Zamanın olmadığı bir yer var mı?

mesela cennette zaman varmıdır ya da Allah katında zaman varmıdır?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• benim hayatımda yok..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Allah katında zaman vardır.. Yalnız bu dünyadan çok daha farklıdır.. Allah katındaki 1 gün, dünyadaki binlerce yıla yakındır.. Cennette daimilik vardır.. Yalnızca bizim bildiğimiz uzay zaman olarak düşünmek yanlış olur.. Uzay zaman fiziktir. allah katı, yıldızların olduğu uzay katının üstünden başlar.. ve her bir katın , bir alttaki katın bin katı olduğu söylenir.. Sonsuz zannettigimiz uzay Allahın katlarından en alttakinin bile binde biri genişliktedir.. Ama oradaki zamanı buradakiyle karşılaştırmak çok yanlış olur.

0|0
    0|0
  • ahirette zaman yoktur

1|0
    0|0
  • Sen onları geç Kara Delikleri bildin Black Hole ahan işte onlardan şöyle Olay Ufuklarını solla aşşağıdan 100 metre gittin mi Camini karşısın da Zaman durur orada artık zaman yoktur. Bilinen çekim kuvvetleri o kadar güçlüdür ki zaman, madde ve atomları manipüle ederler.

0|0
    0|0
  • BİLEMEYİZ...
    ama oranın çok güzel olduğunun hayalini kuruyorum orda zaman yavaş geçer diye düşünüyorum burdaki gibi akıp gitmez heralde..

0|0
    0|0
  • Yoktur bence

0|0
    0|0
  • Zamanın olmadığı bir yer var

0|0
    0|0
  • Zaman kavramı galiba yok ve giden hiç sıkılmayacak nasıl ama. Bence süper ama biraz zor çabalamak gerek.

0|0
    0|0
  • zaman varmıdır derken zaman vardır hem dunyada hem dığer dunyada ve heryerde vardır
    ama ahiretteki 1 sanıye dünyadakı 100 sene gıbı bırsey :D

0|0
    0|0
  • zaman şu şekilde var dünyanın 1000günü ahiretin 1 gününü karşılıyormuş

0|0
    0|0
  • Evren labirentinde zaman daima vardır.
    Zaman ruhani boyutunda yoktur inş.

0|0
    0|0
  • gidip gelmedik ki nerden bilelim

0|0
    0|0
  • Zaman sadece bu gök kubbede...

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum.

Ama anlatilanlara gire ahiretteki zaman ile dunyadaki zaman cok farkli..

0|0
    0|0
  • Zamanda Allahın dünya için yarattıkları arasında. Ahirette zaman kavramı yoktur.

0|0
    0|0
  • orda zaman yok sonsuz bır yasam var orda yaslanma ve genc kalma yok herkes aynı yasta olacak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevdiğinin Yanında yoktur zaman

0|0
    0|0
  • Bence herşey olmamaktır.. Biz insanları, bu dünyayı, evreni gizemli yapanda bir seylerin olmasıdır. ( Olmaktır ) Bir seyler ya cok eksik ya cok fazla ama var ( olmak )

0|0
    0|0
  • Evet varmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...