Tesettürün farkını görmek isteyen var mı? videolu?

Tesettürün farkını görmek isteyen var mı? videolu?

Tesettürün farkını görmek isteyen var mı? videolu? Tesettürün farkını görmek isteyen var mı? videolu?

• Güzel bir video aydınlatıcı
    55% (12)74% (17)64% (29)Oy Ver
  • Diğer
    45% (10)26% (6)36% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncelle
Video gerçek arkadaşlar bu deneyi yapan kişinin internette bir sürü çalışmadı ve deney var

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Video hiç inandırıcı değil. Bu kadar sade ve normal giyinen bir kıza Türkiye'de bile bu kadar çok laf atılmazken orda videoda görünen tüm erkeklerin asılmasına gerçekten inandığınızı söylemeyin. Ayrıca türbanlı olduğu halde taciz edilen çok fazla kişi var, karşıdakinin zihniyeti bozuk olduktan sonra kadın ne yapsa nasıl davransa fark etmez zaten

4|1
    2|2
  • Güzel bir video aydınlatıcı

2|1
    2|0
  • bu videoyu izledim ve sencede sokaktaki tüm erkeklerin bu kiza laf atması normal mi? ve kizda videoda gayet düzgün giyinmiş

5|0
    1|2
  • Ortamala güzellikte sade bir kadın, açık ve davetkâr olmayan kıyafetler vs ortalama güzellikte tesetturlu kadın. Bu video gerçek olamaz ayrıca kadın kapalıyken yine tüm erkekler ona bakıyordu zihniyet değişmedi sadece müslümanlar az olduğu için bir an şaşırıp laf atamamışlardır. Ve son olarak İslam dininin yaygın olduğu ülkelerde açık kapalı fark etmiyor sapık adam yine sapıklığını yapıyor. Kadınlar tacizden kurtulmak istiyorsa erkek çocuklarını insani değerleri öğreterek yetiştirmeli. Tek kurtuluş bu.

2|0
    0|0
  • Bu kiz videoda acik diye giydirilen kiyafet siradan sade bir kiyafet ve gercekci bulmadim. Insanjn zihniyeti bozuksa heryeri kapali olsa da ayak topugundan tahrik olurlar. Hic begenmedim videoyu.. cok yapmacik buldum

3|0
    0|0
  • Pardon da kız başı açıkken kıvırta kıvırta yürüyor. Ayrıca zaman mekan kişi farkı var bu videoda :) Kesin sonuç vermez. Erkek azmışsa her türlü kıza bakar. Kapalı açık farketmez...

2|0
    0|1
  • Biliyorum bunu bakmıştım. Cok güzel olmuş böyle bir video cekmeleri bence :)

0|1
    1|0
  • Asıl yabancı bir ülkede kapanırsan hayvan gibi bakarlar. Yabancı ülkede cübbe giymiş adamı neredeyse taşlıyorlardı. Videonun bilinçli yapıldığı belli.

2|0
    0|0
  • Tesettür, kadını doğu ülkelerinde korumuyor ne yazık ki.

2|0
    1|0
  • Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az.

0|1
    3|0
  • beğen butonu yok mu bu sitede!!!

0|0
    1|0
  • bir çok insan zaten bunun için kapanıyor.

0|0
    3|1
  • Kızın giydiği o kadar açık bile değil nasıl insanlar var yazık cidden umarım sadce bunlardan korunmak için kapananlar yoktur Allah için kapansinlar

1|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Neden tesettürün farkını görüyoruz ki? Mesela ne kadar kişiliksiz erkek varmış desek daha iyi değil mi? O şekilde giyiniyor diye bakmak zorunda mı? Neticede bu dünyada değişik değişik inançlar var.

Burada değinmek istediğim konu her şeyin kadınlar üzerinden yola çıkılmasının saçma olduğudur yoksa isteyen istediğini giyer herkesin inancı kendine ne sapıklar var sırf topuk sesi ile bile tahrik olan o tür kişilere bırak tesettürü komple kapasan bile fayda etmez. İnsanlık önce dönüp kendine bakmalı.

3|0
    0|0
    • Valla göz zinası diye bir şey var kardeşim , ona bakan veya taciz eden kişilerin çoğu Müslüman değil ve o sadece kendini islam yoluyla koruyor.

• Göz zinası tabi ki var ama bu ilk seferdeki bakışla olmuyor bildiğim kadarı ile kafayı ikinci kez çevirdiğinde bu durum gerçekleşiyor o konular ayrı doğrudur günahtır haramdır sevaptır ben aslında konunun orasında değilim konu kadınlar üzerinden gidilmesi her şeye yoksa biraz önce bir soru gördüm adam kapalı bir kızın bakire olmadığını söylemiş namus kapanmaklada olmuyor açılmaklada olmuyor bunlar hep karakterle alakalı.

Söylediğimide yanlış anlama lütfen benim demek istediğim insanlık artık uçuruma gidiyor durumda kim doğru kim yanlış bu bile belli değil tecavüz olayları almış başını gidiyor bu yüzden insanlık dönüp önce kendine bakmalı sen gidip karşı cinse art niyetli düşünceler besliyorsan zaten bunu sesli olarak uygulamışsın uygulamamışsın bu bile önemli değil.

• Her şeyi geçtim de Türkler çok abaza diyen arkadaşlara gelsin bu video
    Bu kıyafetteki kıza bizimkiler bile laf atmazken adamlara bak

1|1
    1|0
  • ELLERİNE sağlık aydınlandım bir an.

0|0
    1|0
  • en kıymetli şeylerimiz hep saklı değilmiki

0|0
    0|0
  • http://i . hizliresim. com/XoPNO7. jpg

Boşlukları kapatın resim açılır konu kapanmakta değil zihniyette kadınlarınızı değil gözlerinizi kapatın.

1|0
    2|0
  • insanları kandırmak çok kolay bu yayında sahtekarlık var bence

2|0
    0|2
  • Güzel video

0|1
    1|0
  • Çok güzel video kardeşim

0|1
    0|0
Yükleniyor...