İçinizde Araplara ağlayan din kardeşçileri var mı?

Filistin Ermenistan'ın Başkenti Erivanda Büyükelçilik açmaya karar verdi.
Daha önce de Filistin'in Eski Devlet Başkanı Yaser Arafat Karabağ'da yüzlerce kadın ve çocuğu katleden Ermenistan için: "Ermeniler Karabağ'da Azerbaycan'a karşı hak savaşı veriyor, onlar da bizim gibi ezilmiş halktır. Biz bu savaşta Ermeni halkının yanındayız." demişti.
Geçen sene de Filistin Hükümet başkanı HDP/PKK'lı Demirtaşla bir araya gelmiş, bu savaşta K. rt halkının yanındayız demişti, tıpkı Kıbrıs konusunda Rum halkının yanındayız dedikleri gibi!
Bazılarının "Din kardeşiyiz" diyerek gözyaşı döktüğü Filistin, ne kadar Türk düşmanı, dinsiz, terörist varsa hepsiyle işbirliği içinde!
Araplar için ağlayan zavallılara duyurulur!
ARAPLARIN İÇİNDE İŞ İCABI BİR KAÇ SENE GEÇİRDİM VE GİTTİĞİM ÜLKEDE DÜNYANIN TÜM IRKLARINI TANIMA FIRSATI BULDUM ARAPLARIN EN İYİSİ İLE BENİM MEMLEKETİMDEKİ MEYHANEDEN ÇIKMAYAN AYYAŞ ONLARIN YANINDA EVLİYADIR BUNU GÖRMEYEN BİLMEYEN ANLIYAMAZ DÜNYADA TÜRKÜ SEVEN BİR TANE ARAP GÖRMEDİM DÜNYA MİLLETLERİNDEN TÜRKE KARDEŞ OLACAK TEK BİR HALK VAR MÜSLÜMAN OLARAK O DA PAKİSTANI GÖRDÜM GÜNEY KORELİYİ GÖRDÜM JAPONU GÖRDÜM UZAK DOĞULU SAYAMADIĞIM MÜSLÜMAN ÜLKELER GÖRDÜM FAKAT İNANIN BUNU SAMİMİ SÖYLÜYORUM BİR TANE NUMUNE TÜRK DOSDU VEYA SEVENİ İLE KARŞILAŞMADIM ARAPLARA ACIYAN MERHAMET EDENLERİ ANLAMIYORUM ÖĞRENMEK İSTEYEN TURİSTİK AMAÇLI İSTEDİĞİ ARAP ÜLKESİNE GİDİP GÖZLERİ İLE ŞAHİT OLUP BANA HAK VERECEKTİR
kısaca bu islam kardeşliği palavralarını geçin

DİNİ NE OLURSA OLSUN TÜRK TÜRKTÜR, TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR.
MÜSLÜMAN OLMAYAN TÜRKE DÜŞMAN OLAN BİZDEN DEĞİLDİR İŞTE O KADAR

Güncellemeler:
İsrail bu g. tverenleri bu arap dünyasını vurmasa bunlar önce bizim daha sonra tüm dünyanın başına bela olacaklar Neyse ki teknolojik bilimsel her türlü gücü elinde bulunduran İsrail bunlarun hakkından gelebilmekte. Düşmanı kahır duaları bir işe yaramıyor :D
Bugün bile Araplar Türküm lafını duyduklarında hemen akıllarına gelen Türk Kaganı HÜLAGU HAN ve ABAKA HANDIR. bilginize
bazı kendini bilmez mankurtlaşmış arap sevdalısı türkler atalarına küfür ederken arap kardeşlerimi öldürdü diye hatırlatmak istedim.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• "DİNİ NE OLURSA OLSUN TÜRK TÜRKTÜR, " ... Aynen böyledir. En iyi arapta ölü araptır. Yunan'a güvenirim ama Arap'a asla.

1|1
    0|0
    • BUGÜN adamlara türküm dediğin zaman ilk akla gelen hatırladıkları şey HÜLAGU adı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Mani Dininden olmayan Türk'e Türk demem ben.

0|0
    0|0
  • Bütün mazlumlara ağlamak lazım. Ağlamak değil yardım etmek lazım da işte...

0|0
    0|0
Yükleniyor...