Sizin de kalbiniz cız ediyor mu?

havalar çok soğuk ..

herkesin bir sürü derdi var ...

bir durun düşünün Allahın hepimize emantleri onlar.

demek istediğim çok şey var ama şu resim yeterde artar bile

link

bu sorum da resme baktıgınızda ne hissettiğinizdir?

Güncellemeler:
maalesef bir bekaret,organ boyu,sex,aldatma,ayrılık,intikam ve buna benzer konular kadar ilgi çekemedık ama olsun cevap veren sızlere çok tesekkur edıyorum , tv lerde ne gösterıyorlarsa ınsanlar onlara ragbet edıyor yapacak bırsey yok. cevaplarınız ıcın tekrardan tesekkurler hayırlı aksamlar Allah yardımcınız olsun.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ben elimden geleni yapıyorum. Vicdanım az da olsa rahat. Ama onlara bir kere gülümseyin hemen gelip başını dizinize koyar. Ağlattılar kaç kere beni. Öylece gülümsüyorum ya, hemen gelip dizlerime koyuyor başını, sev beni diyor adeta. Onların esas açlığı sevgi aslında. Hiçbiri zararlı değil. Onları korkuttugumuz sürece zararlı olurlar. Birine iyi davranın, sevin, koruyun, besleyin size ömrü boyunca minnet duyuyor. Yüzünüzü asla unutmuyorlar. Hatta sizi koruyorlar. Ben insanlara yardımdan cok hayvanlara yardımı destekliyorum.

1|1
    0|0
    • hiç duymadımda o yasayı ama öyle kolay degil bu işler

• o yasada onla ılgılıde madde vardı her hanede sadece tek bır hayvan kaydı olabılır diye yanı evınde 2 tane kedı varsa bunun bırısını devlet alıcam barınaga göturecem dıyordu , haytap baskanı starda bı sabah programına cıkıp bunları cok guzel bı sekılde anlatmıstı yasa gercekten çok ıgrenc ötesıydı bızım evde 4 tane kedı var 1 tane köpek var adamlar gelse secme mı yapacaz hangısını versek dıye yazık ya

• :) eşe dosta dağıtmış gibi görünürsün onun da kolayı var. Sen yine kendi evine alırsın.

Kızlar Ne Diyor 2

• kurban olurum onlara ben :( ağızları var dilleri yok . çok üzülüyorum onlar için .Allah herkesin kalbine şefkat merhamet versin . onların rızkı bizim sofralarımızda ama israf olup gitmekte . biraz düşünceli olabilsek hiç biri aç kalmaz

1|1
    0|0
    • düşünen insanları biraz daha ekran önune cıkarsalar, millet görecek bilecek ama dizilerden entrikalardan siyasetlerden bişey görmuyorlar , reyting için yasıyorlar maalesef ekranı yönetenler

• insanların sadece kendi nefislerine düşkün olduğunu,kendilerinden başka hiçbişey düşünmediğini çıkardım burdan.kaçımız bir kediye bir köpeğe yada herhangi bir hayvana yemek veriyoruz?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• etmezmi kardeşim su ve kedi kuşlar için yiyecek hep bahçemizde vardır sokak köpegi çok yok burlarda yani devamlı olan olsaydı mahalleli onlarada yicek verirdi

1|1
    0|0
    • yeni gelecek torba yasanın içinde artık mahalle kedılerı ve köpeklerı olmayacak tum hayvanlar toplanacak yanı artık sosyallesmıs oranın yerlisi hayvanlar kasabın önundekı kedı kapının uzerındekı kedı gunde 1 kac kez mahallede turlayan vahsılıkle alakası olmayan köpek bunları yasaklıyorlar . ABD de bu sekıldeymıs , tum hayvanlar barınaga artık ki barınaga giden görmustur rezalet barınagı geçtım hayvanat bahcelerıde rezalet örnek gazi çiftliktekı hayvanlar :(((

• o yasa geri çekildi diye duydum. Siz yine de araştırın. Ama 1-2 ay önce geri çekildi gibi bir haber almıştım.

• yaz boyunca o torba yasası ıcın haytap uyelerı turkıyede bır cok ılde eylem yaptı ben adanada ve ankaradakı gösterılerdeydım sadece meclise gelmesı durdu yasanın incelenecek duzenlenecek meclıse tekrar sunulacak maalesef ,umarım olayı sogutmak ıcın tekrar ıncelemeye almamıslardır .. ama tamamen kaldırılmadı sadece meclıse gelmesı durdu komısyon ıncelıcekmıs

• dün ayağı ezilmiş bir köpek gördüm hala içim sızlıyor :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...