Severek dinlediğiniz bir şarkıcının siyasi görüşünün sizinkiyle zıt olduğunu sonradan öğrenseniz?

Diyelimki sesini müziğini çok beğendiğiniz ve benzerinin çok nadir çıkacağını düşündüğünüz ve şarkılarla ilgili anılar oluşturabilecek kadar bir süredir de dinlediğiniz bir şarkıcı varsa ve yaptığı şarkılar pop olduğu için görüşü sanatına yansımıyorsa... ama o şarkıcının tarafının görüşünün sizin görüşünüzün zıttı olduğunu birşekilde çıkan haberlerden dolayı öğrenseniz bu durumda ne yaparsınız?
o şarkıcıyı dinlemeyi ve takip etmeyi bırakır mısınız? yoksa ben onun sesini müziğini seviyorum dinlemek iyi geliyor diyip devam mı edersiniz?

0|0
22|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bir insanın sanatı farklıdır, siyasi görüşleri farklıdır. Keşke siyasi görüş farklılıklarını içimize sindirip birbirimize saygı gösterebilsek.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• siyasi görüşüme aykırı sözleri olmadığı sürece, müziğine siyaseti karıştırmadığı sürece beğeniyorsam dinlerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Renktir bahsettiginiz.. siyah beyaz degilki hayat onlarca renk var

0|0
    0|0
  • hayır mesela ali kınık ın siyasi görüşünü benimsemesem de şarkılarını dinliyorum

0|0
    0|0
  • Sanat farklıdır elbet, görüşüne bakmam;lakin yıllarca gönüllere hükmedip,'kula kulluk edene yazıklar olsun' deyip kendi sanatına da aykırı düşüyorsa zaten sanatı da yalandır.

0|0
    0|0
  • Oldu zaten. Hala dinliyorum ama insan istemiyor yine de.

0|0
    0|0
  • Ahmet kaya hayraniyim
    Ayni zamanda ali kinik ve ahmet şafakta hayraniyim
    Anlatabildimmi

0|0
    0|0
  • Siyasetten nefret ederim

0|0
    0|0
  • Önemli olan sesi siyasi görüşünden banane.

0|0
    0|0
  • Siyasi gorusu beni alakadar etmez

0|0
    0|0
  • Ben muzigini dinler keyfime bakarim ne siyasette b*k yedigi beni irgalamaz

0|0
    0|0
  • Medyada duyduklarının bir kısmına inanma

0|0
    0|0
  • Siyasi ve dini görüşü beni ilgilendirmez. Ben onu dinlerken aldığım hazza bakarım.

0|0
    0|0
  • Dinlemem

0|0
    0|0
  • bahsettiğin kişi ahmet kaya mı :)))))

0|0
    0|0
  • Saniyesinde silerim.

0|0
    0|0
  • soğurdum dinlemez takibi bırakırdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Hdpli olmasında.

0|2
    0|0
  • Devam ederim bananeki milletin siyasi gorusunden. Muzik herseyden daha onemli ve degerlidir.

0|0
    0|0
  • Vatan haini olmadığı sürece sıkıntı olmaz.

0|1
    0|0
  • Herkes aynı görüşte olacak diye bişey yok. Hafif bir şok yaşar sonra sevdiğim müziklerini dinlemeye devam ederim. Ama benim görüşümde olursa da daha çok severim 😂😂

0|0
    0|0
  • Ne alaka, o adamın görüşü olduğu siyasi partiyle aynı havayı soluyan insanlarız

0|0
    0|0
  • Görüşü beni ilgilendirmez. Sanatını severim, insanı severim ben.

0|0
    0|0
  • Aman hepsi zıt ona kalırsa ne dinliycez biz, uluorta benim inandığım şeylere küfrederse ozaman ayrı mevzu tabi. Ama herkes istediği şeyi düşünebilir zararı yok

0|0
    0|0
  • yoo niye birakim ki sonucta Herkesin görüsü farkli ola bilir saygi duymalisin. herkes seninle ayni görüsde olucak degil.

0|0
    0|0
  • Tabbi ki bırakmam. Neden bırakayım. Ki genelde hep başıma gelir. Ama müziği hoşsa herkese dinlerim.

0|0
    0|0
  • Ben onun sesini beğendiysem şarkılarıyla ilgilenirim siyasi görüşü beni ilgilendirmez ama hain değilse tabi

0|0
    0|0
  • Önce bırakırım takibi falan youtubede tiklamam mp3ten indirir dinlerim şarkı farklı yani

0|0
    0|0
  • Ulkucuyum mesela Ahmet Kaya dinlemem

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz ben sarkidan aldigim zevke bakarim

0|0
    0|0
  • niye bırakayım kimsenin siyasi görüşü beni ilgilendirmez ben müziğine bakarım

0|0
    0|0
  • siyasi görusu kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Ahmet kayayi mi diyon

0|0
    0|0
  • Dunl

0|0
    0|0
    • Siyasi gorusu irkciliksa dinlemem

• Ya bu ne saçma düşünce bir onları karakterlerı ıcın mı dınlıyoruz yazdıkları şarkıları sevıyoruz bazen duygularımıza tercuman oldukları için bazen o sesleri huzur verdikleri için mesela sezen aksu kendısını sevmem ama sesine şarkılarına aşığım her gün mutlaka dinlerim..

0|0
    0|0
  • sanatçı topluma faydalı olmalı dinlemem dinlemediklerimde çok

0|0
    0|0
  • Devam et bence sorun yok. Alışmışsın sonuçta. Ben hayatımda hic dinlemedim mesela Ahmet Kaya. bana cok zıt. dinlemiyorum. Ama sen alıştıysan sorun yok

0|0
    0|0
  • grüş farklı ses farklı iş ben sesini seviyorsam dinlerim görüşünü yine kabul etmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...