Sizi bir game of thrones karakteri ile eşleştirebilir miyim?

Bakalım kısmetinizde hangi GOT karakteri var:) deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay

0|1
1619

En İyi Kız Görüşü

• Beni eşleştiriver :)

0|0
    0|0
    • Stannis Baratheon 😉

• Sevindim memnun olmana:) kralın şu sözünü paylaşmak isterim.
      "The iron throne is mine by right. They will bend the knee or i'll destroy them"
      Stannis Baratheon

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 15

• bu game of thrones dedikleri diziyi bir ben anlamıyorum heralde.

0|0
    0|1
    • Anlamadığın şeyi sor anlatayım memnuniyetle bu dizi ile ilgili sohbeti çok severim. Tarafımdan bir got karakteri ile eşleşmeyi istiyor musun

• Türkçeye taht oyunları diye çevrildi adı. Bununla paralel şekilde konusunun da iktidar/güç mücadelesi olduğu söylenebilir. İntikam hırsı nedeniyle girilen mücadeleler ve yaşam savaşı da dizinin konuları arasında bence.

• o kadar güzell ki ikinci kez izliyorum gerçekten. biterse ağlarım o kadar bağımlı oldum

• Hadi bakalım

0|0
    0|0
    • Daario Naharis

• Sen memnun musun peki?

• Tamam güzel acıklama tabıkıde :D

• eşleştirsene çok merak ettim

0|0
    0|0
    • Tyrion lannister olsun ne güzel küçük olduğundan çok sorun yaratmaz yaratsa da küçük sorunlar yaratır. cebine koyar istesiğin yere götürür sıkıldıkça oynar geri yerine koyarsın.

• Hahaha Şakacı seni ama oyle zeki bir karaktere benzettigin icin tesekkurler

• Tyrion'ı bende severim. rica ederim bu arada ama bu eşleştirme sorusu olduğundan benzettiğin için değilde yakıştırdığın için teşekkür ederim yazsan daha doğru bir ifade olurdu:) @missdixon nickli kullanıcıyı jaime lannister'la eşleştirmiştim zaten böylece king's Lansing deki sarayda toplu düğün yaparız. sizde lannister'la gelin gidersiniz ne güzel:)

• Aaaa eşleştir sevdiğim biri olur umarım

0|0
    0|0
    • Jaime Lannister

• E amin o zaman 😄

• Allah razı olsun. istediğin bir şey varsa sen de dua edersen amin derim:)

• Soyle 😕

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Izlemediğim için bilmiyorum 😔

0|0
    0|0
    • Olsun yine de eşleştirebilirim birisiyle istiyorsan. izlemeye başlardan favori karakterin olmalı ama eşleştireceğim kişi:)

• Bende kötüyüm 😄 ver sen sorun olmaz

• Tamamdır o zaman joffrey baratheon'ı büyük bir zevkle veriyorum ama anlaşmasını unutma. izlerken aşkın gözüyle bakacaksın kendisine.(artık hayatta değil ama ilk bölümden izlemeye başlardan diyorum) 😃

• Haha olur :D

0|0
    0|0
  • Eşleştir ^^

0|0
    0|0
  • bekliyorum,,

0|0
    0|0
    • off sen anlamıyorsun bu işten ben Robb Stark ı seçtim bileee,,

• ama böyle olmaz ki eşleştirmeleri ben yapıyorum ne anlamı kaldı kafana göre seçeceksen hem edmure tully'de robb Stark'ın dayısı ne farkeder ha dayı ha yeğen. ne demişler yeğenine bak dayısını al:)

• beni eşleştir :)

0|0
    0|0
    • Seni Gendry Baratheon'ı ile eşleştiriyorum:)

• Spoilerda kızıl kadının robb Stark'ı canlandıracağını duydumdan sonrasını okumadım. Spoilerda niye veriyorsun öğrenecem bütün heyecanım tadım kaçacak Allah iyiliğini versin ya. Canlanmaz robb stark inşallah hiç sevmiyorum geri zekayı.

• öyle söylemee ya stark lar tekrar dirilsin istiyorum :( dur seni takip edcm en sevdiğim diziyi konuşmak çok güzel oluyor

• eşleştir bakalım :D

0|0
    0|0
  • Geldim:D

0|0
    0|0
  • söyle bakalım

0|0
    0|0
  • eşleştir bakalım :D

0|0
    0|0
    • Janos slynt hani jon snow'un kafasını kestiği adam 5. sezonda.

Erkekler Ne Diyor 18

Yükleniyor...