Bir bayanın ilgisini çeken müzik aleti ?

Bayanların müzik dalında en çok hoşlandığı müzik aleti nedir ? Sahnede,okulda,evde yerine göre en çok ilgi duyan nedir ?

Mesela Ben bir erkek olarak Elektro Gitar,Klasik Gitar,bateri ve keman çalıyorum... Beni Benden alan Elektro Gitar ve Bateri... :)

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• elektro gitar harika mükemmel wonderfulll ... daha ne diyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benimkisi piyano ve arp. cok guzel ses veriyor, sakince. insanin ruhunu hafifletiyor. bu 2isi benim tarzim. belki obur bayanlar baska, farkli muzik aletlerini secerler, severler.

0|0
    0|0
  • sen şimdi elektro gitar, klasik gitar ve keman çalışıyorsun, 18 yaşındasın bu 3ünü tam anlamıyla çalamıyorsundur zaman ayıramıyorsundur ki keman var orada yani

0|0
    0|0
    • Günde en az 6 saat :)

• Ayrıca Ana branşım Gitar... Yan branşlar içinde ne iyisi Piano, ota derece Keman, en az da Bağlama :) İşin içinde teknik olunca durum farklı, imkansız diye bir şey yoktur imkanlar yaratıldığı sürece ! :)

• sıkı bi rock ve metal dinleyicisi olarak bateri, elektro gitar ve bas gitarın yeri ayrı bende.ama kemanı da severim bi ara bende calıyodum hatta

0|0
    0|0
  • keman ve gitar :)

0|0
    0|0
  • hiçbiri sevmem

0|0
    0|0
  • Evet keman ve gitar çok severim. Hatta en sevmediğim şarkıları da kemanda dinlerim

0|0
    0|0
  • saksafon. asdfghjkl

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• her zaman her yerde akustik gitar..elektro gitarın amfisi var kablosu var zahmetli iş taşıyamazsın :D he evinde çal

0|0
    0|0
    • :) Kardeşim karşı cinsi etkileme açısından Sana Akustikle katılıyorum :) Fakat gerçek müzik anlayışı bakımından ise katılamıyorum ;)

• yanlış anlaşıldım yine :( ben akustiği falan sevmem,senin için akustiği tavsiye ettim...yurtta çalarsın gacılar toplanır,elektro çalsan yurt güvenliği gelir git lan teröristmisin nesin derler gönderirler odana :D

• davul zurna

0|0
    0|0
Yükleniyor...