Sizce Vatikan'a İslam sancağı dikilecek mi?

Osmanlıdan önce bile bu istek vardı vatikanı ele geçirip st pietro meydanını yıkıp cami dikecez papayı kelimei şehadet getirtecez denir
Peki sizce bu hayal gerçek olacak mı?

Güncellemeler:
Bir hristiyan olarak gülmekten çatlıyorum şu an vatikana islam sancagı dikecek hayalperest müslümanlara :)) daha kendilerine faydası olmayanlar st pietro meydanına cami dikeceklermiş papaya kelimei şehadet getirteceklermiş.

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• bazilari hayal dunyasinda yaşar

1|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Fatih Sultan Mehmet Ayasofya'yı cami yapmış Vatikan nedir? Ancak içinizdeki kin ve kıskançlıkla yaşarsınız bir de milleti böyle engelleyerek susturmaya çalışırsın

0|2
    0|1
    • Siz korkaklar için kolay zaten sizin işiniz kaçmak

• :)) konuyu değiştirme politikası hemen siz diyorusnuz rabbimiz bizimle diye evet sizinle sizi her zaman böcek gibi çigndik üstünüzden geçtik bilimde sanatta edebiyatta fende hereşyde
      siz kafa kesmek için örgüt kurarken biz uzaya çıkıyorduj
      vatikanı fethedeceklermiş kıçıcımın kenarları ellerinde bir tekonoljoi güç varmış gibi
      kıçınızdaki dona kadar gavur dediklerin icat ediyor
      sanalda cihad ettiğin o interneti bile gavur icat etti

• Müslümanlar sana ne yaptı da bu kin nefret sen önce kalbini temizle sen Hristiyan mısın Hristiyanlar bu kadar kinci mi? Biz kimseye kin tutmayız her cümlenden kin akıyor benim tek yorumumda var mı öyle şey? O Yüzden size acıyorum

• Firsat olsa TURK MILLIYETCISI olarak dunyayi karsimiza aliriz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Keşke osmanlı varkende böyle konuşabilseydiniz.
    Şimdikileri müslüman sanırsınız siz anca.
    Yok öyle birşey. müslüman bir ülke veya hatrı sayılır boyutlarda bir islam kuruluşu yok dünyada.
    Bitirdiniz içten pazarlayarak. siz busunuz işte. mertce yapamadıjlarınızı kadın gibi araya fitne fesat sokarak yaptınız yapacağınızı.
    Unutmayın beyefendi, fatih sultan mehmet son günlerinde avrupayı bitirmek için sefer hazırlığı yapıyordu. sizin korkudan tir tir titrediğiniz bir zamanda. su şekilde gülemediğiniz bir zamanda onun ölüm haberi geldi.. her neyse senin anlayacağın yok zaten hadi eyvallah

0|1
    0|1
    • biz osmanlınızı patlatıık yakık bitirdik kül ettik
      savaşlar kılıçla kazanılsa dünya hakimyeiniz son bulmaz sizde kılıcç tutan el var ama bilgi üretecek akıl yok denecek kadar az

• Hayır var. sende insansın bende insanım.
      Hristiyan olmakla müslüman olmak akıl seviyesini nasıl etkileyebilir? Kuranda oku diyor. rabbin ilmi farz kılıyor. müslüman (!) Okumuyorsa üretmiyorsa bunda islamın ne suçu var. şunu unutmaki mükemmel olan islamdır. müslümanlar değil. çünkü müslümanlar yüzünden ayaklar altında şu an herşey.
      Ve sana birşey daha. sizin karşınızda müslüman olarak kimse yok şu an . herkes hristiyanlaşmış yahudileşmiş müslümanlardan ibaret. dediğinde haklısın patlattınız içten. yaktınız bitirdiniz.
      Ama şnu da bilmelisin ki kuranda bugünlerin haberi veriliyor. ve mehdinin geleceği hz isa nın gelip islamın yeniden hakimiyeti sağlayacağı yazıyor. sonrası kıyamet.. orada bu şekilde gülemeyeceksiniz beyefemdi. çünkü hak olmayan bir dine mensupsunuz.

• tabi tabi canım mehdinizgelecek isa gelecek sizi kurtacak artık siz müslümanlar kıvırmaya başladınız isa gelmeyecek o hrsitiyan uydurması diye
      o uyudurk dininde isa gelecek diye bir buyruk yok ancak hadislerde var artık hadisleri de inkar ediyorsunuz yakında kuranı bile inkar edeceksiniz hiç merak etmeyin

Hristiyanlık sizi her zaman böcek gibi ezdi bunu da bil ilimle sanatla teknooloji ile sizi böcekler gibi ayaklarımzın altında ezdik

• Bu ulkenin yukselmesini istemeyen avrupa var... sirtmizdan vuran pkk li kürtler var.. ince bunlari halledicez inşallah

0|1
    0|1
  • Kimin nefretin soru güncellemeden ve Cem kardeşimizi engellemenden çok rahat Anlaşılıyor Müslümanlar sizi kıskanmaz sadece acır..

0|2
    0|1
  • Sırf İslam'ı çekememezlik sebebiyle kıskançlığınız kininiz için böyle sorular sormanın anlamı yok

0|3
    0|1
    • Sen bu çekemememezlikle bu soruyu sorduysan Vatikan'a islam Sancağı dikmeye ne gerek var

• kıskançlık yapanlar müslümanlardır bu kadar basit asırlardır vatikanda kudüste gözü olanların kim oldugubelli

• Dinde söz lama yoktur ve osmanli çok hoşgörülü bir imoaratorlukdu pek inandirici gelemedi bana bu soz.

Ama ilerde meydana camiyi dikip islam sancagini dalgalandirirlar

0|1
    0|0
    • işte onu diyorum neymiş efendim müslümanlık hoşgrmüş ama hayallerinde vatikana islam sancagı dikmek var
      neymiş efendim papayı st pietro meydanında sallandırcaklarmış
      fatih sultan mehmetde bunun için yola çıktı ve gebze yakınlarında geberdi gttit

• Nasil konuşuyon l*n sen geberdi gitti falan karektersiz ermeni misin l*n sen lafini bil !

Uydurma bir yerden duymus küçükcuk beyninle inanmissin buna.

O geberdi dedigin adam bir cag acip bir cag kapadi lafini daha onemlisi haddini bil !

• türk oglu türküm ben tamam mı ama müslüman değilim

evet zavallı fatihçik hayalini kuramadan gitti papayı sallandırcaktı st pietro meydanında ama yapamadı

• İslam Sancağı Vatikan'a Dikilir Dikilmez Orası Önemli Değil Tüm Dünya Türk'ün Önünde Eğilecektir. Bir Gün Mutlaka!

TTK!

0|0
    1|0
  • Cesareti olan şansını denesin :)

0|1
    0|0
  • yav he he önce şu ülkeyi bir düzene soksalardı da Vatikan kalaydı

0|1
    0|0
  • Fatih 600 sene önce edilecekti eğer ömrü 1 yıl daha uzun olsaydı. Ama suna turkiyeyi dinsizlik bayrağı sıkılıyor. Solcular CHP liler hdpliler bunu yapiyor

0|1
    1|2
  • Hangi müslüman ülkesi ekonomi ve bilimde batı dünyasından çok ileri ki Vatikan'da alabilelim? Ekonomi ve bilime önem vermek gerektiğini kavrarsak belki 100-200 yıl sonra Vatikan'ı alamasak bile İslam Dünyası olarak ortaya güzel birşeyler koyabiliriz.

0|0
    0|0
  • Kim bilir, belki bir gün bu gerçekleşir.

0|0
    0|1
  • papaya belki kelimei şahadet getirirler ama , daha sonra orayı havayı uçururlar diye tahmin ediyorum :/

0|0
    0|0
  • elbet bir gün olucak kıyamet yakılaştığı an islam dini büyücek Müslümanlar çoğalacak romayıda yakarız vatikanıda

0|1
    0|0
  • İslam tehditi eğer kalkmazsa dünya yok olacak Vatikana gerek yok

0|1
    0|0
  • insallahhhhhhhh

0|0
    0|1
  • biz değil Hz. İsa papaya kelimei şehadet getirtecek beyni az yetişmiş insan oğlu...

0|1
    0|0
    • bak sen hadi canım :)
      fatih sultan mehmet nasıl eşek cennetini boyladı vatikanı işgale giderken ama :D

• adamlar senin ülkene haç dikiyor farkında değilsin akp geldiğinden beri tamir edilen ve yeni acılan kiliseleri bir araştırıver..

0|0
    0|0
  • İslam sancağı değil Türk Bayrağı asmalıyız

0|0
    0|1
  • yok be olum hepsi ateist olacak sonunda

0|0
    0|0
  • Once bir kendi ülkemizde dalgalansin islam bayrağı Vatikan i sonra hallederiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...