Bahçeşehir mi Beykent mi Yeditepe mi Bilgi mi ya da daha farklı bir üniversite mi?

Arkadaşlar bu sene 2. senem sırf bahçeşehir olsun diye ilk sene gelen ünv.e gitmedim. başka bir özelde ( çok bilindik değil )%50 burslu psikoloji gelmişti. bahçeşehiri öylesine istiyordum ki gitmedim. ama sonrasında bahçeşehir iyi değil ambalajını güzel yapıyor falan diye duyumlar aldım. sonrasında psikoloji bölümündende soğdum hukuk , televizyon sinema , sosyoloji bir çok bölüm daha kafamda gitti geldi. anlayacağınız kesin karar verdiğim herşeyin yerini kararsızlıklar bilinmezlikler aldı. şimdi hangi üniversite iyi hangisi iyi değil birtürlü karar veremiyorum. Sizce hangisi daha iyi olur ? Bu saydıklarımdan birine gideniniz varmı ? tanıtım günlerindede öyle bir anlatıyorlar ki seçim yapabilmek mümkün değil..

• Bahçeşehir üniversitesi
    37% (19)29% (12)33% (31)Oy Ver
  • Beykent üniversitesi
    6% (3)17% (7)11% (10)Oy Ver
  • Yeditepe üniversitesi
    29% (15)21% (9)26% (24)Oy Ver
  • Bilgi üniversitesi
    22% (11)21% (9)22% (20)Oy Ver
  • Diğer. (belirtiniz. )
    6% (3)12% (5)8% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar sadece özelleri sormamın sebebi istediğim bölümleri devlette kazanma şansım olmadığından. zaten düz lise çıkışlıyım. nerede bende devlette hukuk yada psikoloji kazanacak yürek :)))) pek sıkıntıya gelemiyorum yapımdan dolayı:D:D bide sadece İSTANBULDAN önerirseniz sevinirim :)

Küfr etmeyin :(((((888

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar yazıyı hiç bi' kuvvet okutturamaz bana. Sadece bölümünü yaz ona göre bi' üni önereyim. Güncellemenin birazını okudum. Sendeki mantık şu "ÖSS'i kazanamıyorum, param var. Barajı geçip okumak istiyorum"

Bu kafayla o okul bitmez söyleyeyim.

Neyse bölümü yaz, eksini sonra basarsın.

1|0
    0|0
    • :((((888 öyle değil aslında devlette biyerlere girerim fakat psikoloji yada hukuk gibi puanı yüksek yerlere giremem. yarışamam okadar anadolu fen lisesiyle. bölümümde eşit ağırlık.

• Yeditepe'nin psikolojisi hakkında bilgim yok. Ne desem olmaz.

İlk "40bin'e girsem" mi? 40bin'in dışındaysan zaten neden konuşuyoruz ki şu anda? 10bin'in altına yükseldiğinde konuşalım...

• dalga geçiyor olmalısın :D ilk 10.000 de boğaziçi psikolojiye girerim ben yahu. düz lise çıkışlıyım diyorum:D

Erkekler Ne Diyor 7

• Öncelikle seni samimi üslubundan dolayı

Tebrik ederim.

Bahçeşehir ve beykenti bilmiyorum

Kuzenim Yeditepe mezunu.

Üniversite hakkında tek olumsuz yön mimari

Binaların mimarisi hariç güzel bir yer :)

Eğitimi de kaliteli

0|0
    0|2
  • tanıtım gününe niye katıldınız ki? :S şimdi herşey senin için daha zor. dogrutercih.tv bu site size tercihiniz konusunda yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
  • nasıldır bilmem ama yeditepe çok karizmatik duruyor şıklarda

0|1
    0|0
    • ahaha bahçeşehir görünümde çok daha karizmatik :/ artık karizmasını geçtim iyi eğitim verenini arıyorum :DDDD

• eheh :D bahçeşehiri istiyormuşsun zaten oraya odaklan puanının yarısıda gümleyecek galiba

• evet zaten okul puanım gerilere çekmişti beni şimdi iyice çekcek. ashdjasddashdj olsun yaa ham puanım iyi olsunda o fazla vurmaz beni:D:D:D:D

• ille özel diyorsan yeditepe'ye gel.

0|1
    0|0
    • Diyosun. Evet bayaa iyi olduğunu biliyorum ama bahçeşehiride bayaa iyi sanıyordum :D

• Benim okul hayatım bitti. Çalışıyorum.

Yeditepeyi söylememdeki neden çok gitmişliğim var evimede yakın bildiğimden yani :D

• anladım.:D:D

• bilkent neden yok aralarında .:p

0|0
    0|0
  • İstanbul Aydın Üniversitesi iyi bence.

Ama hiç biri bir Çankaya Üniversite etmez ^^

0|0
    0|0
  • bence bahçeşehir daha sağlam kadrolara sahip

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Niye hususi özel istiyorsun?

0|0
    0|0
    • istediğim bölümleri devlette kazanma imkanım yok çünkü:D

• Koçun puanları çok yüksek. ben o puanları yapabilecek olsam devletten bi bölüm bakarım. burssuz psikoloji için 400 puan istiyor. sıralaması ilk 50.000 lerde olsa gerek. zor o:D

• Hmm...Ne desem bilemedim. :/ :D

• Sana sabancı olur bak bölümünü tam seçememişsin. Bugün çok reklamını yapıyor gibi oldum ama :)

0|1
    0|0
    • sabancıda benim saydığım bölümler yokki:D hiç bişeye karar veremez oldum keşke gitseydim geçen yıl . iyice bi kararsızlık oluştu :D

• Medya ve görsel sanatlar, uluslararası çalışmalar, politik bilimler, psikoloji yandalı?

• Kültürel çalışmalar? :) Sosyolojili falan bir bölüm :)

• Beykent harikaaaaaa

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedimki özele güzel olurdu sanırım ama seviyorum ben kendi okulumu

0|0
    0|0
Yükleniyor...