Bu nasıl sanat biri bana açıklasın?

tablonun nasıl yapıldığını bilmesem hoş aslında ama ne bilim sizce de garip değil mi, insanlar ne yapacaklarını şaşırdılar artık :D 2 gün yemek yemiyormuş o eziyeti çekmeye değer mi

0|0
18|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• ''Renkli Kusmuk Tablo'' sadece 120.000$ olsun o kadar 2 gün aç kalmış falan eziyetler artı tablo iyi :D

0|0
    0|0
  • Anoreksiya nervoza olabilir. İki gün kendini kısıtlayacak hastalık sahibi olacak ve ağzında hep garip bir tatla dolaşacak... Mantıksız bunu sanat olarak göremiyorum. Sıradan değilim diyebilmek için iyice saçmaladılar. Daha neler yapacaklar merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Güzelmiş. :P

0|0
    0|0
  • Allahın cezasi bir sanat. Kusmukla sanat mi olur yakında boyayı yer onu sicarak yapar tabloyu. Midem bulandı bide ne kadar rahat kusuyorum. Sanatçı olunca böyle sanatsal kusuluyo herlade ben bir kussam oraya koy hayatını resmederim tarhana çorbası tavuk pilav hahahahah 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bencede insanlar ne yapacaklarını şaşırdılar. Millette dünyanın parasını veriyo onlara. Ay şu arkada öten avratlar ne uyuz ya kafamı ziktiler yeminle😠😄

0|0
    0|0
  • Mk ben onun.

0|0
    0|0
  • Yakinda renkli renkli s. cip onuda tuvale sivarlar.
    Alin size sanat diye satarlar.

0|0
    0|0
  • Ne kadar tatlış ressam, kusmukçuklarıyla şahaser eserler ortaya koyuyor. Bravo.👍

0|0
    0|0
  • Ben almak isterim açıkçası.

0|0
    0|0
  • Sanat anlayışını değiştirir bu insanın

0|0
    0|0
  • Bullshit

0|0
    0|0
  • İlgileniyorum ve karşıyım. Bence sanat dediğinde bir fark, anlam, gösteriş olmalı.

0|0
    0|0
  • Para verseler üstüne almam böyle tablo ne sanati ya elin kusmuklu tablosunu napayim böö

0|0
    0|0
  • Bunun elinden kabuklu yumurta yenmez.

0|0
    0|0
  • Ne kadar da igrenc

0|0
    0|0
  • En çok korktuğum şeydir kusmak asla yapamam ben

0|0
    0|0
  • Sı ç mıklarıyla da bekliyoruz. İki gün hiç sı ç. Masın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu tür sanatı bende anlayamıyor ama bişey var demek ki :)

0|0
    0|0
  • bunun işemeli sıçmalı olanı varmıymış? :D

0|0
    0|0
  • sanatı sevmeye başladım sırf bu esere sahıp olmak için hırsızlık yapcam

0|0
    0|0
Yükleniyor...