Justin Bieber'ı neden sevmiyorsunuz?

Hayatında çok büyük başarılar elde etmiş birisi, yüzlerce ödülü var ve müzikte çok başarılı birisi,üstelik hayatınızda görebileceğiniz en yakışıklı erkek bence ama neden sevmiyorsunuz onu anlamıyorum.
Acaba kıskançlıkmı ya da müzik tarzından mı hoşlanmıyorsunuz? Olabilir ama bu sizin ondan nefret edecek kadar kin tutmanıza sebep değil. Ha tabiki yakışıklı değil diyenler olacak o zaman yeni klibine bakabilirler veya instagramdan profiline. Where are you now şarkısını dinlemenizi öneririm birçok ülkede birinci seçilmiş bir şarkı üstelik yakışıklı olup olmadığınada bakın ;)

1|0
108|73

En İyi Kız Görüşü

• ilk tanıdığım anda sevemedim, başarıları evet iyi durumda yalnız bir gün magazin haberlerinde kendisi bekleyen kayranlarının üzerine tükürürken fotoğrafı çeklilmişti. Hatta kızlardan birini yüzüne gelmişti sanırım bir çok yerde bu haberi gördüm fotoğraflarda zaten montaj gibi değildi dahası bunu bilerek yapmış. Başarılı olmak oraya çıkmaktan ibaret değildir bu yaptığı saygısızlık buna rağmen onu insanların halen sevmesi bana garip geliyor.
    tabi bu haberi okumasaydımda sevemedim kendisini bu yeni tanışırsın negatif enerji alırsın onun gibi

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doğma büyüme rap müzik dinliyorum hayatımın her yerinde rap müzik var ve Bizim tek düşmanımız popçular oldu. Biz sadece Justin'e değil tüm dünyadaki popçulara karşıyız. çünkü 1 kıta 1 kafiye yazsa pop müzik olur. Şimdi dürüst olayım tarafsız bakıyorum. Justin yaşına göre gayet yakışıklı ve başarılı bir sanatçı. Biz Justin'i hem yaptığı müzik türünden sevmiyoruz hemde ezik kız fanları yüzünden. Justiiiğğnnn aşqııım diye dolanıyorlar etrafta kezban kezban. şimdi birde sen düşün bir kızın böyle dolaştığını düşünsene rapçi hakkında. Ceza aşqııım diye dolaşıyor hep ortalarda? sende ister istemez bir sinir olmazmısın. bu aslında psikolojik baskıdır kardeşim. Ama sırf bir defa dinletmişti eski bir kız dostum justin'i as love as li bişeydi galiba. İngilizce anlama yeteneğimde yüksektir. Dinletti zorla gayet yaşına göre emeğini sözlerinin hakkını veriyordu. Peki biz neden Rap müziği seçeriz birde orası var. Rap müzik çok konuludur. Kimisi savaş, kimisi barış, kimisi protest, kimisi siyaset, kimisi bayanlar, kimisi esrar ot, kimisi gezi parkı derken her konu var bizde. Hangi popçu şu zamana kadar sistemi eleştirebilecek kadar kuvvetli? ben cevap veriyim hiç biri. Peki Rap müzikte ilk ağır eleştirileri kim yaptı? Tupac. Eğer realist bir insan isen zaten rap müzik dinlersin. Çünkü rap gerçekleri anlatır. Pop ise hayaller ve aşk hayatı tek konu budur. Ama diyorum ya Justin yaşına göre gayet güzel şarkılar yapmış ve başarılara ulaşmıştır tebrik etmek zorundayım bende 1 ay sonra rap müzik sanatçısı olucam Kadıköy Acil'de.#Respect Atıp geçmek lazım

1|0
    0|0
    • soruyu soran ben değilim ama çok güzel yanıtlamışsın ben bir Belieberım ve Justini herkes sevmek zorunda değil kesinlikle. Sen görüşünü gayet güzel bir dille anlatmışsın keşke herkes senin gibi olsa.

• @tambirakrep sanatı severiz sanatçıdan ötürü. tabuları yıkmassak hiçbir zaman ilerlemeyiz. Artık insanların tabuları o kadar yükseldiki şu hale geldi herkes ''Kanka kız rap dinlemiyor asla olmaz çıkmam bunla'' ya da ''Kanka çocuk çok tatlı ama belieber ıyy gay'' bu tabuları yıkmadan ne ülke ne kişilikler gelişebilir. bu arada en sevdiğim bayan burcuna sahipsin.

• teşekkürler :D

Kızlar Ne Diyor 107

• Ergen sesli hiçbir sanatçıyı sevmem, ve yakışıklı değil sübyan gibi duruyor. Ayrıca milletime hakaret eden birinden nefret etmem gayet yerinde birşey.

3|0
    0|0
    • justin türklere hakaret falan etmedi inci caps uydurdu sizin gibi kerizlerde inandı işte.

• ya o çocuk türk kızlarına bile ter kokuyor diyen bir embesil, onu mu seveceğim. ilk çıktığındada sevmemiştim zaten. herşekilde ergen davranıyor. yaşa bakmıyor cidden, benden büyük olması onu yücelteceğim anlamına gelmez

4|1
    0|0
  • Yakışıklılık görecelidir. Bence değil bende asya erkeklerini seviyorum sana tipsiz gelebilir. Justin de erkek tipi yok bir kere. Onun dışında yetenekli değil aldığı ödüllerin kaçı onu hakkı tartışılır çoğu ödülünü hayran kitlesi tarafından almıştır zateen. 'Ayyyy castıııın cık tatlı' diyeceğinize kendinize yetenekli adamalar arayın. Bu arada kız olabilir misin?

0|0
    0|0
  • itici ergen ya :s

5|0
    0|1
  • Egosu yüzünden. Kendisinden başka herkesi ezik olarak görüyor. Yaptığı müziğe saygı duyuyorum hatta ''where are you now'' şarkısını da arada dinlerim. Ancak saygısız. Hayranlarını önemsemeyen, onları kırmaktan zerre pişman olmayacak biri.

0|1
    0|0
  • Justin ergenine bak, velet Türkiye den bile magazin avukatları tutmuş kendine...

* ..

=//

5|1
    0|0
  • çocuk daha ergen :)

1|1
    0|0
  • Yakışıklılıktan daha önemli şeyler var. Paranın ve şöhretin deyiştirdiği insgözümde zayıftır. Bu adam türkiyeye geldiginde onun icin can atan kızlar ' türk kızları çok pis ter kokuyo ' gibisinden sozler soyleyebiliyo ve o kızlar onun için ter döktükleri halde. Sarkılarıyla bir sorunum yok. bir insanı tanımak için cok yakınında olmak gerekmez. Kendini beyenmiş ukalanın teki

0|0
    0|0
  • Şu videoyu görmem bile onu sevmemem için bir neden dinlemeye gerek yok

0|1
    0|0
  • çocuğun giyim tarzı gıcığıma gidiyor, çok çocuksu ergence geliyo yaşı büyük olmasına rağmen ve en büyük etken ergen türk kızlaarının davranış biçimleri. ister istemez soğutuyorlar çocuktan yaa. ve ergen türk erkeklerini çocuğa top demeleri , her seferinde kötülemeleri vs vs :D kimse sevmez oldu :D ama en büyük nedeni ergen kızlar bence :D

" bana bir Hİ bile demedi ühüüüüüü" :D :D :D

0|0
    0|0
  • ben her hangi bir duygu beslemiyorum ne sevgi ne de nefret.. dinledim ve beğenmedim.

0|0
    0|0
  • Paranın esir aldığı. . Doyumsuzlaga doymuş bir cocuk. .
    Ilgilenmiyorum nötrum.. Hiç bir müziğini de dinlemedim. Sadece hakkında bir kaç haber gördüm o kadar.

0|0
    0|0
  • Yakisikli olmasa ve faili meçhul bir orgutun destegini almasa bak bakalim bu kadar patlak verir miydi?

Aslinda o da diger dunya starlari gibi medya kurbani bir köle

0|0
    0|0
  • Büyütülecek bir yakışıklılığı yok. İnsanların fazla abartılmasına, birinin delisi hayranı olmaya falan karşıyım. Başarılı olmuş olabilir bu onun yararınadır onu ilgilendirir. Ben bayılmıyorum ama nefret de etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Cocukca harekletler yapıyo konserınde küsüp kulise gidiyo 2 saat sonra geliyo benım gozumde sanatcı degil karakter acısından anca kliplerde bir kızı goturuyo :D

0|0
    0|0
  • Çünkü kendi beğenmiş ve ukala

0|0
    0|0
  • Hayatımda görebileceğim en yakışıklı erkek :O Aman tanrım :O Afedersin ama bir * git...

4|1
    0|0
    • hah geldi bir velet daha bence hiç ugrama bile ugramadan sen bir s. g

• Velet kendini belli ediyor paylaşımdan rahat ol sen. Eleştiri kabul etmiyosan ne diye soru soruyosun. Niye sevmiyosunuz diyo bide sanki herkes onun sevdiğini sevmek zorundaymis gibi. Az büyü bu paylaşım burada dursun gülersin

• ASD:ASDA. s tamam afferin sana bişeyler sacmaladın ama sorun değil hadi uza

• Seviyor değilim de sevmiyor da değilim. Tipine falan önem vermiyorum zaten önemli olan bu işte ses bence

0|0
    0|0
  • Cok kendini begenmis

0|0
    0|0
  • sevilecek yanı yok :D

0|0
    0|0
  • justin bieber seven erkekte ne bileyim...

4|0
    0|0
  • Gerçekten sevmiyorum sevmek zorunda da değilim tabiki de sevmediğim birine hakaret etmem çok itici geliyor turk kızlarına laf ediyor turk kızlarının bir damla gözyaşına kurban olsun yakışıklı da değil şarkıları igrenç o ne ole baby baby allahım ya

1|1
    0|0
  • Çünkü o bir kusmuk

1|1
    0|0
    • kusmuk diye nitelendirdiğin birini yolda görsen fotoğraf çekinmek için kendini satarsın burada gelmiş kusmuk diyor güldürdün fdkgjkdfjg

• Çok egolu şımarık bir veled. Sesi de kız gibi

2|1
    0|0
    • Klibi izledim de büyümüş bayağı be değişmiş :) ama hala küçük emrah gibi bakıyor :D

• nefret etmiyorum ama sevdiğim biri de değil. başarılarının devamını diliyorum. bazı şarkıları bu arada gerçekten de güzel.

0|0
    0|0
  • Kimlik bunalımı içinde olduğu yaptığı her hareketinden belli.

0|0
    0|0
  • Yakışıklı ama kaslarını gösterebilmek için konserlerinde atleti çıkarıp kambur geziyor boxer desen pantolonundan çok çok yukarda en nefret ettigim erkek tipi 😣

0|1
    0|0
  • Ben kız olmama rağmen sevmiyorum çok şımarık ve çok aşırı üstelik yaşına rağmen hala çocuk gibi davranıyor

0|0
    0|0
  • Sevip sevmemek değil benim olayım, müziği sesi bana hitap etmiyor

0|0
    0|0
  • Acaba neden birinci seciliyor. İllımunati arkasında popüler olmasının nedeni bu

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    77

Erkekler Ne Diyor 72

• 15|8
    0|0
  • ben küsüm ona bana bir hi bile demedi :(
    biz o kadar bekledik onu orada bir hi demek bu kadar mı zordu? :)

3|0
    0|0
  • Dünyayi yöneten masonlar (illüminati) bir fikir bulur. 12-18 yas arasi genc kizlari ve erkekleri nasil büyüleriz nasil bu sektörün kölesinhaline getiririz diye kafa yorarlar. Ve en iyisi bu yaslara hitap eden tam da kendisi bu yas araliginda olan bebek yüzlü bir piyon bulalim. Onu ödüllere basarilara boğalim. Bircok platformda onu yüceltelim pofpoflayalim. Heryerde onun reklamlari olsun. Bu cocuga cok sansasyonel ve magazinsel bir hayat yasatalim. Her hareketini takip eden gazeteciler olsun oesinde. Yaptigi herseyi yayinlayalim. Biri bin yapalim da anlatalim. Ona öyle sacma elbiseler giyindirelim ki hayranlari da özensin ve giyinsin. Konserlerinde genc kizlar onu göremedindiye aglasin sizlasin kendilerin yirtsinlar (istanbuldaki konseri buna delildir) . Ve en sonunda 18 yas alti tüm gencler onun ve dolayisiyla da bizim "fikri" kölemiz olsunlar. Onlari biz yönetelim. Al sana castınnnn bıbırın kisa ve net basari öyküsü. İstanbul konserinde Türk kizlari icin "Ter kokuyorlar banyo yapmiyor mu bunlar" dedigi halde bu memleketin kizlarini yerin dibine soktugu halde o erkek fahişesini hala savunan ve seven kizlar var. Bir türk erkegi sokakta laf atsa (ki bu hayvanliktir o ayri mesele) cocugu mahvederler. ama bu gavur merakindan dolayi adam Türk kizlarina ter kokuyorlar dedi hakaret etti ve milyon dolarlarinizi toplayip ülkesine döndü. Demek ki bazilari kabaliktan hayvanliktan be hakaretten anliyor. Cas'tınnn delilerine ithafen !

2|0
    0|0
    • illumunatiyi niye karıştırıyon şimdi hollywood ünlülerinin hepsı illumunati için çabalıyor zaten sadece justin değil ki. Ben de zaten belieber değilim sadece tarzını ve sesini seviyorum bu kadar. Ama merak ettiğimden sordum bu soruyu çünkü justin e hakaret eden birçok kişi var bende nedenini öğrenmek istedim anladım ki kişiliğini sevmiyorsunuz tamamdır :)

• Yazdiklarimin dogrulugunda bir kelime bir harf dahi yalan ve yanlis yok ! . Anlamis olmana sevindim

• #JUST biber le bir ilgim yok benim hacı ben #ÇARLİSTON biberini çok seviyorum o yüzxden ;)
    www.yenigungazetesi.com.tr/.../...piyonu_h5583.jpg

1|1
    0|0
    • bir adet seviyesiz kültürsüz ve hatsiz bir türk erkeği. ne üzücü.

• Ön yargılarından nefes alınmıyor. Keşke at gözlüklerini çıkarıp gerçekleri görebilsen. Hakkında hiç birşey bilmediğin birini sırf kulaktan dolma bilgilerle yargılamak tam sana yakışır bir hareket.

• ALLAH senin gibi kuru iftiralar atan kimselerden korusun (AMİN) Hakareti sen yapıyorsun Justin Biebeer a ben hakaret mi ettim? :O İşim olmaz çarliston biberi severim ben dedim sadece Hakareti sen bana yapıyorsun abicim sana yakışan bu dediğin şeyi de sen kendine yakışanı yapıyorsun #SakinOL Lütfen...

• 1. tip yok itici iğrenç
    2. gey olduğunu gizleyip olmadığı biri gibi görünmeye çalışıyor
    3. sü sevmiyorum

0|1
    0|0
    • gey değil. olsaydı eğer selena gomez le çıkmazdı herhalde. her babyface erkeğe gey damgası yapıştırmayı kesin lütfen.

• ahahah ben zaten 2. şıkta gizlediğini söyledim gey olduğu aşırı belli bende bir geyim ve kendim gibi olan birini tanırım selena gomezle çıkmasının sebebi sırf öyle değilmiş gibi görünmek veya hayranlar üstünde primini arttırmak

• İstediği kadar yakışıklı ve başarılı olsun. Adam olmadıktan sonra niye sevelim.

3|3
    0|0
  • Sen seviyorsun bize gerek yok.

1|2
    0|0
  • bir hay bile demedi. s

3|0
    0|0
  • 1- Fanlar. Aşırı derecede ergenlik içeriyor. Bir şarkıcı için ölmek nedir tapmak nedir. Şarkısın beğenirsin destek verirsin tamam ama bundan fazlası bence anormaldir. Oda bir insan bir fazlası yok.
    2- Yerinde rahat duramayan biri. Çok oynak ve artist. Davranışları haraketleri falan filan. Amerika bile bir ara ülkeden kovmak istedi.
    3- 2 cümlenden biri ''çok yakışıklı''... Unutma her şey yakışıklılık değildir. Yakışıklı oldun tamam peki ya karakterin, davranışların...

3|1
    0|0
  • Bu bana dusmez yegenim de; cok simarik ve ne oldum delisi. Ispanyada gumrukten kosarak gecti tutuklandi. Turkiyede kosarak gecti alkislandi. muzigi sesi tipi olabilir. azda adAm olsa

0|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Başarıdan ve paradan daha önemli olan bir şey var o da karakter ve saygı. Justin diğer müzik türlerini ne müzisyenleri her zaman kendinden küçük görmüştür. Böyle biri olmasaydı bu adamdan nefret etmezdim. Müzik tarzıma da uymuyor orası ayrı. Ha bu arada bu adam ne yakışıklı ne de müzikte başarılı bir adam. Hiçbirisi. Bu adam tıpkı turabi gibi. Hayranlarının ona verdiği gaz ile şişmiş birisi.

0|1
    0|0
    • Justin hangi müzisyeni aşağıladı? Bana bir örnek verirmisin. Tamam sevmezsin anlarımda başarısız diyemezsin. Başarılı olduğunu sende çok iyi biliyorsun kendini kandırmana gerek yok. Popun prensi diye anılan sayısız ödüle sahip ve dünyanın 21 yaşındaki en zengin adamı. ve yaşına göre en başarılısı. Kendini kandırmana gerek yok. Sevmiyor olabilirsin ama başarasına laf edemezsin

• Justin başarılı ise Metallica ne o zaman? Ayrıca senden şunu çok iyi biliyorsun ki Metallica olmasaydı şu an o dinlediğin pop müzikte olmazdı. Ve Justine karizma konusunda bin basacak 2 adam söyliyim sana. Jason Newsted ve James Hetfield. Ben başarılı olduğunu biliyorum ama yediremiyorum öyle mi? Açıkçası dünya rekorları kırmış adamlar varken justin bence pek başarılı gelmiyor. Ozzy Osbourne gibi giyinip onun taklidini yaptı. Her ne kadar sempatik gözükse de çoğu kişi tarafından beğenilmedi. Fade To Black şarkısını yeniden yorumladı ve bir çok kişi tam anlamıyla şarkıdan soğudu. Bana burada sadece justin dinleyerek müzikten anlarım moduna girme. Müzikten anlasaydın müziğin söz yazarak değil enstrümanlarla yapıldığını bilirdin!

• Ben justin bieber sevmiyorum zira ben
    Pul bieber'e hayranım her yemeğime ekerim, hep en güzelini ve acısını seçerim.
    Kahrolsun justin, yaşasın pul bieber 😄😄😄

3|1
    0|0
  • Ergenlik doneminde.. Paranin mk kodu tabi o ayri, ama ne zeka nede bir yonden gelisim gosteremeyen embesil oldu cikti cocuk!.

0|0
    0|0
  • sen saydın ya evlat hepsini

0|0
    0|0
  • Kardeşim onu bunu bırak da senin bu şekilde Justin Bieber'a hallenmen hiç hayra alamet değil ben sana söyleyeyim.

0|0
    0|0
  • Neden sevelim

0|0
    0|0
  • Siz seviyorsunuz ya işte ne gerek var bizde sevmeyelim :D ergenuslar

1|0
    0|0
  • Bende hemcinslerimin bu cocukla sorunu ne diye dusunuyorum. Ayrica kiskanilcak birseyi de yok bence ve yakisikli bulmuyorum

1|1
    0|0
  • SEVMEK için bir neden söyle DELİKANLIMI?

0|0
    0|0
  • Zorunda mıyım?

1|1
    0|0
  • Kendi stilini kendi hayatını yaşayan bir insan.. Neden çekemeyelim. Ha yakışıklılık konusuna gelirsek. Burak Özcivit, Sean Opry ve Jamie Dornan gibi ünlüler Justin Bieberı miker atar :D Sen dünyanın en yakışıklısı demişsin :D

0|1
    0|0
  • Sadece turkiye degil amerika dada sevilmiyor. Yaptigi muzik disinda sacma seylerle gundeme geldigi icin

0|0
    0|0
  • Hareketleri fazla çocuksu

0|0
    0|0
  • bence başarılı biri bu yaşta tüm dünyanın ilgisini çekmek herkesin harcı değil sadece biraz ergen büyümesi olgunlaşması lazım

0|0
    0|0
  • O lavuk bir daha bu ülkeye gelirse himina koyarız onun

3|0
    0|0
  • Bir dönem bunlarla kafamızı şişiren bir grup vardı o yüzden olabilir ama başarıyı yakalamış bir arkadaş tebrik etmek lazım bkz.(ya bize bir hay bişe demediiii.)

0|0
    0|0
  • yakışıklılık göreceli bir kavram diye biliyorum bana göre sarı pipi hiçte yakışıklı değil yanlış anlama beni sadece ben beğenmiyorum beğenenlere saygım sonsuz sesi cidden güzel ama müziklerini sevmiyorum özelliklede eskiden şimdi güzel şeyler yapıyor başarılı biriside ama çok ergen ve şımarık bir varlık bana göre :)

0|0
    0|0
  • Bir sorunum yok bieberle

0|0
    0|0
  • Selamlar... Ben söyleyim neden sevilmiyor... çünkü bütün kızlar peşinde... hatta orta yaş bayanlarda vardır hayranı olan genç erkekleri seven bayanlar... Ama erkekler tarafından sevilmeme nedeni kesinlikle kızların Justin in peşinde olmasıdır... Ben dinliyorum şarkıları güzel... R&B müzik zaten güzel bunlardan Jay Sean Chris Brown Justin Bieber Rihanna Pharrell Williams Usher...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    42
Yükleniyor...