiyorum ve kınıyorum.

Saygılar

Yükleniyor...