4 günde 600 gr?

Merhaba 4 günde 600 gr kilo vermişim. Bu aralar pek iştahım yok. Regl dönemimde olduğumdan olabilir mi yoksa ciddi mi?

Güncellemeler:
Cevaplar için teşekkürler

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayir regl donemin cok fazla agrili geciyorsa sıkıntı ağrı cekip uzuluyorsan istemsiz veriyorsun kilo bende oyleyim. Ama agri hafifse hic sorun olmuyorsa kilonu saglikli vermissindir kilo probleminmi var?

1|0
    0|0
    • Yok sadece biraz endişelendim

• Teşekkürler ☺️

• Asıl ben teşekkur ederim :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Yarına aynı 600 gram alırsın.

1|0
    0|0
  • yahu o sayılmazki.. ınsan bı tuvalete gıder verırı o kıloyu ıkı bardak su ıcer alır o kıloyu.. yanlış yoldasınız

0|0
    0|0
  • ince kıyafet ya da başka bişeylerden fark eder o kadar ya da aç karn a tartlmsndr:)

1|0
    0|0
  • Biraz daha

1|0
    0|0
  • Normal bence

1|0
    0|0
  • 600 gram dediğin giydiğin bir kıyafet arasındaki farklılıktan olabilir. içtiğin 2 bardak suya esdeğer olabilir. senin şevkini kırmak istemem ama hani kardeş payında bir replik vardı. ben wc ye gittiğimde 3 kg bıraktığım olurdu wc den sonra tartıldığımda 3 kg eksik çıkmışlığım vardı diye. hah bunların hepsi doğru

0|0
    0|0
  • 3 bardak su içip tekrar tartil, tüm soruların cevap bulack

0|0
    0|0
  • günlük oynamalar olabilir. önemli olan bunun uzun sürece bakmaktır. vücut su kaybeder, mineral kaybeder vs. kısa vadeyi baz alma sakın.

0|0
    0|0
  • biz nerde bilelim teyze...

0|0
    0|0
  • çok iyi

0|0
    0|0
  • Açken tartildiysan bir de :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir sorun olduğunu düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Verdigin gram kilo vermek yerine gecmiyor tuvalete gitsen gene verirsin onu

1|0
    0|0
  • Olablir nye olmasın. Annem bir haftada 6 kilo verdi. Yalnız 600 gr a aldanma o yediğin iötipine göre depişir. Su kaybetmiş olablirsin

0|0
    0|0
  • Keşke bendede oyle olsa ben regl donemimde tam bir hayvanım

0|0
    0|0
  • su kaybetmiş olabilirsin

0|0
    0|0
  • Regl döneminde kilon fazla çıkar normal bu dönemde tartılınması önerilmez

0|0
    0|0
  • Regl döneminde olduğundan o ben de öyleyim.

0|0
    0|0
  • Bazen bu kız milletine hayret ediyorum 1 gram verse de yazar... normaldir geri alırsın korkma

0|0
    0|0
Yükleniyor...