Lahmacunu pizzadan nasıl daha çok sevebiliyorlar?

Aklım almıyor ya :D Lahmacun pizzadan daha güzel daha lezzetli diyenler var şaşırıyorlar
Lahmacunu pizzadan nasıl daha çok sevebiliyorlar?

• Bunlar kültür milliyetçileri
    53% (9)50% (6)52% (15)Oy Ver
  • Fakirler
    29% (5)42% (5)34% (10)Oy Ver
  • Ağızlarının tadı bozuk
    18% (3)8% (1)14% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
şaşırıyorlar ne demek türkçeme tüküreyim :D

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Ağızlarının tadı bozuk yahu :-D

1|0
    0|0
    • Tisekkurrr yoğunluk lahmacun demiş ben iptal şok :-D.

• türkiyede doğdukları için kültür milliyetçiliği etkisiyle böyle düşünüyorlar
      yoksa dünyada başka hiçbir millet lahmacun daha iyi demez

• Evet ama tatlada ilgisi var mesela ben hep tiksinmisimdir lahmacundan :-/

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen şimdi pizza yersin ama sen ölünce cenazende lahmacun dağıtırlar -_-

3|1
    1|0
  • Pizza yı İtalya' da yiyeceksin güzelim. Elde açılacak hamuru. Malzemeler ahenk içinde olacak.

Senin Türkiye de yediğin pizzanın malzemelerinin kokusu bile alınmış birbirisini etkilemesin diye. Kıyma diye küp şeklinde nişastalı et var pizzalarda.

Karışık pizzanın içinde zeytin olsa sadece zeytin tadı alırsın. Çocukluktan annen baban seninpizzayla kandırmış belli. Lahmacunun kültürle ne kadar ilgosi varsa pizzanında o kadar var...

0|0
    0|0
    • İtalya'ya gittim bilmeden emin konuşma sana gittiğim yerlerin haritasını çıkartırım

• Herkesi kendileri gibi yurtdışına çıkmamış zannetmiyorlarmı deli oluyorum

• siz güzel lahmacun yapan yerde yememiş denk gelmemişsiniz ondan :D

1|1
    1|0
  • güzel yapılmış çıtır çıtır bir lahmacun pizzadan güzeldir elbette :)

2|1
    1|0
  • İşte bu tartışılır. Floransada bir lokantaya gidip yanında hoş bir akdeniz hatunuyla; usta bize dört lahmacun acılı olsun köz biberi unutma iki de susurluk ayranı çek diyemezsin. Aynı şekilde halı sahadan sonra kebabçıya girip rica etsem bize mozarella peynirli, jalapenolu pizza da diyemezsin.

0|0
    0|0
    • halı saha erkekleri öküzmü oluyor? maçtan sonra neden pizza yenemesin

• abuk subuk örnek verince yazdığın şey tamamen çöküyor neden takılmayayım

• Fakirler :D

0|0
    0|0
    • aslında türkiye'de pizza çok pahalı değil bunu biraz esprisine söyledim :D

• Agsgsg 3-4 lahmacun parasına 1 pizza ama değer.

• Zevk meselesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Tabi ki daha güzel miss gibi kıyma kokuyor, pizza leş gibi eskiye kokuyo o hamuru :D Sen hiç lahmacun reklamı gördün mü tv de? Ama bin tane pizza reklamı var, güzel olan şeyin reklama ihtiyacı yoktur çünkü =) Hadi bana eyvallah :*

1|1
    1|0
    • kültür milliyetçiliğini bırakın artık

• İtiraf ettin
      Tadından çok beyninin içinde kültürünü koruma içgüdüsüyle kendine lahmacunun daha iyi olduğunu inandırmışsın

• Saçmalama.. Ben sadece pizza değil hamburger tarzı hiç bir fast food yiyecek sevmem hadi şimdi kültür olayının farkındayım da 10 yaşındayken de sevmezdim, damak zevki meselesi.

• Pizza bin basar

1|0
    1|0
  • çünkü öyle... bunun ne zevksizlikle ne fakirlikle ne de milliyetçilikle alakası var. ayrıca en azından adam gibi bir yerde lahmacun yediğinde ne eti yediğini biliyorsun. o sosislerin sucukların içinde bir ben eksiğim.

0|0
    0|0
    • dünyaca ünlü pizza markaları buna daha çok dikkat ediyor. o lahmacuncular daha masum değil buna sadece sen kendini inandırmak için aklına göre delil yaratıyorsun o dünyaca ünlü markalar çok kontrolden geçiyor

• kontrolden geçse ne geçmese ne pizza. kusura bakma sana göre lahmacun yiyen ayı pizza yiyen elit olabilir ama ben böyle bakmıyorum olaya. elin amerikalısı 3 er 5 er lahmacunu götürürken elin japonu 7 tane kebap yiyip ölürken bunlara iğrenç içinde ne olduğu belirsiz pizzalar güzel diyemem. ayrıca o dünyaca ünlü pizzacılar sana domuz eti garantisi vermiyorlar. hem sağlıksız hem de inancıma ters bir şeyi zaten yemem. ama sen ekosistemin çöp öğütücüsü olarak yaratılmış kendi dışkısını dahi yiyen bir yaratığın etini kendine layık görüyorsan sana fazla elit yaşamında başarılar. biz lahmacuna devam

• Sen hic lahmacunun arasina sogan salatasi koyup yedinmi yaninada ayran ictinmi?

1|0
    1|0
    • evet ne var bunda en amele insan bile yapabilir bunu

• O zaman anlarsin neden pizza yaninda kola yi degilde lahmacunu sectigimizi

• Cunku lahmacun daha guzel

0|0
    1|0
  • Lahmacun sevilmez mi peh

0|0
    0|0
  • asıl pizza ne la hırboo lahmaç varkeenne . d. d

0|0
    1|0
    • kültür milliyetçiliğini bırakın artık

• kültür ne alka la hamurn üstüne atyon sucuk ıblem ne ne alkaa bee

• Herkesin damak zevki farklıdır. Bu ayrım takıntısı niye? Kimse pizza yediği için modern, kimse de lahmacun yediği için senin deyiminle "amele" olmaz.

0|0
    0|0
    • ben lahmacun yiyene amele demedim dikkatli oku orayı

• Elbet pizzayı da herkes yiyebilir sanırım ben dediğimi tam anlatamadım neyse

• Ayrım yapmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Sen lahmacuna kurban ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...