İLGİ ÇEKİCİ BİR KURGU DA NELER OLMALI?

Merhaba kızlar soruyor. com üyeleri.

Wattpad de bir hikaye yazıyorum ve onu nasıl daha fazla ilgi çekici hale getirip okurları mı menun edebileceğimi bilmiyorum...

Yani tam olarak şunu sormak istiyorum ;

Sizce kurguyu ilgi çekici hale getirmek için çocuk - kötü çocuk olmalı?
C-i-n-s-e-l-l-i-k ( xper 4 seviyesi olmadığı için kelimeyi normal şekilde kabul etmedi.) eklemeli miyim? ( Hayatta eklemem ama merak ediyorum )
Romantik sahneleri daha çok mu eklemeliyim?
Mizah ( zaten var ama ) bollaştırmalımıyım?
Gizli Numara'dan bir sapık mesajlar atıyor onu tanıdık bir kişi çıkartıp işleri ilginç hale getirmeli miyim?
Kötü bir kadın var ama daha da kötü hale getirmelimiyim?

Buna benzer.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gizli numaradan ariyani ayni mahalleden ya da is yerinden biri yapabilirsin mesela...

0|0
    0|0
    • Lise'ye gidiyorlar :)

• Ama bitmesi bir kaç ay alır. Emin misin? Her gün bölüm yazmıyorum

• vazgeçirmeye mi çalışıyorsun :)
      tamam okumam ya :)

En İyi Kız Görüşü

• Fazla bilinmeyen psikolojik sorunlara yer verebilirsin. İyi çocuk kotu cocuktansa iyi çocuk ve ondan daha iyi çocuk yapabilirsin. Klasik karakterlerden ve konulardan baya bunaldik artik. İlgi çekici olmasini istiyorsan farklı şeylere yönel.

0|0
    0|0
    • Size bir şey anlatmak istiyorum :) Bir önce ki cevapta da buna benzer bir şeye rastladım :) Kesinlikle sizin gibi düşünüyordum bunun böyle olmadığını bir kaç ay önce anladım. Dediğiniz gibi psikolojik sorunlara yer veren bir hikayeye başladım. Adamın karısı ( hiç bir sebep yokken ve hiç bir not bırakmadan ) intihar ediyor. Adamın bundan sonra ki yaşamını konu alıyordu. Karısı ile birbirlerine çok aşıklarmış. Karısına bu yüzden kin besliyor. Yanlış yollara sapıyor. Sonra başkasına aşık oluyor. Ama yeni aşık olduğu kişi aslında en büyül düşmanı. Yani çok ilginçti. Çok güzel betimlemeler yaptım. Bir bölüm için bir ay bir buçuk aya yakın düşündüm. 6500 kelimelik bir bölüm yazdım. Diğer bölümde 5000 di. 2 tane bölüm yazdım. 100 okunmayı geçmedi. Sonra biraz daha ergenlere hitap eden bir hikaye yazdım. Herkes öyle okudu ki. Yani sileceğim dedim bir ara ağlayanlar olmuş evinde. O derece

• Adam akıllı şeyler tutmuyor diyorsun yani. Orayı ergenler basmış o zaman sıradanliktan sasma bas entrikayi olmayacak tesadufleri :d

• Aynen öyle. Wattpad de kitabının milyonlara ulaşması çok basit. 1. Kötü Çocuk 1. İyi kız 3. Sürtük 4. İyi kıza aşık olan başka Kötü Çocuk 5. Asıl kötü çocuğun sahip olduğu bir bar 6. Kapaktaki kız için Barbara Palvin. 7. Karaktaki erkek için Fransisco ( yanlış yazmış olabilirim ) ya da Vini 8. Bol cinsellik sahnesi.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• Mantikli kurgular tutar aftera bak mesela askin dayanilmaz gucu dr guzeldi. Konu da tabiki farkli hayatlari konu al ama bence yine de sadece ergenlere hitap etmesin mantikli ve zekice olan konusmalar ilhi ceker

0|0
    0|0
    • Çok haklısınız ama okunmuyor ki :( Benim çok farklı bir kurgum vardı hiç bir sebep yokken intihar eden karısını unutmak için adamın yaptıklarını anlatıyordu. Üzerinde 1 bölüm için 1 ay çalıştım. Betimlemeler yaptım. 6500 kelime yazdım. İki bölüm yayınladım 100 okunmayı geçmedi. Bu da böyle bir anımdır

• 1 ay falan geçmişti ama 100 okunmayı geçmedi ne oy vardı nede yorum

• Biyerlerde reklam yap eger kotaptan eminsen. Ama bak eminsen. Cok okunan kitaplara parayla reklam ver birine mesela. Cogu cocuk zaten ornegin 50-100 liraya reklam ver birine duyulsun biraz. Ben ornegin 20m gecmemis nerdeyse okumuyodum :D okunma bir referanstir az okuyucu varsa hic okunmaz

• çok değişikleri okumuyolar sende herkezin yazdığı gibi yaz daha çok okunuyo

0|0
    0|0
    • Benim gibi düşünen biri :) Aynen kötü çocuk , iyi kız , bir tane bar , bir tane sürtük , bir tane masum kızımıza aşık olan başka kötü çocuk , bol bol cinsellik sahnesi. Oldu bitti. Ama o zaman bana ait olmayacak

• haklısın ama sana ait olanda okunmuyo maalesef değişik hikayeleri sevmiyo insanlar ben değişik şeyler yazmayı çok denedim olmadı :D

• Aynen öyle. Ama herkes zaten okunmuş olan hikayeleri okuyor. Bilirsin Kötü Çocuk , Kiraz Mevsimi ( Benimle Yan ) ; Solucan , Yabancı

• Gizli numaradan mesajlar atan onu takip eden bir ruhhastasi ciksin. onunla ilgili fanteziler kursun ve rahatsiz etsin. Ciddiim

0|0
    0|0
    • İyi bir fikir :) Ben de öyle düşünüyorum. Aslında yakından biri çıkarsa çok daha heyecanlı olur diye düşünüyorum :)

Yükleniyor...