Gerçekten kaliteli film hatta dizi önerileriniz neler?

havanın kapalı olduğu zamanlarda film izlemekten başka yapıcak bir şey gelmiyo aklıma eğer bildğiniz güzel bir film ya da dizide olabilir varsa tavsiyenizi bekliyorum

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• 2 broke girls
    banshee
    black sails
    da vinci's deamons
    defiance
    dexter
    grimm
    shameless

sevdiğin türü söyleseydin ona göre tavsiye ederdik

0|0
    0|0
    • islami korku filmleri ve bazı yapmacık vıcık vıck aşk filmleri hariç her türe aşinayım kore amerikan hint komedi dram korku gerilim aksiyon bilim kurgu... daha ne sayayım... 2 broke girls'un ilk bölümü izlemiştim belki devam ederim sağol tavsiyelerin için

Erkekler Ne Diyor 15

• breaking bad ondan sonra game of thrones ondan sonra kyle xy on dan sonra prison break ondan sonra supernatural

0|0
    0|0
  • DECCAL izle şefim..

0|0
    0|0
  • La cara oculta kaliteli farklı güzel bir filmdir www.imdb.com/title/tt1772250/

0|0
    0|0
  • İron. Man 3 yenilmezler captain america kara şövalye süpermen çelik adam

0|0
    0|0
  • süt kardeşlerr

0|0
    0|0
  • Bir kaç bilindik film aman tanrım alacakaranlık ilk kez hayalimdeki aşk sihirbazlar çetesi aslında Jim carrey bütün filmleri güzel ne tarz film istediğine bağlı

0|0
    0|0
  • cinayet gecesi

0|0
    0|0
  • Forrest Gump

0|0
    0|0
  • Dizi:Vikings (3 Günde tüm sezonu bitiren aklıma sokiim)
    Film:The Man From Earth

0|0
    0|0
  • Mezarina tükürecegım veya ümmü sıbyan zifir

0|0
    0|0
  • Prison Break izle dizi olarak

0|0
    0|0
  • Revolution iyi bence

0|0
    0|0
  • the mantalist. araştır derim.

0|0
    0|0
  • the pıaynıst- shıdlerın lıstesı- gorevımız tehlıke-fantastık 4 lu

0|0
    0|0
  • sezercik yavrum benim
    sezercik aslan parçası
    sezercik küçük mücahit
    sezercik bitirimler sınıfı
    sezercik öksüzler
    sezercik küçük ev
    ayşecikle ömercik
    hayat sevince güzel

izlediğim en süper filmler sende izle

0|0
    0|0
    • hahaha pekii ;) yeşilçam bir başkadır zaten :)

• zaten onun adı ilk dikkatimi çekmisti bakınca yazarım sana yorumumu

• tmam iyi seyirler o zaman :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Yabanci dizi seviyorsan sons of anarchy izle derim. Teknolojiye ilgin varsa person of interest harikadir. Game of thrones zaten tum dunyanin izledigi bir dizi...

0|0
    0|0
    • evet ya bilim kurgu, teknoloji her zaman ilgimi çekmiştir game of thornes izledim yeni sezonu bekliyorum ama daha çok var :(

• Love rain

0|0
    0|0
  • Person of interest

0|0
    0|0
  • Whiplash
    Yıldızlararası

0|0
    0|0
  • cesur yürek canısııı :)

0|1
    0|0
  • kore ızler mısın bılmem ama secret garden ya da play full kiss guzel ama ben genelde bu tarz havalarda bıg bang theory ya da sherlock ızlıorum gayet guzel oluyor sherlock guzel yanı hele de bır cıps çıkolatalarla super gdıor

0|0
    0|0
    • kore mi bayılırımmm özellikle romantik dram aksiyon olanlar var ya daha geçen aşk kliniği diye bir filmini izledim çok güzeldi secret garden i izledim gerçekten hiç bir filmde o kadar güldüğümü hatırlamıyorum playfull kiss i de izledim çok hostu ne kadar bas roldeki kızların salak rolu yapmalarına sinir olsamda bayıldım diğerlerini duydum ama izlemedim kore filmi konusunda başka önerilerin varsa bekliyorum

• twenty i yakın zamanlar da ızlemiştim guzeldı , anime izler misin blmıorum ama
      http://www.koreanturk.com/
      buradan daha ıyı de kendıne fılm seçebılırsın ya da dızı

• Bana adini sor, mukemmel bir film

0|0
    0|0
  • Prison break dizisini izlemediysen kesinlikle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • amelie

0|0
    0|0
  • tatlı küçük yalancılar (orjinali daha güzel ama😂), güneşin kızları

0|0
    0|0
    • güneşin kızlarının konusu ne anlamadım salt aşk filmi gibi geldi yine zengin kızlar erkekler müştemilattan birileri eksik olmaz o onu sever o onu ama söylemezler bunlar artık yapmacık ve sıradan ben daha farklı bir şey arıyorum tabi bu benim düşüncem sana sonsuz saygım var tavsiyen için sağol diğerinin orijinaline bakarım

Yükleniyor...