Erzurum da nereleri gezebilirim?

Akraba ziyareti nedeniyle Erzurum'da yim ama nerede ne vardir nereyi gezmem gerekir sizden fikir almak istedim çevremdekilere sordugumda pek bir sey soylemediler bildiginiz her yeri soylermisiniz...

Güncellemeler:
Hepsine gittim herseyi yaptim ama tavsiye edecegim tek yer erzurum evleri,, biraz uzak ama tortum selalesi onun disindakiler cokda dikkatimi cekmedi yemeklerine hayran kaldim super yemekleri var cag kebabina bayildim catlayana kadar yedim :) ama yinede cok uzak ve kucuk bir şehir sadece yolunuz duserse uğrayın ;)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Defalarca gittim farkli sebeplerle meshur olan her yerini gördüm palandokende dahil cağ doneri dışında hic biri hic biseyi bana hitap etmiyor

0|0
    0|0
    • Yok canim bir albenisi olan sehir değil ama gelmek zorundaysanda yapilabilecekler bu kadar birdaha gelsen yapcak birsey bulamazsın

• Cok özledim seni :(

• Herseyden cook :*

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• cumhuriyet caddesine gidersin az yürür çifte minareyi gezersin karşıdaki kaleyi gezersin bir avm ye gidersin palandökene çıkabilirsin şu an ne durumda bilmiyorum ama atatürk üniversitesi kampüsünü gezersin :)

0|0
    0|0
  • Cadde, havuz başı, üniversite, çifte minareli medrese (tadilatta), Erzurum kalesi, Erzurum evleri, kaplıcaları, azizeye tahtaları, kayak merkezleri

0|0
    0|0
  • Üniversiteyi gez, kampüsü falan. Tarihi yerleri seviyorsan şehir merkezi tarih kokuyor zaten. 2 adet avm var.

0|0
    0|0
  • Gürcü kapıya git orada KOÇ CAĞ kebapçısı var, cağ yemeden dönme :)

0|0
    0|0
  • Oruç zamanı dikkat et :D

0|0
    0|0
  • Erzurum çarşı , pazarı birde leylim ammani gezebilirsin

0|0
    0|0
  • ben ıs ıcın gıtmıstım gezcek cok yer yok ama cag kebapcılar super :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Merkezinde Selçukludan kalma birçok tarihi eser var, merkezde takılabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...