Biri bana güzel bir kitap önersin:)

evet şöyle ilgi çekici değişik bir fikri olan var mı?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Nutuk ! bunu en başa alsan mı ?

1|0
    0|1
    • Abim onu anlaması zor ya. Ben denedim pek anlayamadım. şu üniversite belasından kurtulayım rahat kafaya kendimi o kitaba vermeyi düşünüyorum. Hatta önemli yerleri çizip özellikle yazdığım sözlerde kullanmayı. :)

• Bütün ciltleri ile ...Teşekkürler önerin için :)

• Ölü Canlar okumanı şiddetle tavsiye ederim , kitabın başında hiç bişey anlamıyosn ortasını geçtikten sonra olayları çözmeye başlayınca bırakamıyosn ama

0|0
    0|0
  • tuvalete kitapsız giremeyenlerdenim

şimdi dan brown kayıp sembol okuyorum eğlencelik.

0|0
    0|0
  • Bir Ay İçinde Okudugum Kitaplar. 2 günde bitirirsin herhangi birine başlarsan anlarsın.

Onur Gökşen - Bizimde Renkli Televizyonumuz Vardı

İstiklal Akarsu - Bir Alex Değilim

Emrah Serbes - Hikayem Paramparça

Sami Hazinses - Piç Güveysinden Hallice

Sami Hazinses - Seni Gömmem İmkansız

Fatih Aker & Livio - 1 Kadın 2 Salak

Murat Menteş - Dublörün Dileması

Cezmi Ersöz - İçime Gir Ama Sigranı Söndürme

Emrah Serbes - Erken Kaybedenler

Onur Gökşen - Yedi Kere Sekiz

0|0
    0|0
    • wooww dağarcığımız baya iyiymiş teşekkürler ince mi bunlar yoksa akıcı mı?

• İnsanın bu kitapları okuduğu zaman elinden bırakası gelmiyor. Akıcı (güleceksin, hemde çok güzel şeyler öğreneceksin )

• pekiii teşekkür ederim o zaman:D:D

• Sunay Akın-Kırdığımız Oyuncaklar

Yılmaz Güney-Soba,pencere camı ve 2 ekmek istiyoruz

0|0
    0|0
  • Emine Senlikoglu yada Halit Ertugrul oku icin acilir.

1|0
    0|0
  • Mu adası ile ilgili olan kitap ilginizi çekebilir.

0|0
    0|0
  • okuduktan sonra ilişkilere tamamiyle farklı bir pencereden bakacağın benim başucu kitabı olarak yanından ayırmayacağın 5 SEVGİ DİLİ...

0|0
    0|0
  • Unutulanlar Dışında Yeni Bir Şey Yok osman pamukoğlu

0|0
    0|0
  • Emrah serbes - erken kaybedenler

0|0
    0|0
  • larissa ione-mahşerin dört atlısı...okurken dünyadan koptuğum anlar oldu tavsiye ederim..

0|0
    0|0
    • Mahşerin Dört Atlısı Sinema filmide vardı izlemştm cok etkilenmiştm..

• Erdal Demirkıran- Parayı Bulduğum An Alayını Maviye Boyayacağım :)

Beğeneceğinden eminim :)

0|0
    0|0
  • ken grimwood - sil baştan

0|0
    0|0
  • Nasıl kitap okuyorsunuz yav, gözleriniz ağrımıyor mu

0|0
    0|0
  • Cİn Ali. Başka kitap bilmiyorum

0|0
    0|0
    • yurdumun doğal afetleri:D:D:D:D

• Eğer yeryüzündeki ağaçlar hep kalem olsa, deniz de arkasından yedi deniz daha kendisine destek olduğu halde mürekkep olsa, yine de Allah'ın kelimeleri yazmakla tükenmez. Şüphesiz ki Allah çok güçlüdür, hüküm ve hikmet sahibidir. LOKM�N - 27

• İnsanlar kendileriyle ilgili gerçekleri dahi bilmiyorlar ki, bu hakikatları bilmeden ölüyorlar ,yani en kültürlü sandığınız adam bile aslında hiç bişey bilmeden,öğrenmeden bu hayattan ayrılıyor.

Eğer o kişiler, kendileriyle ilgili gerçekleri bilselerdi, ne dışarıya çıkabilirlerdi, ne o kitapları yazabilirlerdi.nede kitap okuyabilirlerdi. hayatları zindan olurdu. (göz)

Kızlar Ne Diyor 7

• cinsel içeriği fazla fakat çok akıcı bir kitap. Grinin elli tonu!

0|0
    0|0
  • olasılıksız çok güzel

0|0
    0|0
    • evet bende bunu tavsiye ederim

• ön yargıyla yaklaşma derım

• Yeraltı romanları sever misin? Hakan Günday okudun mu hiç? Kinyas ve Kayra başta olmak üzere Zargana, Azil, Pic... Kesinlikle bambaşka bir dünya. Psikolojin bozulabilir ama:)

0|0
    0|0
  • ipek ongunun kitapları mesela.. yaş on yedi, bir genç kızın gizli defteri, kendi ayakları üstünde. ;)

0|0
    0|0
  • nasıl bir kitap mesela zevklerinden bahsedersen bence daha sağlıklı cevaplar alabilirsin

0|0
    0|0
    • aslında ne filmde ne de kitapta hatta ne de müzikte tek bir tarza yönelmedim yönelmem akıcılığına bakarım ve konunun ilgi çekici olmasına ama esnaf işi de olmasın hani yazarların dili ve dil gücü önemli mesela iskender pala severim klasikleri çok ilgiyle okurum polisiye roman çok sevmem o kadar haa postmodernist romanlar şu sıra daha çok ön planda benim için meselaa

• mesela yazarın anlatım dili ve gücünü önemsiyorsan matmazel noraliyanın koltuğunu oku derim tam tarzın değil ama bir dene

• Tanrılar Okulu

0|0
    0|0
  • link

Yazar imzalı geliyor. Müthiş ötesi kitap. Bir alıntı yazıyorum;

Ona göre sevmek; uyuşturucu almak gibi. Başlangıçta kendini iyi hissedersin, bütünüyle verirsin. Ertesi gün, daha fazlasını ister. Henüz zehirlenmemiş, o duygudan hoşlanmışsındır ve onun üzerindeki egemenliğini sürdürebileceğini sanırsın. Sevdiğin kişiyi iki dakika düşünürsün, sonraki üç saat boyunca unutursun; ama yavaş yavaş onun varlığına alışır, ona bütünüyle bağımlı hale gelirsin. Böylece, onu üç saat düşünüp, iki dakika unutmaya başlarsın. Yakında değilse, bağımlıların uyuşturucu bulamadıkları zaman ki şeyi hissedersin

0|0
    0|0
    • Bayılıyorum bu kitaba. Hastasıyım resmen :))

Yükleniyor...